Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Gość napisał:
A ja mam wrażenie,  że niektóre osoby cierpią na manię prześladowczą
 Myśl tak dalej, w końcu i na ciebie kolej przyjdzie, donos złożą, jeden, drugi, trzeci ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mnie szczególnie cieszy,  że basen jest remontowany, a ma być rozbudowany, no i budynki gimnazjum i CKPiT doczekały się remontu. No i oczywiście ul. Fabryczna!
 Szkoda, że basenu nie remontują w lecie, gdy można pójść się wykąpać pod chmurką... Gimnazjum remontowano wewnątrz, za Stefankowej. Ale jak nie widać, to tego nie ma... Fabryczna, nowa nawierzchnia czy kwiatki? Bo zdania są podzielone :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gość napisał:
Mnie szczególnie cieszy,  że basen jest remontowany, a ma być rozbudowany, no i budynki gimnazjum i CKPiT doczekały się remontu. No i oczywiście ul. Fabryczna!
Szkoda, że basenu nie remontują w lecie, gdy można pójść się wykąpać pod chmurką... Gimnazjum remontowano wewnątrz, za Stefankowej. Ale jak nie widać, to tego nie ma... Fabryczna, nowa nawierzchnia czy kwiatki? Bo zdania są podzielone :-D
 Remont basenu to obowiazek ,tak sie robi co roku.To nie inwestycja a polozenie asfaltu na kostke to   kosmetyka a nie wybudowanie drogi.Ja sie pytam jakie pieniadze pozyskala Poniatowa z Uni czy  z innego srodka na inwestycjie.Ten rzad poniatowski nic nie zrobil tylko wydaje bezmyslnie pieniadze podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Każdy ma prawo do własnej oceny. Moje dzieci chodzą do CKPiT na zajęcia i widzę zmiany, dzieci jest mnóstwo,  czasem trudno przejść korytarzem. Pani dyrektor bardzo zaangażowana i lubiana przez dzieci. No i wreszcie budynek zaczyna wyglądać jak Centrum Kultury,  a nie jest nim tylko z nazwy.
 Co ty pleciesz ,ja czeto chodze i zywej duszy nie ma.Inni to samo mowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie opowiadać bzdury, tylko potraficie narzekać. Mieszkam w Poniatowej ponad 60 lat i każda władza coś po sobie zostawiła. Nie znam włdzy ,która by coś w Poniatowej nie zrobiła. Cały czas miasto pięknieje i cały czas coś ktoś robi. Kto nie zajrzy do nas po pewnym czasie to chwali - ale tu u Was ładnie i czysto.Miasto zadbane,budynki docieplane i malowane. Ulice z nowymi nawierzchniami. Nie jestem z PSL ani z PIS ale teraz załosuję na PSL po to by niedopuścić pisiorów do samorządu. Bo wtedy naprawdę zniszczą wszystko a to są zawzięci i zawistni a do tego pamiętliwi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postkomunistyczna Sitwa Ludowa już majaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwał się pisowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko mi do pisowca, ale wiem czym jest PSL wczesniej zwane ZSLem i od czasów wojny niszczące nasz kraj poprzez ustawianie się z każdym byle tylko stać przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
odezwał się pisowiec.
Zabolało? To tylko potwierdza, że to wcześniej pisał ktoś  z traktorów ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
 Kto nie zajrzy do nas po pewnym czasie to chwali - ale tu u Was ładnie i czysto.Miasto zadbane,budynki docieplane i malowane.
  O tym, że u nas jest czysto to nie zasługa obecnych, tak jest od lat. Teraz to tylko kontynuacja tego co robili  poprzednicy w  gminie i PGK. Nowa władza nic tu nie zmieniła, dosadziła tylko kwiatków i postawiła parę napisów. Tylko, że to nie przekłada się nijak na polepszenie życia mieszkańców, co z tego, że "JEST ŁADNIE"??? Komuś to poprawiło jakość życia, zwiększyło możliwości biznesowe??? Nie, wystarczyło popatrzeć w wakacje jak żałośnie wyglądał basen i jego okolice nawet w te gorące dni. Jeszcze kilka lat temu nie było gdzie ręcznika rozłożyć, a teraz? Pięć osób na krzyż. Ilu przyjezdnych???? ZERO. I to pomimo, że :JEST ŁANIE: nowego napisu, kwiatków i większej fontanny. Więc nie tędy droga, za obecnej władzy nie ma inwestycji zwiększających atrakcyjność Poniatowej dla potencjalnych inwestorów, ani jednej drogi czy ułatwienia... Zatrudnia się ludzi z zewnątrz, więc nie zatrzymuje w naszym mieście miejscowych. Kolejna sprawa, remonty bloków to akurat nie zasługa władzy, a spółdzielni i wspólnot, czyli mieszkańców. Więc nie ma co sobie przypisywać nie swoich zasług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyludnianie się małych miejscowości jest trendem ogólnopolskim.  W Poniatowej nie ma bezrobocia,  tylko brak chętnych do pracy za najniższą krajową, albo na tzw. umowy śmieciowe.  Ludzie wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszych zarobków, a nie pracy.  Inwestorzy wiedzieli, że warto tu otwierać biznes,  bo jest tania siła robocza i tak było wiele lat. Słyszało się od pracodawców,  żeby nie podskakiwac bo kolejka na każde miejsce pracy długa.  Teraz to się zmieniło,  jest rynek pracownika,  zwłaszcza wykwalifikowanego.  Bardzo wiele firm poniatowskich poszukuje pracowników,  niestety bez efektów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak u Stefankowej to "wina władzy", jak u PSL to "trendy" :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie zrobiono drogi i parkingu zaplanowanego za poprzedniej władzy. Rozwiązałaoby to min problem z dostaniem się na cmentarz 1 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda, że nie zrobiono drogi i parkingu zaplanowanego za poprzedniej władzy. Rozwiązałaoby to min  problem z dostaniem się na cmentarz 1 listopada.
 Gdyby rzadzila Stefankowa byloby wszystko bo tylko ona byla oddana Poniatowej. Ta zgraja co jest teraz to tylko zeby dobra kase brac.Czy slyszal dzis ktos o Poniatowej w  prasie w telewizji a za Stefankowej nawet premier odwiedzil Poniatowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zapowiadają Hetmana, że przybędzie, że będzie ... a Hetman ma nas w ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie czy przypadkiem nie zwalniają kogoś w Poniatowej, nie ma ciepłej posadki? Bo zwalniają masę traktorów w województwie, myślę, że i 100 km mogę dojeżdżać :-D Traktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś był traktorem, to byś wiedział, że PSL nie przyjmuje na wolne miejsce, tylko tworzy wolne miejsce zwalniając dobrze pracujące osoby żeby kogoś bylejakiego od siebie dać na ten stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...