Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kondolencje dla rodziy. A ci mlodzi ludzie to skad byli??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z miejscowosci Chodywance
0
A to dziwne trochę bo Audi to dobry samochód.. także musieli mieć sporo "na pace" skoro zgineli.. jadąc takim dobrym samochodem.. no ale cóż wypadki chodzą po ludziach - kondolencje dla bliskich i porada dla wszystkich - jeźdzcie ostrożnie bo śmierć czycha na drodze!
0
Jak mieli na imię?
0
fizyki nie oszukasz!
0
DLACZEGO NIGDY NIE NAPISZA ZE PRZYCZYNA WYPADKU BYL ZLY STAN DROGI JAK SIE JEDZIE Z LUBYCZY KROLEWSKIEJ DO MACHNIOWA NOWEGO DROGA JEST FATALNA DZIURY DOLY KOLEINY AUTO TRACI PRZYCZEPNOSC - NIE TRZEBA JECHAC SZYBKO ZEBY MIEC WYPADEK. WIEM JAK TAM JEST CZESTO JEZDZE TAMTEDY
0
Boże, wielka tragedia, chłopak (kierowca) był bardzo dobrym czlowiekiem, straszna tragedia
0
ja napisał:
Kondolencje dla rodziy. A ci mlodzi ludzie to skad byli??
A co chcesz zaproponować pomoc z dochodzeniem odszkodwania?
0
Rodzinę zmarłego pasażera oraz osoby poszkodowane w wypadku uprzejmie proszę o kontakt 690 - 957 - 222
0
ty geju jak by nie pił to by tego nie było a jeszcze jedno spróbuj tam jechać ponad setke on tam nie miał 40 bałwanie !!!!!!
0
Osoby poszkodowane oraz rodzinę zmarłego proszę o kontakt w celu uzyskania pomocy 536-314-577.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: