Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NAUCZYCIELE TO PRÓŻNIAKI I OLEWUSY,a PRZYWILEJE MIELI JAK MAŁO KTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W socjalizmie szkoły budowano, w wolnej Polsce wiele szkół pozamykano.  W socjalizmie kościołów wystarczało,a dziś jest ich za mało.  Myślenie było socjalistyczne,a dziś jest kapitalistyczne.  Nowe pokolenie nie wie co się dzieje i od propagandy głupieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak twierdzisz, to trzeba było zostać nauczycielem. Miałbyś te same przywileje i zapewne byłbyś takim próżniakiem, bo chyba w Twojej naturze jest to próżniactwo. Poprawę świata rozpocznij od siebie człowieku, zanim zaczniesz oceniać innych.
Dariusz napisał:
NAUCZYCIELE TO PRÓŻNIAKI I OLEWUSY,a PRZYWILEJE MIELI JAK MAŁO KTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrzymywać szkołę bo nauczyciele stracą pracę, co za argument, jest niż demograficzny i trzeba dostosować liczbę szkół do liczby uczniów, oczywiście zamykać trzeba z głową, bo za kilka lat trend może się odwrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kofik napisał:
Utrzymywać szkołę bo nauczyciele stracą pracę, co za argument, jest niż demograficzny i trzeba dostosować liczbę szkół do liczby uczniów, oczywiście zamykać trzeba z głową, bo za kilka lat trend może się odwrócić.
W życiu się nie odwróci. Dzieci będzie coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel napisał:
Skoro tak twierdzisz, to trzeba było zostać nauczycielem. Miałbyś te same przywileje i zapewne byłbyś takim próżniakiem, bo chyba w Twojej naturze jest to próżniactwo. Poprawę świata rozpocznij od siebie człowieku, zanim zaczniesz oceniać innych.
A ja wiem, że w grupie belfrów jest niemało delikwentów z przypadku. Ot tak w życiu wyszło. I to ci ludzie ciągną grupę w dół. Czasy się zmieniły, a karta nauczyciela pozostała i chroni tyłki tym, których w zawodzie nie powinno nigdy być! Nie spotykasz takich na radach w szkole? Szacunek dla prawdziwych nauczycieli bo i tacy się jeszcze zdarzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja wiem, że w grupie belfrów jest niemało delikwentów z przypadku. Ot tak w życiu wyszło. I to ci ludzie ciągną grupę w dół. Czasy się zmieniły, a karta nauczyciela pozostała i chroni tyłki tym, których w zawodzie nie powinno nigdy być! Nie spotykasz takich na radach w szkole? Szacunek dla prawdziwych nauczycieli bo i tacy się jeszcze zdarzają
Ależ dowartościowałeś wybrańców jaka radocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunista napisał:
Ciemnym niedouczonym narodem lepiej się żądzi.
I kto o tych rządach pisze sam ciemniak też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ortografia napisał:
I kto o tych rządach pisze sam ciemniak też.
On z dysortogrfią i jest ok.Sorry,za to co napiszę,ale tego nigdy nie tolerowałam jak nauczyciel robi błędy ortograficzne o innych już nie mówię.TO WSTYD ja nigdy nie chciałabym by taki uczył moje dzieci,a jest ich troszeczkę. Wypada powiedzieć:do szkoły wróć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie bedą skutki takich zmian w szkolnictwie - czas pokaże. Powiedzenie - "bodajbyś cudze dzieci uczył" - niesie w sobie całą prawdę. Jeszcze będziecie tęsknić i za dobrą szkołą i za nauczycielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin N napisał:
W socjalizmie szkoły budowano, w wolnej Polsce wiele szkół pozamykano.  W socjalizmie kościołów wystarczało,a dziś jest ich za mało.  Myślenie było socjalistyczne,a dziś jest kapitalistyczne.  Nowe pokolenie nie wie co się dzieje i od propagandy głupieje.
Gratuluję ja też ich nie lubię.W tej kwestii z Panem się zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zlikwidować wszystkie szkoły i uczelnie, ciemnotą łatwiej będzie manewrować !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkretus napisał:
Gratuluję ja też ich nie lubię.W tej kwestii z Panem się zgadzam.
Za wcześnie pochwaliłem-cofam-za inny wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołany... napisał:
Ależ dowartościowałeś wybrańców jaka radocha...
Uśmiech szczery, czy taki kuraka przed ścięciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...