Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Mobbing w policji? Nie znaleźli dowodów, ale potrzebny jest psycholog

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 13:45 Powrót do artykułu
Mobbingu nie stwierdzono bo mobbingujący zaprzeczył, że mobbingował. Klasyka gatunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kontrole to zwykła ściema. Przecież wiadomo, że w policji obowiązuje zmowa milczenia, nikt nie wystąpi przeciwko kolesiom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak naczelnik pogonił gamoni do pracy to krzyk lepiej pospać w nocy ,pojechać na wieś złapać pijanego chłopa na rowerze i jest ok.Brawo naczelnik ganiać leni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się spodziewali? Oto policja jest sędzią we własnej sprawie. Takie kontrole zawsze kończą się w ten sam sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Takie kontrole to zwykła ściema. Przecież wiadomo, że w policji obowiązuje zmowa milczenia, nikt nie wystąpi przeciwko kolesiom.
oczywiście,że tak,nigdy nikt jawnie sie nie wypowie źle w obawie o pracę, tak ja miałam, i co w przyszłym roku przchodzę na emeryturę, jestem znerwicowana, miałam czarne myśli, jakoś udało mi się wytrzymać i nie odebrać zycia, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starał się o przeniesienie to już wystarczający dowód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "SPRAWĘ" - wyjaśniał Pan Piertoń - to można było przewidzieć EFEKT. Przypomnijcie sobie lata 2005-2007 Jak Pan Pietroń rządził w mieście i czy był tam mobbing - NIE ale były NORMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne było by gdyby ;ktoś; stwierdził mobbing w jakiejkolwiek lubelskim zakładzie pracy.Nigdzie nie ma .Mamy cudowne warunki,wymarzone i płace mamy cudowne płace.Tak twierdzą szefowie,a my robole mówimy.Jest wszechobecny mobbing,kantowanie przez pracodawców i niewolnicza praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ostatnio tak głośno o Panu Robercie P - Kierowniku Ryckiej Drogówki....czyżby znów ukręcono sprawie łeb...skąd my to znamy....szkoda strzępić języka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie. glupcom taki kity mozecie wciskac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale z tymi dowodami w sprawie mobbingu tak często jest, że ciężko je wykazać, ja u mojego byłego pracodawcy też przeszłam niezłe piekło ale postanowiłam się nie poddawać i udowodnić jego winę, z pomocą przyszła mi grupa detektywistyczna Trójmiasto, która bardzo dyskretnie pomogła zgromadzić dowody pozwalające na zwycięstwo w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, żona nagle zaprzeczyłą że się nad nią znęca, w pracy mobing zamietli pod dywan i nic mu nie zrobią. Ot cała Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie też czytałam w Twoim Głosie ze wycofala oskarżenia. Każdy go zna na Rykach i nikt w to nie uwierzy. Takich policjantow jak on powinno sie w trybie natychmiastowym zwolnic z pracy dyscyplinarnie!!!!! To ma byc stroz prawa, ktory zneca sie nad swoimi podwladnymi i rodzina?!!! To jest chore! Mam nadzieje ze w koncu ktos sie wezmie za ta sprawe a jak nie to ja sama zadzwonie do Jaworowicz albo Uwagi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zamiotą tą sprawę pod dywan też się pofatyguje o przyjazd programu UWAGA. Czekam na dalszy rozwój sprawy...! Robert P. nie powinien piastować takiej funkcji i w ogóle być w takiej instytucji jak Policja. To karygodne,że takich ludzi trzymają w resorcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan ma problemy psychiczne a jego przełożony doskonale o tym wiem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladenie szef drogówki z ryk pownienien przebywac na leczeniu psychiatrcznym i kazdy z komendy to wie. tylko dlaczego go nadal tam trzymaja?stresuje swoich podwladnych i rodzine. chory facet psychiczne!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co takich 3mają w policji?!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KOMISARZ" DYWAN, DOBRE!TEGO NIE SLYSZALAM!!!!HAHAHAHAHAHAAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisarz dywan miał pełne poparcie komendanta Wozniaka dlatego taki czuł się mocny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisarzowi dywanowi to psychiatra potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...