Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzyści wciąż na przodzie

Utworzony przez Jazz, 18 kwietnia 2009 o 10:20 Powrót do artykułu
"Koniec zimy oznacza jedną rzecz: w miejsce śniegu na chodnikach pojawiają się rowerzyści" No właśnie, na chodnikach, bo ścieżek rowerowych tyle co nic. A za jazde po chodniku rowerem mozna dostać mandat , ha! A po ulicach strach, bo rowerzyści są przez naszych polskich kierowców traktowani jak przeszkody, jak dziury w jezdni, omijają ich tylko zeby nie uszkodzić sobie samochodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie - mieście studentów - brakuje ścieżek wstyd. Na Al. Racławickie, gdzie w pobliżu są uczelnie i dużo szkół wielu młodych ludzi przedziera się rowerem wśród pieszych, a wystarczyłoby wytyczyć tam pas dla rowerów. Ulicą wśród samochodów jest bardzo niebezpiecznie, bo ci traktują rowerzystów jak zło konieczne Buduje się ścieżki wokół zalewu, a główna ulica Lublina jej nie posiada. W innych miastach ich władze dbają o rowerzystów.
0
To niestety prawda - ścieżki rowerowe w naszym mieście, a raczej ich brak, to porażka ! Inna sprawa, że na tych, które istnieją, ludzie nie potrafią się zachowywać Po to ktoś wyłożył ścieżki dwoma kolorami kostki, co kilka metrów zastosował "pismo obrazkowe", żeby nawet średnio rozgarnięty człowiek wiedział, którędy ma iść / jechać ! Szlag mnie trafia jak jadę rowerem i muszę się co jakiś czas praktycznie zatrzymywać, bo komuś zachciało się spaceru środkiem pasa dla rowerzystów :/ Kultura przede wszystkim. Ale o więcej ścieżek i tak musimy powalczyć !!!
0
Popieram wcześniejsze komentarze. W Lublinie nie ma dróg dla rowerów. Jest to miasto młodych ludzi, więc trzeba zadbać aby było więcej ścieżek rowerowych. Rower jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu. Po ulicach strach się poruszać bo kierowcy samochodów lekceważą rowerzystów. Na Racławickich i okolicach myślę, że nie byłoby problemu wytoczyć pas dla rowerów.
0
Jak moi przedmowcy uwazam ze sciezek jest stanowczo za malo jestem stalym uzytkownikiem roweru potrzydziestce jednak to ze miasto jest studencki nie oznacza ze starsi ludzie nie poruszaja sie tymi jednosladami
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: