Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Gość napisał:
Pokaż mi człowieka , a znajdzie się paragraf.
 Znaczy się rozumiem w Rykach np. jechał Paragraf mając 2,5 promila alkoholu i powodując wypadek? A postępowanie prokuratorskie po złamaniu dyscypliny finansów publicznych to też Paragraf miał? Ok. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
gość napisał:
Nie głosowałem na PSL ale nie wiem czy nie zagłosuję na Panią Krysię Sołdek. Reszta do wymiany łącznie ze wszystkimi radnymi.Nic nie zrobiła rada bo była uzależniona od PSLu albo pracują u Starosty albo w Burmistrza.
A Pani Krysia to skąd jak nie z PSL - uzależniona od Zenobiusza Peselowskiego?
 Trzeba na glowe upasc zeby na ta kobiete glosowac.Mieszkancy juz raz sie wypowiedzieli na jej temat  a weszla tylnymi drzwiami.Trzeba Stefankowej to zrobilaby z nimi porzadek.Bardzo bym chcial zeby startowala bo tylko ona robila cos dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i cała moja rodzina zagłosuje na Panią Krystynę,  jeśli wystartuje?  Żaden Burmistrz do tej pory nie zrobił w całej gminie tyle co ona na przestrzeni zaledwie 3 lat.  Ja szczególnie dziękuję za CKPiT, kino .ulicę Fabryczną i  1- go Maja,  uporządkowanie terenów wokół stawów i remont basenu.   Niech się Pani nie przejmuje tymi wpisami,  to mali ludzie , odważni tylko wtedy,  kiedy czują się anonimowi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze miasto nie odśnieżone, drogi takie, ze strach jechać, zarówno gminne, jak i powiatowa - Kraczewicka. Boczne to już kompletne lodowiska. jakby nie sami mieszkańcy to byłaby masakra. nawet w Chodlu jest lepiej poodśnieżali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w Dęblinie nie było zimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy dają radę, ale to co jest na drogach powiatowych woła o pomstę do nieba. Gdzie starosta i jego pracownicy? Pieniędzy na premię nie brakuje, ale na wysłanie piaskarki już grosza nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż gdzie nasza gmina dała radę! Bo od soboty niewiele się zmieniło, śnieg i lód jak zalegał tak zalega, jest nawet gorzej, bo to co rozmarznie w dzień to w nocy zamarza. Boczne drogi to tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście tragedii nie ma, no a reszta to cóż, jak to u zielonych - wielkie dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było miejscowego prezesa Komunalnej wybrać, to by widział co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Prezes Gospodarki Komunalnej mieszka w Dęblinie , to skąd ma wiedzieć czy w sobotę w Poniatowej zawiało i czy trzeba odśnieżać , czy posypywać piachem chodniki. BYŁ KOWALSKI TO TRZEBA BYŁO GO WYMIENIĆ BO NIE Z ZIELONYCH. CAŁA PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, gość z daleka, ale nikt tam nie ogląda pogody, nie ma jakiegoś zarządzania? Zaplanowania dyżurów, sypania - bo będzie niebezpiecznie? W sobotę o której wyjechały pierwsze piaskarki? A tak się chwalił nowy prezes w tej laurce co sobie za gminne pieniądze wydrukowali, jak to wszystko poprawił, usprawnił, sprzętu nakupił... Swoja drogą, skąd miał pieniądze na takie zakupy? Chyba spółka za Kowalskiego nie była w takiej tragicznej sytuacji jak nam próbują wmawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzicie, pierwsza sytuacja kryzysowa i....klapa. Podziękujcie włodarzom za dobry wybór i zapytajcie po co to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to jakie neony ładne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może gmina, nie czekając na wsparcie powiatu, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort turystom podziwiającym napis i neony, wysłałaby na most dwu pracowników z łopatami i wiaderkiem piasku, aby odśnieżyli chodnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurw... kiedy sypali na bocznych drogach???? To jest skandal, ja rozumiem, że to nie są głowne drogi, ale tam też trzeba dojechać, a jakby cos się stało i karetka wpadnie w poślizg? ostatnie sypania w sobotę rano, to jest skandal. Ciekawe tylko, ze droga do pani burmistrz ładnie odśnieżona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapisz się do ZSLu, to też będziesz miał odśnieżone drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, to jest pomysł! I praca zapewniona i droga odśnieżona. :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak kiedyś do garażu pana zastepcy burmistrza brzezi...., pracownik pgk powiedzia mi że jak będę burmistrze tez mi będa odśniezać, garaż miałem po drugiej stronie drogi wjazdowej między garaże na krokusowej oczywiście dojazd nieodśniezony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy za odśnieżanie w mieście nie odpowiada Pan Olender ? Namaszczony na kierownika PGK przez Kowalskiego?  Może to taki sabotaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 20 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...