Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzinna historia kinowa, czyli akcja porodowa na widowni

Utworzony przez Janusz-megajankiel, 15 września 2013 r. o 17:14 Powrót do artykułu
Rodzinna historia kinowa ,historia mojej rodziny. I dopiero teraz (2 tygodnie temu ) dowiedziałem się jak to było z narodzinami mego brata. A pewne szczegóły dopiero z tego artykułu ,nie wiedziałem że mój przyszły ojciec dostał po nosie od konkurenta mojej przyszłej mamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam film  "Rakieta i plac zabaw na LSM w Lublinie - film amatorski 8mm 1972" Ten film był moją odpowiedzią na artykuł umieszczony 8.02.2011 w lublin.gazeta.pl Uwaga- Czekamy na historie z rakietą z placu na LSM Występuje w nim moja mama i siostra z synem. Teraz Jakub Wójcik ,syn tego brzdąca z filmiku o placu zabaw przejmuje nasze rodzinne filmowe tradycje. A artykuł Pani  Agnieszki Dybek jest świetnie i dowcipnie  napisany ,pierwszy sygnał o artykule otrzymałem już w piatek od znajomej ze szkoły sprzed 40 lat , z Kraśnika.Czytała wydanie gazetowe i powiadomiła mnie choć obecnie mieszkam w Niemczech Mój brat jak twierdzi był raz w kinie "Staromiejskie" Ja byłem dziesiątki jak setki razy a wszystkie filmy na jakie chodziłem (tytuł i w jakim kinie) mam zapisane od 1963 roku do sierpnia 1973 roku.Mogę więc policzyć. Podaję link do filmiku o placu zabaw na LSM.  http://www.youtube.com/watch?v=WLTiavFpuss        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna historia rodzinna. Pozdrawiam.    :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając takie "geny kinowe" zajrzałem więc do moich filmów na jakie chodziłem do kina ,od 19 X 1962 do 6 IX 1973 byłem 965 razy w kinach na różnych seansach ,w kinie Staromiejskie po raz pierwszy 12 lipca 1964 r na filmie z Jean Marais "Kapitan Fracasse" po raz ostatni 28 VI na amerykańskim filmie "Bądź w porcie nocą" Razem 58 razy w kinie Staromiejskie . A jakie wtedy w Lublinie działały kina?   1.Kosmos.   2.Wyzwolenie   3.Robotnik   4.Staromiejskie   5.Koziołek   6.Chatka Żaka   7.Ratusz   8.Grażyna (pierwsze kino w baraku na LSM)   9.Przyjaźń 10.Grunwald 11.Gwardia 12.Kamera 13.Oaza 14.Dom Partii 15.TPPR 16.Kino letnie Ryś Jedynie kina  Kamera nie mogę sobie przypomnieć i zlokalizować gdzie się znajdowało a byłem kilkakrotnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytalem ze wzruszeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...