Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reprywatyzacja w Lubelskiem. Spadkobiercy chcą przejąć cenne majątki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 19:57 Powrót do artykułu
Chłopów pańszczyźnianych tez dostaną z powrotem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chłopów pańszczyźnianych tez dostaną z powrotem? [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lucypera to pewnie nie wezmą nawet za dopłatą. Nieprzydatne to to do niczego poza oraniem pola.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sine lege ex lege. Prawo wlasnosci przede wszystkim!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopy pańszczyźniane to teraz wszystkie w PSL, usadowione na państwowych posadkach, uwłaszczone na majątkach i z pretensjami, że za ziemię, którą wzięli za darmo, nie mogą teraz dostać milionów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Reprywatyzacja od samego początku była źle przemyślanym pomysłem na "sprawiedliwość dziejową"! Nikt nie wziął pod uwagę faktu, że Polska została niemalże przeniesiona terytorialnie i dziesiątki tysięcy większych lub mniejszych majątków zostało na byłych terenach II RP, za które nikt poszkodowany rekompensaty nie otrzymał. Faktycznie tylko niewielka część przedwojennej Polski pozostała w granicach obecnego państwa i ta podlega pod ustawę. Czy ktokolwiek zwróci moim rodzicom trzy kamienice we Lwowie i dwie w Kołomyi należne im z racji dziedziczenia po rodzicach? Czy otrzymamy jakakolwiek rekompensatę za młyny i dużą mleczarnię? Ponownie mamy równych i równiejszych!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Kolego "bez emocji". Dlaczego nie dopilnowałeś swojego interesu i nie zgłosiłeś wniosku o rekompensatę za mienie zabużanskie? Skromne bo skromne ale jakieś rekompensaty były. Termin upłynął kilka lat temu.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
pan wojewoda hurtem odda wszystko. Za darmo...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie byli spadkobiercy jak trzeba było odbudowywać zniszczone obiekty? Czekali aż ktoś odbuduje, a teraz na gotowe? Gonić to towarzystwo. Jakiś pociotek z entego pokolenia "przypomniał" sobie po wielu latach o rodzinie? Czy ludzie zapomnieli, że są ludźmi?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Jak trzeba było odbudowywać zburzone obiekty (większości dworów akurat nie trzeba było odbudowywać, bo były położone poza miastami i nikt ich nie bombardował) to właściciele siedzieli w więzieniu, w łagrze albo uciekali przed więzieniem i torturami z łap bosonogich Antków, przedwojennych złodziei i kłusowników których bolszewicy - zgodnie ze starą ruską zasadą wynoszenia najgorszego łajdackiego elementu w krajach okupowanych - mianowali namiestnikami sprawiedliwości. Mam nadzieję że odpowiedziałem na pytanie towarzysza?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Gdyby ktoś z Państwa potrzebował pomocy prawnika przy odzyskiwaniu wywłaszczonych nieruchomości to polecamy się - tel: 883-92-62-62. Oczywiście nie musi to być pałac czy dwór, najczęściej są to działki które zabrano pod budowę drogi, osiedla, fabryki albo innego obiektu który nigdy nie powstał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli ktoś próbuje się reklamować poprzez komentarze to lepiej nie korzystać z jego "usług" prawnych. Dziwna, niepoważna metoda pozyskiwania klientów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: