Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt nie pisze zadnych listow! To jest zwykla nagonka na automaty! Pewnie jak zabiorą wszystkie to totolotek wstawi swoje "legalne" bedzie sciema ze buduja stadiony z zarobionych pieniedzy! Biedne glupie spoleczenstwo zastraszone przez panstwo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie durni są, lubią jak się ich oszukuje. Dają się automatom, kościółkowi toruńskiemu i innym tego podobnym kusicielom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pułankowicach koło Kraśnika w mordowni  w remizie też stoi taki skrurwysyn! Chciuj go wie legalnie czy nielegalnie i ojcowie najebani też przegrywają duże pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwysyny powinni wymyslec taka ustawe zeby mogly stac ale wlasciciel musialby placic podate. Albo chuj.. Niech. Znikna bo tez troche przegralem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piotrkowie Pierwszym na trasie Lublin-Wysokie też widziałem że są dwa automaty do gier i z tego co słyszałem to chłopaki spore pieniądze tam przegrywają. Mam nadzieję że te automaty znikną z tego sklepu bo ja też kiedyś przegrałem trochę kasy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pułankowicach koło Kraśnika w mordowni  w remizie też stoi taki skrurwysyn! Chciuj go wie legalnie czy nielegalnie i ojcowie naje***i też przegrywają duże pieniądze.
  a ci ojcowie ciągle napierdalają jak nie matkę to w automacie, to wóda, to papierosy, to narkotyki, tylko tych tatusiów pozamykać w gettach, przynajmniej rodziny żyłyby spokojnie, po drugie, która normalna kobieta decyduje sie na dzieci z takimi idiotami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pisze zadnych listow! To jest zwykla nagonka na automaty! Pewnie jak zabiorą wszystkie to totolotek wstawi swoje "legalne" bedzie sciema ze buduja stadiony z zarobionych pieniedzy! Biedne glupie spoleczenstwo zastraszone przez panstwo:(
Pewnie jest to Twoje źródło utrzymania............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalegalizować urządzenia , które podłączone do automatów zawsze pozwalają wygrywać. Wszyscy będą wygrywać i będzie OK. A te nieroby właściciele automatów pójdą z torbami  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowalić takie podatki aby właścicielom nie opłacało się utrzymywać automatów. Obecnie podatki od automatów są za niskie. Podniesienie wysokości podatków powinno rozwiązać sprawę. Podatek przewyższałby zyski z automatu i po sprawie !!!! Proste!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jest to Twoje źródło utrzymania............
a wlasnie sie pomyliles nie zyje z automatow! tylko poprostu nie jestem glupi i w nie nie gram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i potwierdzam sie w tym co myślę o Polskim społeczeństwie! Przykre:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i potwierdzam sie w tym co myślę o Polskim społeczeństwie! Przykre:(
  a huj kogo obchodzi co ty myślisz, do takiego stanu doprowadził nas bolek, czekam już ponad 30 lat na te swoje 100 milionów aby móc zagrać, to solidaruchy z lat 80 nas zniewolili, upodlili  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisałem wyżej podatki podatki i jeszcze raz podatki.Podniesienie podatków rozwiąże sprawę. Nie tylko odnośnie automatów. Podniesienie podatków może uzdrowić polską gospodarkę. Oto przykład.... Szwecja , Norwegia, Holandia. W tych krajach podatek dochodowy jest bardzo wysoki i popatrzcie jak te kraje stoją gospodarczo i finansowo. Nie chodzi mi o podnoszenie podatku dochodowego najbiedniejszym tylko najbogatszym. Takim właśnie firmom które wstawiają automaty do lokali. Przedsiębiorcom zatrudniającym ponad 50 osób, oni mają z czego zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł datowany na 4 stycznia 2015 r. a w tekście:     W tym roku takich automatów zatrzymano już ok. 10 tys. Dla porównania – ponad pół tysiąca nielegalnych automatów do gier zatrzymano w tym roku na terenie województwa lubelskiego. Funkcjonariusze celni wszczęli jednocześnie ponad 150 postępowań w związku z nielegalnym urządzaniem gier hazardowych na terenie województwa lubelskiego.   https://www.youtube.com/watch?v=wzXSGPIZQqA   Ot pracusie, i to w długi weekend  :lol:  :lol:  :lol:
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2015 r. o 00:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: dziwne w Chełmie przy myjni na Włodawskiej stoi niepozorny kontener z automatami, na Zachodniej w pawilonach też chyba wstawili automaty i jakoś nikt tego nie widzi??? :ph34r:  :ph34r:  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo przyszło łatwo poszło i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostka: Informacja dla graczy jak wygrywać i nigdy nie przegrać.  Do lokalu wchodzimy z dwoma świadkami którzy w tym czasie nie grają tylko obserwują gracza. Gracz wrzuca kolejno kilka setek i gra na najwyższej stawce. (monitoring rejstruje twoją obecność przy automacie, automat rejstruje kwoty wpłaty.) wrzucasz kolejne setki w końcu automat daje duże wygrane wygrane i z zadowoleniem kasier wypłaca 5-20 tyś zł, idziemy do domu.  Załóżmy jednak  że wpłaciliśmy już 5 tyś i jakimś cudem automat nie wypłaca wygranej a decydujemy się jednak przerwać grę, idziemy do obsługi w celu z kontaktu z właścicielem lokalu. Informujemy go że nielegalnie daliśmy mu dużą kwotę pieniędzy i decydujemy się na wycofanie z tej usługi, jeżeli nie wyrazi zgody informujemy go że zgłaszamy sprawę na policji. W najgorszym wypadku z godnie z ustawą karną otrzymujemy mandat karny w wysokości 150 zł, natomiast właściciel lokalu oddaje nam przegraną, i jeszcze będzie miał kłopoty za nielegalnie prowadzoną działalność.  Nie wierzycie? zapytajcie prawnika. Zgodnie z kodeksem handlowym klient ma prawo nie wiedzieć że handel, usługa którą nabywa jest nielegalna, natomiast usługodawca ma taki obowiązek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne lekarstwo  to też automat i też można wrzucić kasę na upartego a do tego  są większe szanse na zachowanie majatku w tej grze  no i zadowolenie żony murowane jeśli się poza kasa wrzuci też pranie wszystko jest kwestią naszych decyzji nawet to od czego się uzależnimy pzdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten buc Leniak nawet ludzkich tragedii nie uszanuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, to bydle zrobi wszystko żeby zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...