Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie łatwiej byłoby zrobić po prostu -500zł podatku na dziecko? Aha, zapomniałem płacenie podatku wymaga pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie, bedzie zabawa, bedzie sie chlalo i to 500 na melanz bedzie za malo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryci za pracę po 20-50 latach pracy mają dostać podwyżkę w kwocie ok. 1 zł a lenie za pieprzenie się po 500 zł za darmo od zrobienia jednego dziecka, ja pier***e, nie opłaci się pracować, stresować najpierw przez 50 lat za 1300 zł a później dostając podwyżkę za pracę w kwocie 1 zł. Ten rząd to już całkiem zmysły postradał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/politycy/dodatki-dla-emerytow-nizsze-niz-13-tki-w-zus,artykuly,611921.html   SPRAWIEDLIWOŚĆ PO POLSKU Waloryzacja emerytury 1,54 zł. Trzynastka w ZUS? Nie uwierzysz   LUDZIE PRACY, EMERYCI WYJDŹMY NA ULICE WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ŻYCIE, BO RZĄD OBRAŁ SOBIE CEL ABY PRACUJĄCYCH ZAGŁODZIĆ, ON WYNAGRADZA TYLKO LENI, PRÓŻNIAKÓW ITP. PATOLOGIĘ A NIE PRACUJĄCYCH. Gdzie jest ta obiecana kwota wolna od podatku 8 tys. dla pracujących, gdzie mamy najniższą płacę w kwocie ok. 5 tysięcy tak jak w krajach unii, gdzie mamy obniżony wiek emerytalny tj. 60 - 65 lat dla pracujących. LITOŚCI ONI NAS CHCĄ WYKOŃCZYĆ, NIE DAJMY SIĘ, IDŹMY DO WALKI NA ŚMIERĆ NA ZYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/politycy/dodatki-dla-emerytow-nizsze-niz-13-tki-w-zus,artykuly,611921.htmlSPRAWIEDLIWOŚĆ PO POLSKU Waloryzacja emerytury 1,54 zł. Trzynastka w ZUS? Nie uwierzysz LUDZIE PRACY, EMERYCI WYJDŹMY NA ULICE WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ŻYCIE, BO RZĄD OBRAŁ SOBIE CEL ABY PRACUJĄCYCH ZAGŁODZIĆ, ON WYNAGRADZA TYLKO LENI, PRÓŻNIAKÓW ITP. PATOLOGIĘ A NIE PRACUJĄCYCH. Gdzie jest ta obiecana kwota wolna od podatku 8 tys. dla pracujących, gdzie mamy najniższą płacę w kwocie ok. 5 tysięcy tak jak w krajach unii, gdzie mamy obniżony wiek emerytalny tj. 60 - 65 lat dla pracujących. LITOŚCI ONI NAS CHCĄ WYKOŃCZYĆ, NIE DAJMY SIĘ, IDŹMY DO WALKI NA ŚMIERĆ NA ZYCIE.
Milcz -nie znasz sie to Dobra Zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milcz -nie znasz sie to Dobra Zmiana
  kuźwa dobra zmiana, gdzie leni próżniaków się opłaca darmowymi większymi pieniędzmi jak za pracę, ile dostaniesz za to, że poszedłeś do łóżka z kobitą, 1-3 tysiące, NIE DAJMY SIĘ, DO BOJU,, WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ZYCIE  BO I TAK NAS ZAGŁODZĄ ZA NASZĄ PRACĘ, NAJPIERW PŁACI SIĘ GODNYMI PIENIĘDZMI LUDZI PRACYYYYY, PRACYYYYYY, PRACYYYYY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałam sprawę dla reportera, zgroza, brak pieniędzy na leczenie chorych osób, a zdrowym rozdają miliony za darmo, litości, ten nasz rząd postradał zmysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łatwiej byłoby zrobić po prostu -500zł podatku na dziecko? Aha, zapomniałem płacenie podatku wymaga pracy...
  no własnie, też jestem za tym pomagać poprzez prace, min. np. opłatę żłobka, przedszkola itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny pomysł to 500+! Ludzie, którzy grosza podatków do budżetu państwa nigdy nie wpłacili, pracą się nie skalali dostaną na równi z tymi co wiele lat uczciwie pracują. Jestem wzburzona i nigdy PIS mojego głosu nie dostanie, właśnie za taką beztroskę wobec patologii i ignorancję wobec ludzi uczciwych. Inne formy pomocy rodzinom popieram jak najbardziej, ale nie taką patologiczną. Jak tak można było?????? Rozdawnictwo, które tylko więcej zła przyniesie i śmiech patologii za plecami. Wychodzi na to, że nie warto pracować, bo znam takie rodziny co wezmą w łapę teraz i śmieją mi się w nos.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam,że pierwszą obietnicą prez.Dudy było cofnięcie ustawy emerytalnej.Czyżby on wraz z PIS-em o tym zapomnieli? Trzeba tylko dobrze seniorów zorganizować i mają przerżnięte każde następne wybory.Teraz już ludzie nie będą czekać!Wystarczająco czekali ,a minęło już 27 lat na różnego rodzaju obietnice,przez Japonię i Irlandię włącznie.Oczywiście zbudowali je ,ale dla siebie.Teraz przyszedł czas na wystawienie rachunku za solidarnościowe obietnice.PIS także do beneficjentów należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Ministerstwo przygotowało również bezpłatny podręcznik." tzn bardzo drogi dla nas podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...