Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcieli zapewne skręcić na stację paliw. Jest tam zakaz, ale wiele osób jedzie kawałek dalej i skręca w małą dróżkę w lewo, następnie wykręca i po paliwo. Nie zmienia to faktu, że wina tira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według wstępnych informacji jechali roverem w stronę Warszawy (...) chcieli zawrócić auto. Wtedy wjechała w nich ciężarowa scania na ukraińskich numerach rejestracyjnych, jadąca w stronę Lublina" - to na mój gust wina osobówki - nie tira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli skręcali w lewo to zgodnie z przepisami ruchu drogowego powinni ustapić pierwszeństwa przejazdu pojazdowi jadącemu na wprost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIR jechał prosto i hamował tak że z gum leciały dymy. Rover wyglądał właśnie jakby zawracał bo był uderzony centralnie w drzwi kierowcy. Współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... policja miała zorganizować objazdy, stał taki jeden od warszawy w mundurku i wypuszczał tylko od ryk stałem tuz przed nim 30 min i ani słowem nic nie mówił od objazdach..... szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sprostować że TIR jechał od Lublina w stronę Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężarówka w nich wjechała, czyli uderzyła w tył. logicznym jest, że musieli skręcać w lewo,bo kto "zawraca" w prawo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej nielogiczny komentarz jaki przeczytałem od ok 5- ciu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny lub znajomych uczestników wypadku proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Chcieli zapewne skręcić na stację paliw. Jest tam zakaz, ale wiele osób jedzie kawałek dalej i skręca w małą dróżkę w lewo, następnie wykręca i po paliwo. Nie zmienia to faktu, że wina tira.
no nie wiem czy wina ciężarówki ja tu wyraźnie widzę podwójną ciągła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt budowania na naszych drogach wysepek po środku jezni - zamiast pasa do lewoskrętu. Mądrzy inżynierowie ruchu drogowego wychodzą z założenia że bezpieczniej jest zawracać niż skręcać w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie wpisy o fotoradarach! o państwie Policyjnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę dziwne, jadąc w strone Warszawy i chcąc zawrócić uderzęnie powinno być po stronie pasażera a nie kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarczynka-hiena żeerująca na czyimś nieszczęściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co za kazdym razem nagłaśniać takie wypadki? żeby urzędasy miały pożywkę i pretekst do łupienia kierowców kolejnymi fotoradarami?? To jest zwykła pożywka dla propagandy pseudobezpieczeństwa na drogach. Jak ktoś potrafi samodzielnie myśleć to sam to zrozumie. Większość tych wypadków jest powodowana przez bezmyślnych kretynów, no w tym przypadku ewidentnie zawracające jełopy nie potrafią przewidzieć że zatrzymanie rozpędzonej ciężarówki nawet do 50km/m to nie jest tak prosta sprawa i wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego żeby wypadków uniknąć. Dla mnie jest to kolejny przykład na istnienie selekcji naturalnej - jesteś głupi - umierasz, jak w naturze. No przykro mi ze muszę użyć takich sformułowan ale ludzie, przez głupotę wiążemy sobie sami pętlę na szyi. ludzi trzeba nauczyć myśleć a nie zapobiegać skutkom niemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
trochę dziwne, jadąc w strone Warszawy i chcąc zawrócić uderzęnie powinno być po stronie pasażera a nie kierowcy
to samo zauważyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
trochę dziwne, jadąc w strone Warszawy i chcąc zawrócić uderzęnie powinno być po stronie pasażera a nie kierowcy
Raczej sie mylisz. Rover zawracał, skręcał w lewo wiec uderzony został od strony kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się wydaje że coś tu nie gra... ale tak czy inaczej uderzenie było mocne... współczuje .. może i ten rover wymusił albo coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód osobowy został uderzony przez pojazd jadący za nim w tym samym kierunku. Został uderzony w lewy bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemoze byc toz tam sa 2 fotoradary i czesto suszarka stoi . wspolczuje rodzinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...