Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice: Nie oddamy szkoły!

Utworzony przez Gość, 22 sierpnia 2008 r. o 07:00 Powrót do artykułu
czytając to zastanawiam się jak można byc tak hamskim człowiekiem?????? jak możecie zarzucać cos panu Pomorskiemu lub Kucie?? Robiąc to nie wiecie zapewne jak wiele oni(i nie tylko) robia dla naszej ukochanej szkoły! Wierze że bedzie ona dalej istnieć.. patrzac na to jak walcza o nią rodzice i inni calkiem niezaangażowani w to ludzie jestem dumna ze mieszka w kowali. i że ukończyłam Szkołę Podstawową własnie tutaj chciałam dodac jeszcze ze nie wiem czy wszyscy wiedza ale w naszej szkole uczy się najwięcej dzieci z wszystkich wiejskich szkół w gminie!! i co? i wlasnie ona jest zamykana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram uzytkownika ~wzburzona~ Pan Pomorski (i inni) wiele robia aby nasz szkola mogla dalej istniec i ja tez wierze ze tak bedzie Co da tym dzieciom ze pojda do szkoly w Kraczewicach lub w Poniatowej?? Czy tam w ogole jest dla nich miejsce?? mi sie wydaje ze nie... :/ Podstawowka w Poniatowej przechodzi do budynku dla Gimnazjum a w Kraczewicach co? Tez jest malo miejsca a tu u nas w Kowali WYGODA!! Czym sie rozni nasza szkola od innych? ze nie ma sali gimnastyczniej? Wydaje mi sie ze Kowala jest gotowa na to zeby ta sale wybudowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='1.09.2008, 22:34' post='50030'] "Kowala wsią zgraną"! To pewnie dlatego mają dwie remizy i walczą między sobą o każdą głupotę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZkoła zoataje!! co prawda narazie na rok ale zostaje;)))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...