Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To tylko odprysk tego co dzieje się w powiecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Identyczna sytuacja panuje w KRUSie. I co na to CBA?
0
Koalicja powinna dokonać zmian w Konstytucji RP. W Art. 1 powinien  być  zapis. że RP to "dobro" lokalnych "patronów". W Art 2. powinien być zapis że,  "klientelizm" jest podstawą ustroju RP.                
0
A co z nepotyzmem w Straży Granicznej,np.w takim Krośnie Odrzańskim... Informowałem pana Wojtunika o tym,ale bez odzewu rzecz jasna.Ważność ogłoszenia swego czasu w BIP-ie to jeden dzień w tym oddziale Straży Granicznej.Zaiste,uczciwa to była oferta,bo w żaden sposób nikt normalny nie był w stanie zebrać w kilka godzin wszystkich dokumentów i ich tam przesłać.   Stawiam na to,że ta oferta była przygotowana pod kogoś z rodziny.   Faktycznie - ty możesz być nie wiadomo jak wykształcony,jak uczciwy i porządny,możesz sobie mieć ciekawe wykształcenie i wiedzę,ale pracy nie otrzymasz w normalny i uczciwy sposób.Nie w Polsce.   Za to całe rodziny pracują w różnych instytucjach i co ciekawe nie sięgają Tobie do pięt pod względem wiedzy,wykształcenia,postawy życiowej.Ale pracę mają i otrzymują ją bez najmniejszych problemów.
0
Czy to nie jest nepotyzm,SPSK1pani zastępcą naczelnej piel,mąż w radzie szpitala.Jeżeli to norma to z góry przepraszam.
0
Ja dostałem się do pracy w ARiMR w BPa nie podam, za czasów pis nie ważne, bo nie należę do żadnej bandy.Dostałem umowę na czas określony,po którym akurat do władzy w koalicji z peło doszły knurowskie ryje z psl dyrektorem w lublinie został taki ciemniak kostka.Od razu tym przyjętym przez poprzednią ekipę nie przedłużył umów takie to jest to bydło po pawlaczkowe dosłownie sam ekstrement.
0
A syn premiera po jakiej lini dostaje tłuste posady mimo że sam wyznaje że jest głupcem .Przyganiał kocił garnkowi .Jest przyzwolenie  odgórne zarudniać swoich ito robią wszędzie .
0
Jest to normalny obyczaj w polskich urzędach.Miałem podobny przypadek.Interweniowałem u Rzecznika Praw Obywatelskich Wojewody.Przyznali mi racje,natomiast prace dostał kto inny.Nie znają nawet kodeksu administracyjnego ,a powołują się na niego.Porządek mógłby tylko wprowadzić SP.Feliks Dzierzynski.
0
A syn premiera po jakiej lini dostaje tłuste posady mimo że sam wyznaje że jest głupcem .Przyganiał kocił garnkowi .Jest przyzwolenie  odgórne zarudniać swoich ito robią wszędzie .
syn premiera przecież to jest taki sam żyd jak i premier,wszystko POlega na dymaniu.
0
Łatwo to wszystko ukrócić. Wystarczy kartka wyborcza. Wygonić PSL z samorządów, nie wpuścić do Europy (Eurowybory) i pogonić z Sejmu: Stefaniuków, Pawlaków i i inną swołocz z tej bandy. To co PSL wyprawia w Białej Podlaskiej i powiecie to ewenement. A w zasadzie to kryminalizacja miejscowych "pseudoelit", urzędników policji i uwaga nawet części ludzi z wymiaru sprawiedliwości. Szanowni Państwo! Podziękujmy PSL-owi. Już czas, by pogonić tych Litwiniuków, Łazowskich , Stefaniuków, Filipiuków, et cetera, et cetera...
0
Łatwo to wszystko ukrócić. Wystarczy kartka wyborcza. Wygonić PSL z samorządów, nie wpuścić do Europy (Eurowybory) i pogonić z Sejmu: Stefaniuków, Pawlaków i i inną swołocz z tej bandy. To co PSL wyprawia w Białej Podlaskiej i powiecie to ewenement. A w zasadzie to kryminalizacja miejscowych "pseudoelit", urzędników policji i uwaga nawet części ludzi z wymiaru sprawiedliwości. Szanowni Państwo! Podziękujmy PSL-owi. Już czas, by pogonić tych Litwiniuków, Łazowskich , Stefaniuków, Filipiuków, et cetera, et cetera...
głos słuszny, ale to głos wołającego na pustyni, polski chłop jest ciemniejszy od sanacyjnego chłopa z Polesia, mam tu na myśli oczywiście mentalność, styl myślenia a nie zawód rolnika.
0
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: punkt.skroc.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
0
Nepotyzm tak to sie teraz mówi na to a w CBA niema nepotyzmu czy w policji śmieszni jesteście
0
Nie róbice tego. To pzrestępca, który załatwi was na  jeden SMS za kilkanaście złotych dziennie. Co robo admin tego forum? Czyby był na procencie?
0
Uwaga! to przestępca. Chce Was okraść!!! Nie dajcie się nabrać!!!   Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: punkt.skroc.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
0
To nIe tylko ARiMR. Kolejnym matecznikiem PSL-u jest OHP. Działacz PSL   Międzyrzeca Podlaskiego – Przemysław Litwiniuk  ma  etat - bez obowiązku świadczenia pracy, w Europejkim Ośrodku OHP w Roskoszy, koło Białej Podlaskiej. Zatrudnił go niejaki Filipiuk, który za wierność  byłemu marszłkowi Sejmu, za gorliwe roznoszenie wyborczych ulotek, dostał tam stanowisko dyrektorskie. Na powiązania rodzinne i łóżkowe OHP - PSL należałoby spojrzeć również w kontekście Komendy OHP w Lublinie.    
0
To co tutaj pisze względem tego co się mówi w ministerstwie Rolnictwa i FAPIE ! Wtedy dopiero włos się jeży nie tylko na głowie a jednocześnie zimny pot oblatuje ciało !! Popytajcie jak to jest, że taki młodzian ma legalne dochody ok.0,5 mln zł !!! Pokarzcie fachowca, który to ma ! A on ma 11 /jedenaście/ etatów i jak to pogodzić, to fakt, że nie całe  etaty ale 24 godziny to po parę sekund !!! A co na to jego  chlebodawca " Stefaniuk Franciszek Jerzy ? Gdzie wlazł w dziurę ! Kochani o tym się mówi od czterech lat, że zgraja gnojków owładnęła rolnictwo !! Czy to dlatego że z PSL ? Nie ! ja takiego członka jak litwiniuk, gajewski, kostka nie chciał bym znać a nie tylko trzymać w jakiejś organizacji . No ale może PSL TAKICH POTRZEBUJE ! Groza !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: