Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te pieniądze to spłata zadłużenia dużego szpitala specjalistycznego.A tak te pieniążki idą w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę prawicowi szczekacze będę tu pluć jadem na "zły" Ruch Palikota, bo jak oni mogą uświadamiać ciemnocie, ile ich kosztują fanaberie kleru... RELIGIA WON ZE SZKÓŁ! Szkoła to miejsce na naukę, a religie to zabobony. Niech księża za darmo u siebie na plebanii uczą chętne dzieci (religii, a nie seksu...). Ruch Palikota ma mój głos, oni się nie będą cackać z klerem, gdy dojdą do władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niedużo w porównaniu z tym co Palikot niezapłacił z tytułu podatków,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem dlaczego te deb***e czepiają się akurat kościoła. Nie, to, że nie mają racji, ale dużo większe pieniądze są przewalane we wszelkich zdobyczach socjalizmu takich jak rozbudowany do granic niemożliwości parlament, wszelkie urzędy i państwowe firmy, a także ochrona zdrowia, szkolnictwo... Niech odpowiedzą kto im zabrania mówić głośno o tych rzeczach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Za chwilę prawicowi szczekacze będę tu pluć jadem na "zły" Ruch Palikota, bo jak oni mogą uświadamiać ciemnocie, ile ich kosztują fanaberie kleru... RELIGIA WON ZE SZKÓŁ! Szkoła to miejsce na naukę, a religie to zabobony. Niech księża za darmo u siebie na plebanii uczą chętne dzieci (religii, a nie seksu...). Ruch Palikota ma mój głos, oni się nie będą cackać z klerem, gdy dojdą do władzy
Jesteś tak naiwny, że nie potrafięsobie tego wyobrazić. Ruch Palikota się nie będzie cackał z klerem? Hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt mi nie mówi że urzędnicy kościelni nas nie doją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosciol to pasozyt na zdrowej tkance spoleczenstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dotyczy lekcji religii lub etyki. zalezy od rodziców. a poza tym zajęcia spełniaja tez rolę wychowawczą, o czym krzykacze zapominają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze idą z moich podatków. A ja sobie życzę żeby moje dzieci chodziły na lekcje religii. Szpital do tego nic nie ma, bo mówiąc popularnie, są to pieniądze z innej kieszeni. Jak ktoś nie ma dzieci to najchętniej rozdałby pieniądze na biednych, a biedny zrobi z tego kupę. Ktoś kto ma 1200 zł renty, lub jak ja 2900, to dla niego 80 mln to kwota niebotyczna.To trzeba podzielić przez 3 lata. A ile pieniędzy idzie na zasiłki dla bezrobotnych? I dlaczego tak dużo? A ile kosztuje biurokracja? Paniusia może powiedzieć "jak chcesz to płać z własnej kieszeni". A niby dlaczego? Potrącają mi na ZUS, składki chorobowe, Podatki płacę, też ubezpieczenie PZU, ale z tego zostaje mi 2900. Bo przez kilkanaście lat praktycznie nie było mnie w domu. Ja chcę takiego Państwa bo mi odpowiada, a jak komuś nie-to wyjechać z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze zadajmy sobie gdzie s miliardy podatków z działanosci supermarketów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PL napisał:
to dotyczy lekcji religii lub etyki. zalezy od rodziców. a poza tym zajęcia spełniaja tez rolę wychowawczą, o czym krzykacze zapominają
Nie spełniają żadnej roli wychowawczej. W klasach młodszych dzieci na pamiec klepią regułki, bez wyjaśnienia i zrozumienia. W klasach starszych na religii odrabiają lekcje albo kolorują obrazki jak maluchy. Po wyjściu z katechezy słownictwo naszych milusińskich jest dokładnie takie, jak po lekcji wf czy matematyki. Przemoc w szkołach rośnie, mimo że dwie godziny w tygodniu to doskonala (niewykorzystywana) okazja do tego, aby utrwalać przykazania i pokazywać właściwe wzorce. Rodzice bardzo chętnie przerzucają odpowiedzialność za wychowywanie (także religijne) na szkołę i uważają, że wystarczy "zapisać" dziecko na lekcje religii. Nie wystarczy. Kto decyduje się na posiadanie potomstwa, niech się oderwie od komputera czy ulubionej telenoweli i podrepce na religię do salki parafialnej (jak to drzewiej bywało) lub na rekolekcje. Nauczyciele podczas rekolekcji wcale nie chcą mieć "wolnego" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
Ja nie rozumiem dlaczego te deb***e czepiają się akurat kościoła. Nie, to, że nie mają racji, ale dużo większe pieniądze są przewalane we wszelkich zdobyczach socjalizmu takich jak rozbudowany do granic niemożliwości parlament, wszelkie urzędy i państwowe firmy, a także ochrona zdrowia, szkolnictwo... Niech odpowiedzą kto im zabrania mówić głośno o tych rzeczach?
Dlatego, że należy oddzielić to co świeckie od tego, co duchowe i powinno byś OSOBISTĄ sprawą każdegi człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze warto wrócic do nauki religii w salach katechetycznych przy kościołach ??? Wszak przy każej okazji budowy Światyni budowano zaplecze parafialne z salami katechetycznymi....które teraz stoją puste !!! Tylko natakie lekcje chodzili " rzeczywiście" wierzący a teraz wiare próbuje sie narzucic w ....szkole ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Te pieniądze idą z moich podatków. A ja sobie życzę żeby moje dzieci chodziły na lekcje religii. Szpital do tego nic nie ma, bo mówiąc popularnie, są to pieniądze z innej kieszeni. Jak ktoś nie ma dzieci to najchętniej rozdałby pieniądze na biednych, a biedny zrobi z tego kupę. Ktoś kto ma 1200 zł renty, lub jak ja 2900, to dla niego 80 mln to kwota niebotyczna.To trzeba podzielić przez 3 lata. A ile pieniędzy idzie na zasiłki dla bezrobotnych? I dlaczego tak dużo? A ile kosztuje biurokracja? Paniusia może powiedzieć "jak chcesz to płać z własnej kieszeni". A niby dlaczego? Potrącają mi na ZUS, składki chorobowe, Podatki płacę, też ubezpieczenie PZU, ale z tego zostaje mi 2900. Bo przez kilkanaście lat praktycznie nie było mnie w domu. Ja chcę takiego Państwa bo mi odpowiada, a jak komuś nie-to wyjechać z Polski.
A to nie jest koncert życzeń, żebyś ty sobie życzył nauczania religii w PAŃSTWOWYCH, a więc z założenia ŚWIECKICH szkołach, do których chodzą nie tylko katolicy, za moje pieniądze z podatków. Trzeba było posłać dziecko do katolickiej szkoły, co, nie ma takich? Wtedy będzie miało religię za twoje pieniądze i tyle, ale od mojej kasy wara ci, prokościelny sługusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qmpel napisał:
A moze warto wrócic do nauki religii w salach katechetycznych przy kościołach ??? Wszak przy każej okazji budowy Światyni budowano zaplecze parafialne z salami katechetycznymi....które teraz stoją puste !!! Tylko natakie lekcje chodzili " rzeczywiście" wierzący a teraz wiare próbuje sie narzucic w ....szkole ???
nie stoją puste, o nie ! zaradni proboszczowie w tych salkach prowadzą intratne biznesy, np prywatne szkoły , znaczy można w tych salach uczyć, ale za czysty grosz wpadający do kiesy. A religię można spuścić na bogate szkoły. Zawsze, jak zabraknie kasy w miejskim samorządzie, będzie można poupychać w klasach po 40 dzieci, uciąć parę godzin matematyki czy historii, a wszystko po to, żeby rodzic przypadkiem nie musiał zaprowadzić pacholęcia do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(s) CENA (z) BAWIENIA : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! W świetle nagłośnionej wizyty Cerkiewnego Patriarchy wygląda na to, że Państwo Polskie się kompromituje . Jakoś Radio MARYJA zamknęło ryja na ten temat i trwa w milczeniu niczym TV TRWAM ! Zacofanie widać na każdym kroku każdej DROGI (z) BAWIENIA . Z czym Cerkiewny Przebieraniec skacze znając np. ino 3 języki ? POLSCY EUROPOSŁOWIE mogą z powodzeniem obcymi językami ZALIZAĆ PATRIARCHĘ na śmierć , bo 1 osoba zna nawet 5 lub więcej języków! (prof. Iwiński...). Samym Patriarchom i Axcelencjom coś się po pier ...niczyło w ŚW. (irniętych) Główkach i chcą JEDNAĆ NARODY ! Przecież X – lat temu pożarły się ze sobą księ ŻULKI róznej maści doprowadzając do wielu kościołów JEDNEGO B(L)OGA! Od dawna K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych ino do JEDNEJ psychoPATycznej roli : 1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże ... Co to będzie jak księ ŻULE otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa KUL tet gine KUL ogii Kościelnej ? - będą pier ... jeszcze gorzej niż na Teologii i Filozofii . Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje spekta KUL arnie psycho PAT yczny poziom intelektualny ! Jak jeszcze dojdzie do PRZEBACZENIA WIN powstaną wówczas nowe KUL-u ary – Cerkiewne... i znów po latach okaże się, iż nie tylko pier ...dyknęły księ ŻULKI Cudowną IKONĘ, ale ziemię też... U Aminencji nycz za DARMO NIE MA . Jednym słowem - WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE w spekta KUL arny sposób pokazanej pzez kabret POD WYRWIGROSZEM: http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332 Wśród wielu zawodów funkcje publiczne pełnią księ ŻULKI z Aminencjami wszędzie Ich pełno choć jeszcze nie jeżdżą taxi i nie sprzątrają ulic , ale nycz nie wiadomo . Prasa donosiła: 1) „ NEWSWEEK ” z dn. 9.VIII.2012 r. w artyKULe „ "Ja też miałam romans z księdzem" - piszą kobiety do Newsweeka ” pokazuje ŚW.(irniętą) psychoPATologię. 2 ) " NEWSWEEK " z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULe " Ile powinien zarabiać ksiądz? Episkopat: Poniżej 3,7 tys. zł. brutto " pokazuje za ile można się (z) BAWIĆ , a za niskie kwoty (z) BAWENIE się nie opłaca! księ ŻULKOM i AMINENCJOM bezrobocie nie grozi . POLSKA TO KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK , a księ ŻULKI, Axcelencje i Zakonnice zawsze mogą ODPRAWIAĆ na Przejściach Granicznych TIR-y, podróżnych; Na Lotniskach pasażerów. Stanowisk do Odprawiania przybywa jak grzybów po deszczu: nie tak dawno otworzono Modlinie, a niebawem w Świdniku.. 3) DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULKe „ Ksiądz złamał bratu szczękę za to, że pojechał na Przystanek Woodstock ” . KsięŻULEK zapomniał, że na WOODSTOK jeździł za życia Abp. Józef Życiński i należy pilnować sarkofagu, bo wKULwiony Duchowny może uszkodzić zgryz Abp-owi! Najlepiej zrobi to Kuriewna Firma Ochroniarska Pod Wezwaniem <>. Widać z tego, że w Kościele nie tylko można Łamać Się Opłatkiem , ale np. szczęką też... Rady Parafialne na samym początku mogą wstawić się u Najświętszej Panienki aby MARYJA zobaczyła jakiego chłopak MA RYJA! 4 ) DZIENNIK WSCHODNI z dn. 4.IX.2012 r. w artyKULe „ Jak to kiedyś było w szkole? (zdjęcia) pokazał jak w owym czasie błyszczał” księ ŻULEK na tle CIEMNNOTY , a teraz ino BŁYSZCZY CIEMNOTA księ ŻULKA, AMINENCJI i Zakonnic na tle Inteligencji . I po co było się pchać do szkoły? - Takiego argumentu używały księ ŻULKI w stosunku do członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. uczących w szkołach, a to był Św.(irnięty) pretekst do zwolnienia! Uzupełnieniem spekta KUL artnej sztuki jest „ AVE MARIA lubelskich Pallotynów z Al . Warszawskiej od X – lat serwowane każdej niedzieli w południe – nycz ino półgłówki !, a już w latach 1980 -tych KUL awy księ ŻULEK mgr-ant uczył LUD BOŻY z błędami , których nie widział psycho PAT yczny i spekta [b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Poniatowa? Czy Pali... nie napisał do "swojej przyjaciółki" ile kosztują? Poprosimy o Poniatową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zezwalam swoim dzieciom chodzić na religię,jeżeli tę katechezę prowadzi ksiądz-tyle się słyszy o molestowaniu dzieci przez tych zaślinionych rozpustników w czarnych sukmanach.Nie mam nic przeciwko jeżeli katechezę prowadzi katecheta lub siostra zakonna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie, jak uderzycie w antyklerykalny dzwon, wtedy budzą się upiory:) Gdyby nie było religii - byłby czysty zysk - wzrósłby popyt na noże, siekiery, broń palną. Potwory bez hamulców by napędziły rynek dla zakładów pogrzebowych. Zysk! Czysty Zysk! Duży Zysk byłby. No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota słucha palikota i ma się za mądrzejszych, od pewnego czasu jest OBOWIĄZEK uczęszczania na lekcje RELIGII/ETYKII więc mówienie o zaoszczędzonej kasie to ściema. Poprostu zgarną ją ludki palikota nauczający etykii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...