Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic nie zrobią, bo nie chcą. Miano rekwirować samochody. Ale nie bo kolesiowi z parti może się to przytrafić. No i jak by to wyglądało jak co wekkend znikało by z dróg 2000 aut. Pijaństwo było, jest i będzie. Chyba, że wybierzemy na posłów abstynentów. Ale to niemożliwe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobry pomysł z zabieraniem prawa jazdy na zawsze. Jednak moim zdaniem karę więzienia należy zamienić na grzywnę, bądź prace społeczne. Można by też konfiskować samochody takich kierowców i po prostu sprzedawać na przetargach a pieniądze uzyskane w ten sposób mogą zasilić fundusze miejskie.
0
Tylko znowu posłów to nie będzie dotyczyć, bo chroni ich immunitet.
0
spam/
0
Najlepiej jeszcze więcej masztów fotoradarowych postawić i na wyrwę zarabiać na przekroczeniach prędkości. To najprościej. Pijaka fotoradar nie złapie. Policjanta na drodze spotkać to jak trafić 6-tkę w totka.
0
Nic nigdy się nie zmieni w tym kraju . Kocham ten kraj , ale wiem jak się tu żyje . Gatki szmatki. Policja i tak nic nie zrobi , nie wiem czemu, może nie umie albo policjantom się nie chce tego robic , albo się najnormalniej w świecie boją . Takie są fakty . Jak zwykle trochę pogadają na pokaz jakiś skecz w TV jakiś nowy samochód , kilku dostanie medale . A jak nawaleni jeżdżą lub trzeźwi ale jeżdżą po 200 to już później nikogo nie interesuje a szczególnie policji . Mam radę . Może czas zacząc samemu ścigac idiotów , ale jakie to wtedy będzie przestępstwo i jak to tak można przecież tak nie wolno . Przestępca ma prawo tak robic, przecież jest demokracja.
0
[quote name– Zaostrzanie sankcji nie ma sensu – uważa jednak Waldemar Czerniak z lubelskiego oddziału Polskiego Związku Motorowego. – Skutecznym sposobem eliminacji pijanych kierowców z polskich dróg byłaby nieuchronność kontroli. Bo co z tego, że sankcje będą wyższe, skoro można przejechać całą Polskę bez kontroli drogowej. [/quote] Tak jest, jadę do Gdańska, to mam być 30 razy kontrolowany. TIRy też. Niech gospodarka w ogóle stanie, ale za to będzie "nieuchronność kontroli". Trzeba być chyba (...) aby wpadać takie pomysły.
0
Popieram tyko jak wtedy będą się poruszać co niektórzy posłowie/
0
Pijaków trzeba od razu walić ostro po jajach!! Panie Czerniak - Panu już odwaliło, czy pana ktoś opłacił za ten idiotyczny głos??
0
AA napisał:
Nic nie zrobią, bo nie chcą. Miano rekwirować samochody. Ale nie bo kolesiowi z parti może się to przytrafić. No i jak by to wyglądało jak co wekkend znikało by z dróg 2000 aut. Pijaństwo było, jest i będzie. Chyba, że wybierzemy na posłów abstynentów. Ale to niemożliwe.
NO WŁAŚNIE JAZDA PO PIJANEMU TO PRZESTĘPSTWO,ŚRODEK TRANSPORU TO NARZĘDZIE PRZESTĘPSTWA.O ILE MI WIADOMO TO W CHWILI UDOWONIENIA PRZESTĘPSTWA NARZĘDZIE DO NIEGO UŻYTE ULEGA KONFISKACIE-I PO JASNĄ CHOLERĘ TWORZYĆ NOWE PRAWO SKORO TO KTÓRE MAMY MOŻE BYĆ SKUTECZNE,WYSTARCZY JE TYLKO STOSOWAĆ.A CO MY W POLSCE MAMY?,A NO MAMY BYLEJAKOŚĆ.MAMY TWÓRCÓW PRAWA KTÓRZY SAMI JE ŁAMIĄ,MAMY SĄDY KTÓRE NIE GRZESZĄ OBIEKTYWIZMEM,LENIWYCH URZĘDNIKÓW,NO I NIETYKALNY PO.LIMP. PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY A OBYWATEL JEST TYLKO NAŚLADOWCĄ-ŹLE KIEDY BEZMYŚLNYM.
0
Utrata prawa jazdy na zawsze i co najmniej trzy lata więzienia – tak posłowie chcą karać kierowców, którzy po raz drugi wpadną na jeździe po pijanemu. Wreszcie coś się ruszyło. Tak trzymać, psia jego mać...
0
SUPER ! ! ! Tylko trzeba pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Niedługo może nam zabraknąć parlamentarzystów i Wiejską trzeba będzie przenieść na Rakowiecką. Haha
0
Według mnie to kara jest zdecydowanie zbyt restrykcyjna. Jakoś mi się w głowie nie mieści, że ktoś, kto wpadł drugi raz na jeździe po pijanemu, nie spowodował wypadku - straci prawo jazdy na zawsze i pójdzie siedzieć na trzy lata, a ktoś inny, który po trzeźwemu jechał 150 km/godz., spowodował wypadek śmiertelny będzie miał nadal prawo jazdy i dostanie co najwyżej 3 lata w zawiasach! To chyba nie tędy droga, tym bardziej, że mamy w Polsce największy odsetek odsiadek i przepełnione więzienia!
0
To straszne. Przejechać przez Polskę i nie być zatrzymywanym przez policję. Najlepiej na wszystkich rogatkach ustawić posterunki i obowiązkowo wszystkich kontrolować, jak na przejściu granicznym, żeby nikt, broń Boże, nie przejechał bez spotkania z policją. Zmniejszy się bezrobocie, bo przybędzie policjantów i będzie bezpiecznie na drogach, bo ludzie będą siedzieć w domu.
0
KOŚBA napisał:
NO WŁAŚNIE JAZDA PO PIJANEMU TO PRZESTĘPSTWO,ŚRODEK TRANSPORU TO NARZĘDZIE PRZESTĘPSTWA.O ILE MI WIADOMO TO W CHWILI UDOWONIENIA PRZESTĘPSTWA NARZĘDZIE DO NIEGO UŻYTE ULEGA KONFISKACIE-I PO JASNĄ CHOLERĘ TWORZYĆ NOWE PRAWO SKORO TO KTÓRE MAMY MOŻE BYĆ SKUTECZNE,WYSTARCZY JE TYLKO STOSOWAĆ.A CO MY W POLSCE MAMY?,A NO MAMY BYLEJAKOŚĆ.MAMY TWÓRCÓW PRAWA KTÓRZY SAMI JE ŁAMIĄ,MAMY SĄDY KTÓRE NIE GRZESZĄ OBIEKTYWIZMEM,LENIWYCH URZĘDNIKÓW,NO I NIETYKALNY PO.LIMP. PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY A OBYWATEL JEST TYLKO NAŚLADOWCĄ-ŹLE KIEDY BEZMYŚLNYM.
Ile to już autobusów MPK w Lublinie musiałoby już być skonfiskowanych. Konfiskata to bezsens, ale kary finansowe i w ogóle egzekwowanie prawa, to co innego. Ale to już pod nowym rządem chyba.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: