Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////, ludzie ludziom?

Utworzony przez kalafior, 26 czerwca 2010 r. o 22:17
Chcesz to sam liż d..ę jak uważasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszło takie i rozpija ludzi i jeszcze dzieci każe same zostawiać... Albo to drugie chciało się na siłę wpraszać a przecież dostało już nauczkę - blizny na brzuchu; jak widać to za mało aby usupokoić niektórych ludzi...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym tygodniu będą sadzić kupy w dworku modrzewiowym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy śledzą. U mnie w pracy moi współpracownicy podsłuch*ją moje rozmowy telefoniczne oraz podglądają mnie z domu jak jestem na dyżurze w pracy - podglądają nie tylko to co robię na komputerze ale i w biurze(on-line). Być może o tym nie wiecie ale te raz podsłuchy i kamery są wszędzie - w laptopach, dekoderach tv, routerach wi-fi są kamerki z mikrofonem, których nawet nie widać... Podglądają mnie prawdopodobnie przez router, który stoi na biurku....ale ja się tym nie przejmuję.... Mają programy do podglądania, które nie pokazują powiadomień na pasku zadań i sobie podglądają.....i nawet co niektórzy dzwonią do mnie z zapytaniem czy robisz to a to...? pomimo, że dobrze wiedzą co robię. Jakiś czas temu była ankieta w firmie i taki jeden z domu podglądał jak wypełniałem - przyjechał później do pracy i zaczął w pewien sposób komentować to co wypełniałem. Wcześniej szefostwo zapewniało, że wszystko jest anonimowo ale widzieli jak wypełniałem i się przestraszyli.. Uważajcie nawet na to co robicie w łazience bo i tam mogą was podglądać/podsłuchiwać.... X Co więcej u mnie w pracy organizowane są imprezy nocne(mocno zakrapiane) dla wybranych....zastraszają zwolnieniami jak nie przyjdziesz....tak to jest. X za to, że nie poszedłem na impreze z nimi przez dwa miesiące podnosili mi fotel do góry - zawsze jak przyszedłem do pracy to miałem fotel podniesiony na maksa do góry. Podejrzewam, że to ta zacielona suka Daria SZ. się tym parała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmie panuję atmosfera zastraszania pracowników – przez P. Kędzierskiego. Jakieś dziwne imprezy w nocy dla wybranych z dużą ilością alkoholu.... Ludzie są zastraszani zwolnieniem za nie przyjście na pijacką imprezę.... Pracownik jest stale śledzony i kontrolowany tak, że nie ma możliwości aby nawet wypełnić ankietę – ankieta ma być tak wypełniona jak oni... tego chcą...   Dokuczanie w miejscu pracy – podnoszenie(psucie) fotela za nie przyjście na imprezę dla wybranych osób itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmie panuję atmosfera zastraszania pracowników – przez P. Kędzierskiego. Jakieś dziwne imprezy w nocy dla wybranych z dużą ilością alkoholu.... Ludzie są zastraszani zwolnieniem za nie przyjście na pijacką imprezę.... Pracownik jest stale śledzony i kontrolowany tak, że nie ma możliwości aby nawet wypełnić ankietę – ankieta ma być tak wypełniona jak oni... tego chcą...   Dokuczanie w miejscu pracy – podnoszenie(psucie) fotela za nie przyjście na imprezę dla wybranych osób itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawno nie zaglądałem na forum w temacie Rewolucja w Black Red White , a tu się okazuje że wszystkie wpisy zniknęły a były ich tysiące , powie mi ktoś co się stało???Bo tytuł to na pewno nie wymyślił kalafior , co Ty na to ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślisz komu te wpisy przeszkadzały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haracz płacą montażyści jakiemuś czajnikowi,jak to jest.? co to za firma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem pracownikem brw  naprwde jak na ta firme ktora ma jakas renome w polsce to zarobk dla pracownikow sa zenujace , nie dosc ze jest akord to jeszcze za 100% normy dostaje sie 1500 zl na reke , zenada nby taka firma a tu ludz tak draluja  wykozystuja za psi peniadz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mebleludwik.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy ,nikomu nie polecam i nie życzę pracy w brw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle jakie meble, byle jaka firma , byle jaka płaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rudzie Śląskiej jest dopiero wyzysk człowieka za pare złoty mój kumpel pracował tam 2 lata i zwolnił się bo już psychicznie nie wytrzymywał całego kierownictwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie ma świeżych komentaży na temat pracy w BRW. Czyżby się poprawiło i wszyscy zadowoleni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...