Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa ekstremalna droga krzyżowa do Wąwolnicy (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Podziwiam w nocy samotnie przy byle jakiej pogodzie idą. Nie muszą mogli spać, nie krytykujmy takiej postawy ,wyrzeczenia tylko zadajemy sobie pytanie dlaczego nie idę bo wybrałem wygodna kanapę aby spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna sprawa i piękne zdjęcia. Niektóre obłędnie... Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawolnica jest super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"taplanie sie w czyimś cierpieniu tj. pomoc przy chorych w hospicjach a nie taplanie się w błocie co nikomu to nic nie da, chorzy ludzie " - a ty pomagasz czy tylko szczekasz? Primo, nie rozumiesz do czego służy modlitwa, Secundo - czasami trzeba "pomóc sobie", żeby pomagać innym, ale z twojego komentarza wyraźnie wynika, że taki sposób myślenia cie przerasta. Gładź dalej myszkę, to pomaga, swoista terapia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosi Cię w środku, język masz rozwięzły, zły jesteś na cały świat i wszystkich dookoła, proponuję wyjdź z domu i w ciszy idź 10,20,30 a innym razem 40 km, zastanów się nad sobą, zdobądź się na refleksję, wsłuchaj się w głos swego serca i przyrody. Mam 60 lat, pracuję zawodowo i płacę podatki ale jedno wiem "każdy trud się opłaca" a powiedzenie "ora et labora (móld się i pracuj) nadal się sprawdza bo "nie samym chlebem żyje człowiek, ale tym wszystkim, co pochodzi z ust Boga" Mt.4.4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...