Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaniesz w ten pusty łeb koleżko. Oglądaj się za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemne mieszkanko ma Jaroslaw O. , sadzac po zamieszczonym foto. Biedak teraz strasznie zaluje i przeprasza. Łzy wzruszenia zalały mi oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich deb***i to trzeba od razu ze szkoły wywalic i dać wyrok normalny a nie w zawiasach.Ale nie ma sie czego dobrego spodziewać po takich deb***ach jak nie mają gdzie mieszkać tylko siedzą w jakichś szopach.Do ziemianek z nimi.A tak naprawdę do jeśli będą tak dalej się zachowywać to nie wyprowadzą si do lepszych mieszkań tylko dalej zostaną w tych szopach,jak na zabitej dechami wsiach.Pewnie przykład wyszedł od rodziców.Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten 19 latek to jest dorosły facet . Nawet jeśli zachowuje się jak głupi smarkach to i tak będzie odpowiadać jak dorosły. Mnie zastanawia dlaczego dyrekcja szkoły nie wie co się dzieje w jej murach ?. Czy naprawdę nie wie podczas gdy wszyscy inni wiedzą czy też udaje że nic nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co taki nauczyciel ma zrobić. Wstawić uwagę i jedynkę . Nic więcej nie może. Zawsze znajdzie się jakis głupi jołop co będzie rozwalał klasę. Brak Słów. Jestem za karami cielesnymi w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadza po obrazku to chyba patologiczna rodzina więc zachowanie nie dziwi , ale skutecze przeciwdziałanie takim incydentom to relegowanie ze szkoły bez prawa podjęcia nauki na terytorium Polski , tyle i az tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='martin gore' date='3.02.2009, 17:27' post='90779'] Takich deb***i to trzeba od razu ze szkoły wywalic i dać wyrok normalny a nie w zawiasach.Ale nie ma sie czego dobrego spodziewać po takich deb***ach jak nie mają gdzie mieszkać tylko siedzą w jakichś szopach.Do ziemianek z nimi.A tak naprawdę do jeśli będą tak dalej się zachowywać to nie wyprowadzą si do lepszych mieszkań tylko dalej zostaną w tych szopach,jak na zabitej dechami wsiach.Pewnie przykład wyszedł od rodziców.Brak słów. [/quo Mistrzu to nie jego wina że ma takie warunki a nie inne i za to go nie wińcie. Oczywiście potępiam to co zrobił, ale wytykanie mu tego że mieszka jak mieszka też jest niewłaściwe. Ty może i masz przytulne mieszkanko i wzorce do wychowywania się. Nie osądzaj ludzi po tym jak mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromny szacunek do Pana nauczyciela, że pomimo tego wszystkiego nie dał się sprowokować tym miernotom! Zapewne to bardzo mądry człowiek, nie pozwolił sobie na zniżenie się do poziomu tych szmatławców. Przepraszam za wyrażenie, ale dla mnie Ci pseudo "uczniowie" po prostu nimi są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomekg3 napisał:
A co taki nauczyciel ma zrobić. Wstawić uwagę i jedynkę . Nic więcej nie może. Zawsze znajdzie się jakis głupi jołop co będzie rozwalał klasę. Brak Słów. Jestem za karami cielesnymi w szkole
tylko uwagę o zachowaniu ucznia. jedynki są za brak wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w szoku ;oo wspolczuje nauczycielowi... chłopcy naprawde zachowali sie bezczelnie ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie starzy tych bydlaków ? dalej piją???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie starzy tych bydlaków ? dalej piją???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzcie ludzie na tego ........... to jest patologia jakich mało,popatrzcie na dom tego s..........a Ja osobiście bym mu nie darował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tej tzw Nowej Polsce zasłaniają przestępcom łby przepaską. Już to świadczy że broni się łajdaków i pomyleńców.Nawet w ten prosty sposób unikają napiętnowania.Już przestało mnie cokolwiek dziwić.Nowy ustruj miał przynieść odnowę i lepsze życie ale niestety stało się inaczej .Kto za komuny był bogaty teraz jest jeszcze bogatszy a kto był biedny to już lepiej nie mówić bo brak słów.Odzyskacze dóbr utraconych śpią spokojnie bo dostali to co chcieli a nawet więcej a ci co narzekają widocznie nie mogą się odnależć w nowej rzeczywistości.To jest recepta mędrców tego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZY CAŁYM SZACUNKU DLA NAUCZYCIELA, MARNA I ŻAŁOSNA W TEJ CAŁEJ SPRAWIE JEST P. DYREKTR - TO JAK MÓWI , JAKIE POZY PRZYJMUJE - WIDAĆ ŻE NIE PANUJE NAD SZKOŁĄ I POWINNA ODEJŚĆ NA EMERYTURĘ ( CHYBA SIĘ ŁAPIE) W WIELU SZKOŁACH RACZEJ DYREKCJA NIE CHCE WIEDZIEĆ I TYM BARDZIEJ NIE CHCE ROZWIĄZYWAĆ TRUDNYCH SPRAW . OCALIĆ I OCALAĆ STOŁEK TO DLA WIELU DYREKTORÓW NIESTETY JEDYNY CEL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***izm!!! idiota !!!! w szkole niezle sie lansowal koszuleczka obcislla macho jednym slowem... hmm ale na tle domu jego lans cos bardzo zblakl, mysle ze jest spalony w tym miasteczku tym bardziej ze laski jego pokroju zobacza jak mieszka wiec napewno nie ebda chcialy miec znim nic wposlnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal patrzec na nieporadnosc nauczyciela i na głupote uczniow oraz na bezsilnośc derekcji. Znam nauczyciela i mysle, ze w jego wieku nie powinien juz uczyc a tak wogole to powinno byc ograniczenie wiekowe do pracy nauczyciela w szkołach średnich,bo jak np. nauczyciel ,nauczycielka 55 letnia ma dac sobie rade z 19 latkiem w sile wieku. Co sie tyczy derektorki to mysle, ze poprzednia praca, ktorą wykonywała była bardziej odpowiednia i chyba jej zdziwienie jest troche spoznione. Uwazam, ze w tej szkole jest potrzebny derektor z twarda reka czyli na pewno nie powinna to byc kobieta . Moze sposobem na to wszystko jest monitoring klas , to w koncu jednorazowy wydatek, ktory ułatwi prace w szkołach[ przynaimniej średnich].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli masz takie samo zdanie jak ja lub sie nie zgadzasz z nim - pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...