Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Może i masz rację.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś z sesji? Niestety pracuję i nie mogłam się wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na sesji radny z PGK na....ł na swoich chlebodawcow.  Poziom jego argumentów to dno. Na siłę chce się zemścić na P.K. Poza tym audytor tez się zbłaźnił podobno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Przraza mnie to towarzystwo, jaki mogl byc niski poziom debaty na sesji.To jakies fatum nad Poniatowa ze wybrali takich radnych.Nie chodzi im o dobro miasta o to zeby cos powstawalo, zeby sie rozwijalo tylko zeby komus dokopac,zniszczyc zdeptac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lzairga ******adidasschuheschweiz.ch ******cheapadidassuperstarwomens.co.uk ******adidasoutletmujer.es ******adidasstansmithdames.nl ******adidassuperstardames.be scarpe adidas superstar adidas superstar dames adidas stan smith scarpe adidas adidas stan smith dames
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie co zrobić? Zróbcie tak jak zrobiono w Opolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co i jak zrobiono w Opolu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to prawda, że zatrudnienie w urzędzie gminy wzrosło o ok. 10 osób???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, to gdzie jest nasz ulubiony temat "burzliwa sesja"??? Zdechł? Ok, jest jeszcze kilka... ;-) Moje pytanie brzmi. Co za k... geniusz zarządzania w naszej gminie tak ustala terminy remontów basenu, że basen czynny jest w wakacje, gdy ludzie zwykle idą kąpać się "pod chmurkę" lub są na wakacjach, a jak tylko zaczyna się rok szkolny, to basen jest remontowany... podobno ma być czynny dopiero w listopadzie... to jest chore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore jest o wiele więcej. Ale każdy cicho siedzi i nie wychyla się, by nie być załatwiony jak większość kierowników jednostek i zastąpiony kimś z PSL. Nieciekawe rzeczy się słyszy, ale cóż, władza co prawda nie wybrana a wepchnięta, ale jest. No i Krysia zadowolona, ma nowego podkomendnego, co nie podskakuje ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą, bidna ta Krysia. Co nie zorganizuje - to deszcz pada. I frekwencja słaba, a pogwiazdorzyłoby się, pogwizadorzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja   teraz smieje sie z wyborcow co taka wladze dobra wybrali i nasrali sobie w gniazdo.  Czy teraz ludzie widza jak jest roznica miedzy rzadami Stefankowej a tymi nieudacznikami?Mysle ze trzeba miec odwage i oddac tej kobiecie sprawiedliwosc.Po prostu byla dobra w tym co robila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Poniatowej napisał:
Po pierwsze, to gdzie jest nasz ulubiony temat "burzliwa sesja"??? Zdechł? Ok, jest jeszcze kilka... ;-) Moje pytanie brzmi. Co za k... geniusz zarządzania w naszej gminie tak ustala terminy remontów basenu, że basen czynny jest w wakacje, gdy ludzie zwykle idą kąpać się "pod chmurkę" lub są na wakacjach, a jak tylko zaczyna się rok szkolny, to basen jest remontowany... podobno ma być czynny dopiero w listopadzie... to jest chore!
 na mieśćie mówi się, że basen i w listpadzie nie ruszy. Jakaś masakra. Do wyborów będą przeciągać? Byleby otworzyć z pompą przed i puszyć się "zrobiliśmy"? A to, że dzieci w szkole nie będą mieć basenu to ... to przecież nic... Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa, wszystko będzie zrobione na za 5 minut przed wyborami, skończą basen, elewację w gimn, skończą remont w DK i do tego solary, a, ze czekało się na nie 4 lata... to nic, ze drogi już zrobione się sypią, ale ważne, że kwiatki posadzone, trawa pomalowana na nomen omen zielono... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co, panie burmistrzu... z gęby cholewa. Brawo. Kryśka rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Pana Kowalskiego zwolniła z pracy Pani Burmistrz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Panie Kowalski nie ma Pan nic do stracenia wiec startuj Pan na Burmistrza.Znam wiele ludzi ktorzy beda glosowali na Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Krysia zrobiła swoje, zero argumentów do zwolnienia tylko jakieś bzdety. Gdyby miała coś na Pana to wyleciałby Pan dyscyplinarnie. Ona po prostu jest chora z nienawiści i wykonała to co obiecała - że po byłej władzy kamień na kamieniu nie zostanie. I niemal już dokonało się. Wygraną w wyborach ma pan niemal pewną, na Pacynkę nikt już nie zagłosuje poza traktorami, na Krysię - :-D już kiedyś głosowali. Ja osobiście jestem w stanie zagłosować na każdego, byleby zobaczyć jak blondi tupie na swoich szpileczkach w stronę wyjścia z pudełkiem pod pachą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehe, nieźle się wczoraj w przychodni babki o Krystynie wyrażały. Z tym że "wyrażały" to bardzo łagodne określenie na to co mówiły :-D ciekawe czy osobę "omawianą" piekły uszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...