Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remont na trasie Lublin-Zamość - pomęczymy się do listopada

Utworzony przez ~kierowca~, 4 września 2009 o 07:45 Powrót do artykułu
Panie Piotrze Skiba, biedny kierowco, zanim zaczniesz Pan krytykować innych to zacznij Pan od siebie. Zastanów się Pan jak jeździsz samochodem i czy zgodnie z przepisami. Z tego co przeczytałem to Pan jesteś największym zagrożeniem na drodze dla innych kierowców. Z Zamościa do Lublina jest ok 85 km, Więc proszę szanowny Panie Skiba wytłumaczyć mi jak można zgodnie z przepisami przejechać taki odcinek w 1 godzinę. Chcąc jechać zgodnie z przepisami to taki odcinek pokonuje się w ok 1,5 godziny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie troluj Pan pseudo ~~kierowca~~
0
Żeby przyspieszyć prace na drodze 17 to proponuje żeby pan Skiba w trakcie czekania i się denerwowania wysiadł i złapał za łopatę , to wcześniej zakończa się utrudnienia na tej drodze .
0
ja bym chętnie pomógł, jak nie dają rady.
0
sw napisał:
nie troluj Pan pseudo ~~kierowca~~
Jak się nie podoba i nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to nie zabieraj glosu pseudo myślący człowieku. Napisanie tych 5 wyrazów pewnie tak ciebie wykończyło intelektualnie, że lepiej sobie odpocznij, bo jeszcze się przemęczysz.
0
Pozdrawiam Pana Piotra !
0
Brawo Piotr - masz rację że im dowaliłes niech się zabiorą za pracę
0
Cała ta remontowana droga to jedno wielkie dziadostwo. Jakość nawierzchni kiepska, skrajnie beznadziejnie wykonane- jeszcze nie skonczyli całej trasy a juz je podmywa. Jakość na bardzo bardzo niskim poziomie, momentami droga jest taka jakby co najmniej od 5 lat była w uzytku, straszne nierówności. No i na koniec te wytyczenia pasów i sposób oznakowania to jest po prostu klęska. Ktoś się powinien za to pożadnie wziąć, bo to co te firmy wykonały to wywalenie mln złotych w błoto.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: