Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Spocie reklamowym Prawo i Sprawiedliwość co media często przytaczają jest 500 zł na KAŻDE DZIECKO więc pytam ,, Beata gdzie jest moje 500 zł na pierwsze dziecko ?? ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało byc tak pieknie....a wyszło jak zwykle.....oszukano miliony Polaków, a do tego podzielono dzieci na te lepsze i gorsze....brawo PIS....szkoda słów na Was!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że PIS kłamie o okrada to przecież żadna nowośc, nie rozumiem tylko jakim cudem wciąż się na to nabieracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej pokrzywdzeni są wyborcy Petru i PO, którzy w kampanii wyśmiewali PiS i nie słuchali programu. Ludzie myślenie nie boli, zamiast powtarzać za opozycją głupoty, sięgnijcie do programu PiS, który od 2014 jest dostępny na ich stronie i poczytajcie. Wiem, że dla niektórych czytanie jest trudne, ale czasem trzeba oderwać się od obrazkowych instrukcji z IKEA i przeczytać ze zrozumieniem długi teks. W kampanii wyborczej Beata Szydło mówiła "na każde następne dziecko", raz powiedziała "na dziecko" (bez każde, i bez następne) i teraz aferę robicie. Wyborcy doskonale wiedzieli o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze spotu wyborczego pis: " 05.09.2015 Dzieci o nie koszt: 500 zł na dziecko, lekarze do szkół, dentyści do szkół, szkolne stołówki" dla ślepych mogę powiększy   500 zł na dziecko   Jak za małe, to weź sobie lupę piowski kłamco. Nie ma w spocie na drugie i następne! Nie ma, że większość dzieci nie dostanie tych pieniędzy. Nie ma, że ubodzy rodzice będą składać się na dzieci bogaczy. Matka wychowująca samotnie dziecko, młodzi rodzice z jednym dzieckiem nie dostana ni grosza, ale złożą się na drugie i następne dzieci najbogatszych Polaków.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej pokrzywdzeni są wyborcy Petru i PO, którzy w kampanii wyśmiewali PiS i nie słuchali programu. Ludzie myślenie nie boli, zamiast powtarzać za opozycją głupoty, sięgnijcie do programu PiS, który od 2014 jest dostępny na ich stronie i poczytajcie. Wiem, że dla niektórych czytanie jest trudne, ale czasem trzeba oderwać się od obrazkowych instrukcji z IKEA i przeczytać ze zrozumieniem długi teks. W kampanii wyborczej Beata Szydło mówiła "na każde następne dziecko", raz powiedziała "na dziecko" (bez każde, i bez następne) i teraz aferę robicie. Wyborcy doskonale wiedzieli o co chodzi.
  Bez takich żartów! Polaków masz za idiotów?! Najbardziej rozczarowani są wyborcy PiS, a szczególnie ci, którym dochód przekroczy o 1 grosz magiczne 800zł, albo co mają  dwoje, troje dzieci np. jedno kilka lat, a następne 18+. Co oni dostaną? Składkę na dzieci Kulczyków, Krauzych, Giertychów, Morawieckich i innych bogaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda? Ciekawe w której kieszeni miał tą kase?! A ja myślałem, że to ciągle opluwany RZĄD PISIAKÓW do końca tego roku przekaże 900 mln złotych na realizację programu Rodzina 500+ w woj. lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo -taki wpis: "To że PIS kłamie o okrada to przecież żadna nowość" jest pustym sloganem i nerwową reakcją niczym nieuzasadnioną. Dowody/przykłady/konkrety ile pln ukradła z Pani kieszeni partia PIS ? Jakieś wyliczenie? Bo ja chyba w innym kraju żyje bo do mojej kieszeni tylko dokładają (zmniejszenie podatku dochodowego 2008 r, 1000zł becikowego, redukcja składki rentowej przez co wzrost pensji o ok9% itd itd). Potem nastały "bogate czasy zielonej wyspy" czyli dla mojej kieszeni- podwyżka vat, akcyz, podwyższenie wieku emerytalnego, odebranie mi (delikatnie mówiąc) większości moich pieniędzy z konta OFE, itd itd). Wiem, że z różnych przyczyn trudno jest oceniać uczciwie i obiektywnie, przykre że tak wielu mądrych ludzi tego nie potrafi i daje się naciągać na medialne ale puste hasła. Pis to też nie jest moja partia, ale póki co na pewno jest partią którą z perspektywy ostatnich ponad 10 lat bardzo polubiła moja kieszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało byc tak pieknie....a wyszło jak zwykle.....oszukano miliony Polaków, a do tego podzielono dzieci na te lepsze i gorsze....brawo PIS....szkoda słów na Was!!!!
    Ci z 1 dzieckiem PIS uznał za gorszy sort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezscze Pani nie wiel ile PIS nam ukradnie, już  banki podwyższają oprocentowanie, zaraz żywność zdrożeje, i co tym  ludziom z 500 zł zostanie, a w większości nic bo też im PIS nic nie dał, tylko zabierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być na KAŻDE dziecko, kłamczuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być na KAŻDE dziecko, kłamczuchy
      Wyszło Szydło z worka - Kaczyński i Macierewicz w oczy nam teraz sie śmieją jak nas oszukali, aż żal mi serce ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda dla tych co dostają za darmo znalazł pieniądze, a dla swoich podwładnych na podwyżkę wynagrodzeń co nie dostają już od 7-8 lat jakoś nie znalazł pieniędzy, gdzie ich wynagrodzenia to najniższa krajowa po ok. 30-40 latach pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że PIS kłamie o okrada to przecież żadna nowośc, nie rozumiem tylko jakim cudem wciąż się na to nabieracie.
A spowiadają się w TORUNIU często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzasnął kasą po około 26 tys. na statystyczną gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...