Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego mieszkańcy gminy Wilków nie składają pozwów zbiorowych jak to ma miejsce w Sandomierzu i Kłodzku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BO TYMI POZWAMI MOŻNA SOBIE D....E WYTRZEĆ, NIE DOSTANĄ NIC OD SKARBU PAŃSTWA BO ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY I TAM KASA PÓJDZIE A NIE NA POWODZIAN!!! MAMY TĘPYCH POLITYKÓW I ŻAŁOSNY SYSTEM PRAWNY, W POLSCE LICZĄ SIĘ INSTYTUCJE SZTUCZNIE STWORZONE I WYPROMOWANE KOSZTEM PODATNIKÓW, NA KTÓRYCH BOGACĄ SIĘ JEDNOSTKI KARMIĄC ŁGARSTWEM I OBIETNICAMI RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA!!! JESZCZE NIE DOROŚLI DO TEGO BY ZROZUMIEĆ ŻE CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY BO TO ON UTRZYMUJE GOSPODARKĘ I JEST NAJWAŻNIEJSZYM OGNIWEM EKONOMICZNYM!
0
BRAWO (NIE)RZĄD TUSKA!!!OBIECANKI ZOSTAŁY SPEŁNIONE,GŁOSUJCIE NA PEŁO A WSZYSTKIM BĘDZIE ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!ZA ROK DWA WSZYSCY BĘDZIEMY DZIADAMY-LUDZIE CZY WY NIE WIDZICIE TEGO JAK TA RZĄDZĄCA CHAŁASTRA NAS ROBI W KONIA?!
0
niech ktoś najpierw tam pojedzie i zobaczy jak ludzie zyja w kazdym domu, spia w komórkach, na strychach, w domach bez okien czy nawet w chlewach. Wiem jak jak jest bo sama stamtad jestem, to nie jest jedyna rodzina ktora potrzebuje pomocy, tam wiekszosc jest w takiej sytuacji. POMÓŻCIE IM bo to naprawde jest ponizej godnosci to co sie tam dzieje a w tej chwili malo kto juz o as pamieta
0
A gdzie jest ten przygłup Palikot co tak usilnie pracował w ,,KOMISJI PRZYJAZNE PAŃSTWO''co przyjaznego ludziom ten idiota sprawił?Dlaczego On tak cicho siedzi,dlaczego nie spotka się z tymi ludzmi i wytłumaczy im co jest na przeszkodzie,że to wszystko leży a ludzie potwornie biedują?!Ludzie zapamiętajcie w następnych qwyborach kto i co dla Was zrobił a nie chlapał ozorem!!!
0
a jaśnie pan miłościwie panujący wójt nie może sie podzielić swoimi poborami? Dopiero teraz sprawdza co się dzieje? Jakby był uczciwy, to zrezygnował by z poborów, tylko pomógł ludziom a sam z poborów zrezygnował. powiniem zrezygnować z pieniędzy od maja, bo wtedy zalał ludzi a sam uciekał z gminy wiele godzin przed dotarciem wody do Wilkowa.
0
A Tusk buduje sobie pomnik za 230 mln w Gdańsku
0
A gdzie ci ludzie chcą odbudować ten dom? Chyba nie na tej działce co stał poprzedni i go zalało bo za kilka lat będą znowu mieszkać w przyczepie jak przyjdzie kolejna powódź i znowu trzeba będzie im pomagać. Dziwię się wam wypisującym te głupoty, pomyślcie sami w jaki sposób rząd ma jeszcze pomóc tym ludziom którzy i tak dostali pieniądze chociaż nie powinni, bo doskonale wiedzieli gdzie się budują i że te tereny są zagrożone powodzią mogli się więc ubezpieczyć tak robi każdy rozsądny człowiek.
0
A może niech pomogą ludziom naprawdę bezdomnym?? którzy od początku nie mają nic???
0
Biskupowi ciepło i syto,sieje chwasty a zbiera żyto-taka osobista refleksja mi się nasuwa.Utargował trochę na nieruchomościach mógłby wspomóc nieszczęśników wzorem Dziwisza, a nie tylko co ma do zaoferowania to tanią filozofię.
0
Straszna tragedia. Cieszy mnie, że są jeszcze ludzie, którzy bezinteresownie jadą do Wilkowa i pracują tam cały dzień, żeby pomóc innym. Mimo, że mogliby siedzieć w domu wolą poświęcić swój czas. Brawo! Takich ludzi trzeba pokazywać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: