Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roboty na obwodnicy Piask. Będą utrudnienia i objazdy

Utworzony przez Gość, 22 kwietnia 2013 r. o 22:29 Powrót do artykułu
a od kiedy opłaty i w jakiej wysokości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jakiś bełkot. Mam rozumieć, że jadąc na majowy weekend z Lublina do Zamościa też mam jechać przez Piaski? Mam nadzieję, że przynajmniej oznakowanie objazdów będzie czytelne, bo z artykułu nic właściwie nie wynika, poza tym, że będzie zmiana organizacji ruchu. Zmiana nazwy węzłów, to już w ogóle totalny bełkot, ale to akurat mnie najmniej interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@imie: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie musisz jechać przez Piaski, możesz obwodnicą. Tylko, że ruch będzie puszczony jedną nitką w dwie strony. Co w tym takiego bełkotliwego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie roboty, to ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a od kiedy opłaty i w jakiej wysokości?
dla drogi ekspresowej? dlatego lepiej ze unas buduja ekspresowke a nie autostrade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś mi podpowie kiedy została ukończona budowa obwodnicy Piask?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak skończą zaczna naprawiac i tak wkoło praca musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to te Piaski co tam mieszka taki zlodziej Wojtek Kasiczak, slawetny syn miejscowosci, sprytny z niego zlodziejaszek. Piaski szczyccie sie takim gosciem, glosno o nim w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kasiczak to nie mieszka w Piaskach tylko w Zegotowie a ze zlodziej to nie da sie ukryc. Patologia, wykolejeniec, tu sie nie ma czym szczycis, za jaja takiego na drzewo i niech zdycha powoli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki to sku***syn, mamusiu kochana dobrze, ze mnie na tykiego nie wychowalas. U nas mowia, ze ukradl kupe kasy i to siostrze czy komus tam. Ja bym wiedzial co sie z takim robi, za drobna kase by go kto nauczyl, nie kradnij Kasiczku, nie kradnij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
@imie: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie musisz jechać przez Piaski, możesz obwodnicą. Tylko, że ruch będzie puszczony jedną nitką w dwie strony. Co w tym takiego bełkotliwego?
dla Ciebie kierowco się należy czytanie ze zrozumieniem , do Zamościa aby dojechać w obecnej chwili należy jechać przez Piaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stachurski napisał:
Ten Kasiczak to nie mieszka w Piaskach tylko w Zegotowie a ze zlodziej to nie da sie ukryc. Patologia, wykolejeniec, tu sie nie ma czym szczycis, za jaja takiego na drzewo i niech zdycha powoli!
ten Kasiczak to pikuś w porównaniu z Wielkim mieszkańcem naszej miejscowości co w Piaskach chce rządzić Cholewą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo kopnąć w tyłek albo urwać co nie co za jakość przeprowadzenia tego remontu. Piszę remontu bo jakiś deb*** zerwał cały dobry asfalt na całej obwodnicy żeby zmienić oznakowanie? Jakaś paranoja. Wiem że zjazdy się już sypały i naprawiano ale to?!! A teraz najlepsze!!! Ograniczenie do 50 (roboty drogowe trudno) ale do jasnej niech w tych 5-ciu newralgicznych miejscach da się jechać te 50 km/h. Zostawili przed weeckendem i sobie poszli. Wystarczyło kilka łopat żwiru (czy czego tam) i nie trzeba by było zwalniać do 10km/h żeby zawieszenia nie urwać. Ludzie wracają w niedzielę a jak wiadomo przepustowość całej obwodnicy jest tak wielka jak tego najwolniejszego odcinka. Skutek wielokilometrowy korek bez powodu. A swoją drogą przydałyby się procesy i odszkodowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi?!? Kilka dni temu jechałem tamtędy do Zamościa, jak od paru lat. To był dobry odcinek, z doskonałą nawierzchnią (ostatni raz jechałem poprzednio we wrześniu ub.r.) Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zastałem zdarty asfalt?!? A do tego poprzeczne nierówności grożące uszkodzeniem zawieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...