Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta zginął w wypadku na drodze krajowej nr 19

Utworzony przez Gość, 23 października 2014 o 19:42 Powrót do artykułu
pewnie nie miał kamizelki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
busiarze czują sie jak królowie szos.... ITD powinna trzepać busy jak najczęściej...
0
Brak oświetlenia roweru, brak odblasków więc roweżysta stworzył zagrożenie w ruchu lądowym! Sprawcajest roweżysta ponieważ nagle skręcił i znalazł się przed busem bez sygnalizowania zamiaru skrętu! Fachowcy, pseudoświadkowie i pomawiacze powinni popatrzec na siebie i swoją jazdę a nie pouczają innych zapominając że sami sa jak statystyczny kierowca czyli świętakrowa ale tylko na forum!
0
busiarze czują sie jak królowie szos.... ITD powinna trzepać busy jak najczęściej...
KAPUCHA  ???
0
Akurat przejeżdżałem i niestety potrącony rowerzysta miał kamizelkę odblaskową. I co teraz napiszecie ?
0
to ktoś z Niedrzwicy Dużej czy Kościelnej? :(
0
Akurat przejeżdżałem i niestety potrącony rowerzysta miał kamizelkę odblaskową. I co teraz napiszecie ?
A wentylki i dzwonek sprawne ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: