Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cóż pieska uratowano to może ktoś pomoże tym ludziom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cóż pieska uratowano to może ktoś pomoże tym ludziom ?
To na co czekasz filantropie od siedmiu boleści? Bierz się za organizowanie pomocy zamiast tracić czas na wypisywanie takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondorze bo odlecisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cóż pieska uratowano to może ktoś pomoże tym ludziom ?
O patrzcie patrzcie!!! Wielki społecznik sie odezwał! Siedzi na fotelu, pierdzi i wypisuje głupoty!!! Jak masz ochote to idź im pomóc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Wiolecie Dzięglewskiej ..... Skoro ona Wioletta,to powinno być Wioletcie.Czy mam rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli apeluje się o pomoc to chyba najprościej podać nr konta i zaapelować o nawet niewielkie wpłaty, myślę że szybciej znajdzie się 5 osób które wpłacą po 20zł niż jedna która wpłaci 100zł. Pozdrawiam i czekam na numer konta Panie Redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Największego wsparcia potrzeba jednak Przemkowi. Jego leczenie i rehabilitacja na pewno będą bardzo kosztowne"......co znaczy kosztowne ? A państwo to h...? Jak doić od ludzi to potrafi,jak ratować polskie dzieci to juz nie ma kasy ??? Państwo zabijające własnych obywateli swoją niewydolnością na każdym kroku !!! Dlaczego ? Bo szumowinom na górze cały wysiłek narodu przez palce przecieka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że mogła bym w pewnym stopniu pomóc tej rodzinie. Rozumiem co przeżywają. Mieszkam w sąsiedniej Niedrzwicy, nie dawno skończył się remont w naszym domu i mamy kilka mebli, które nie są nam tak potrzebne jak tej rodzinie. Są to co prawda tylko łóżko i dwa fotele, ale myślę, że lepsze to niż nic. Postaram się jeszcze dziś lub jutro dostarczyć to tej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożar może zrujnował im życie ale pierwsza zrobiła to wóda!!! panie dziennikarzu bardzo proszę napisać czytelnikom ile razy w tym domu interweniowała policja i ile inspekcji ich odwiedziło, powiedzcie jak "opiekuje się rodziną" i zróbcie zdjęcia dzieciom zamkniętym w domu chodzącym po parapetach... jeżeli ktoś chce ich żałować proszę bardzo żałujcie że dzieci mają takiego ojca a ta pani ma takiego męża i żałujcie że dla wódy zrobi wszystko ... pozdrawiam i mam nadzieję ze jest w waszej gazecie osoba która nie będzie się bała napisać prawdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz "Brechty" to sama esencja sytuacji. Co do spalenia dobytku, to spaliło się dwie półki w regale, a reszta wymaga włożenia do pralki. Sytuacja materialna przedstawiona w tym artykule nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Komentarz "Brechty" to sama esencja sytuacji. Co do spalenia dobytku, to spaliło się dwie półki w regale, a reszta wymaga włożenia do pralki. Sytuacja materialna przedstawiona w tym artykule nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to widzę sami przyjaciele ze Strzeszkowic piszą o sytuacji rodziny Dzięglewskich, napewno ich sąsiedzi. Zawiść ludzka nie zna granic, przecież to niechodzi o to czy ktoś pije czy nie tylko o dzieci, które zostały skrzywdzone przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodziców sie nie wybiera. dzieci niczemu nie sa winne a jezeli mozna pomoc to trzeba to zrobic. pomoge ja moze ktos kiedys pomoze mi jak bede w takiej czy innej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasn,że rodzicow się nie wybiera. Ale od tego jest nasza opieka społeczna, aby interweniować w porę. Te dzieci powinny byc juz dawno odebrane tym ludziom, ojeciec alkoholik i nieodpowiedziałna sama wymagająca opieki matka. Zdarzenie miało miejsce w biały dzień godz. 13 jak pisano wczesniej, a dorosła osoba (matka) nie nie była w stanie nic zrobić aby ratować siebie i dzieci. Widocznie sama nie potrafi zadbać ani o siebie ani o włane dzieci. Opieka społeczna od kilku lat wiedziałaże w tym domu dzieje się żle. Policja interweniowała (burdu urządzane przez pijanego i agresywnego ojca) bardzo często. To wszystko mozna sprawdzić. I nie jest to zawiść sasiedzka tylko fakty. Proszę sprawdzić za co ojciec ma wyrok w zawieszeniu. Ile razy woził półprzytomny, upojony alkoholem samochodem całą rodziną. Jaka normalna matka pozwoli na takie narażanie życia swoich dzieci. Fakty, fakty i jeszcze raz fakty mówią tu wszystko. Trzeba prawdziwej tragedii aby odpowiednie służby w tym państwie zauważyły problem. Moę Pan dziennikarz sprawdził sytuację dokładnie i nie wypisywał bzdur typu " spaliło się wszystko, nie mamy nic" Bo tak naprawdę to spaliło się kawałek regału . Ale wygodniej jest poprosić i dostać nowe. Ci ludzie nie mieli nigdy wstydu i dalej go nie mają. Parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to chodzi że tak naprawdę najlepsze dla tych dzieci było by gdyby ich rodzice byli inni a najgorsze jest to ze władze o tym wiedzą i nie robią nic, można oczywiście mówić ze to sąsiedzi są zawistni pewnie tak jest łatwo ale mi jako osobie jest wszystko jedno jaką i ile pomocy dostanie byle te dzieci i ich matka mogły normalnie żyć zapewnijcie im dobrobyt a nie spelune ich ojcu i mam nadzieję że ktoś napisze RZETELNY artykuł na ten temat a służby w końcu zainteresują się naprawdę sytuacją w tym domu bo jak nie w domu to zrobi komuś krzywdę na ulicy za kółkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasna cholera, tylu ludzi jest naprawdę dotkniętych przez los, schorowani, bez rąk, nóg, sparaliżowani, wycieńczeni przez raka... a ta pieprzona gazeta próbuje robić ściepę dla zdrowych z kompletnymi kończynami... najpierw to małżeństwo krętasów co to niby w Anglii im nie wyszło, a teraz toto nie stare, zdrowe, rumiane na buzi i jak tu czytam rozrywkowe... czy wam kompletnie już mózgi się zlasowały??? takie i podobne nieszczęścia dotykają co trzecią rodzinę w Polsce, ale sobie radzą, mają ręce i ochotę do roboty i co spieprzyli własnym zaniedbaniem sami naprawiają, takie jest życie... edukujcie tak dalej, to niedługo tych wyglądających pomocy będzie więcej niż tych frajerów skłonnych do poświęceń na każde skinienie niezaradnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiesz co się tam tak naprawdę dzieje to działaj i donieś gdzie trzeba a nie pierwdolisz głupoty. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierpdolę wszyscy w tym kraju za zbieranie się biorą, kasiorkę najchętniej by przyjmowali... jeśli to prawda, co wypisują tu ci "dobrze poinformowani", to normalnie śmiech na sali z tym dziennikiem, ludzie nie mają na operacje ratujące życie, na drogie leki, a tu regał okopciło i trochę chałupy u gościa co za kołnierz nie wylewa. I larum podnoszą w gazecie na całe województwo. Wstyd, normalnie wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czarna~ napisał:
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...