Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest brak autorytetów i brak możliwości obrony nauczyciela przed takimi bandytami. Bo co by nie mówić, to wstęp do kolejnych wyczynów, tyle że skierowanych już do ludzi na ulicy. Niech jeszcze wprowadzą zakaz klapsa, podniesionego tonu, a rodzice pójdą do więzienia, bo dzieci złożą na nich skargę, a dzieci do domów dziecka. I może wtedy wszystkim otworzą się oczy. Może wtedy rodzice znajdą czas na wychowanie dzieci. Dziecko musi znać pewne granice, musi czuć respekt przed rodzicem, nauczycielem, starszym człowiekiem. Respekt połączony z szacunkiem. Ale pewne rzeczy "wynosi" się z domu. Przykre jest to, że nie było nikogo w klasie, kto stanąłby po stronie nauczciela. Kiedyś ktoś im napluje w oczy, a grono tchórzy stojące obok, uda, że tego nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak kiedyś w Polsce przywrócone zostaną OBOZY PRACY dla takiej "rozbawionej młodzieży" ?! A pani dyrektor powinna szukać pracy na stanowisku klozetowej (bowiem do niczego innego nie nadaje się) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale seksowne "ciacho" i nauczyciel nie skusił się na jego zaloty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że dyrektorka najchętniej ukarałaby nauczyciela: gdyby przyszedł wcześniej - za nieporadność, a gdy się wszystko wydało - że wcześniej jej nie zgłosił problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie oglądam wypowiedz ''matki'' tego zwierzęcia. Mówi że to wina nauczyciela bo sobie dał wejść na głowe. Paranoja!!! Kary cielesne dla takiej patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m... napisał:
jestem w szoku ;oo wspolczuje nauczycielowi... chłopcy naprawde zachowali sie bezczelnie ;//
To chłopcy to skórwysyny a nie chłopcy.Przez usta nie przechodzi slowo chłopcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że niektórzy naskakują tu na bogu ducha winną osobę, jaką jest Pani Dyrektor. Chyba się troszeczkę zapominacie. Znam osobiście Panią Grudniak i zapewniam, że jest osobą kompetentną i do tej pory najlepszą na tym stanowisku w ZSZ. Najłatwiej jest obwinić Dyrektora, prawda? Radzę się zastanowić jeszcze raz zanim pierwsi rzucicie kamień, bo nie znaleźliście się na jej miejscu i nie macie o niczym pojęcia. Pozdrowienia dla "poinformowanych sprawiedliwych"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś skończonym kretynem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać że z okolic Leopoldowa!!!!!! Masz przesrane człowieku!!!!!!!!!! Szacunek dla nauczyciela:) I nie wierzcie że pani dyrektor o niczym nie wiedziała!!!!! TO NIE PRAWDA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi Pani Dyrektor są żałosne - tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEMU TO TYLKO WJEBAĆ ALE TRAFI Sku***EL NIEDŁUGO NA SWOJEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m... napisał:
jestem w szoku ;oo wspolczuje nauczycielowi... chłopcy naprawde zachowali sie bezczelnie ;//
to nie sa chlopcy to sa deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając deb***izm tego czegoś co nazywają uczniem w materiale, i całej klasy, p. dyrektor jest do zwolnienia, zamiast bronić nauczyciela odgrywa komedie w telefoniczne wyjaśnianie sprawy przed kamerą - kto wie z kim rozmawiała??? moze z sekretarką??? mężem??? W ten sposób Pani dyrektor nie wyjaśnia się spraw, chyba że się ma coś do ukrycia. Burmistrz powinien ją odwołać, widać że nie radzi sobie z problemami w swojej szkole, i się chce pozbyć odpowiedzialności. W oświacie nie powinno być miejsca dla osób nieodpowiedzialnych, szczególnie na takich stanowiskach. Jeżeli chodzi o nauczyciela to można sobie wyjaśnić łatwo, jak człowiek wykształcony i wychowany może zachować się wobec czegoś takiego??? Można powidzieć że powinien być na to przygotowany zawodowo - tylko na co??? że "człowiek" w wieku 19 lat wkraczający w życie będzie się tak zachowywał??? Skoro poprzednie placówki oświaty nie wyłapały problemów wychowawczych u tych uczniów??? jak można zareagować, zignorować, zbaranieć, poddać się, walczyć. Właśnie walczyć tylko skoro dyrektorka umywa ręce to jak??? Kara 500zł śmiechu warte a tel. z kamerą ile jest wart??? może zakaz używania taakich urządzeń na rok:) myślę że to byłaby kara adekwatna, może coś by zrozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka z Ryk napisał:
Coś mi się wydaje, że niektórzy naskakują tu na bogu ducha winną osobę, jaką jest Pani Dyrektor. Chyba się troszeczkę zapominacie. Znam osobiście Panią Grudniak i zapewniam, że jest osobą kompetentną i do tej pory najlepszą na tym stanowisku w ZSZ. Najłatwiej jest obwinić Dyrektora, prawda? Radzę się zastanowić jeszcze raz zanim pierwsi rzucicie kamień, bo nie znaleźliście się na jej miejscu i nie macie o niczym pojęcia. Pozdrowienia dla "poinformowanych sprawiedliwych"...
Coś mi się wydaje ze jesteś znajomą pani Dyrektor, poza tym obrażasz patrona szkoły, i innych przed nią kierujących. Poza tym że sra we własne gniazdo to w sumie nic nie zrobiła, jest Bogu ducha winna. Właśnie nie jest łatwo obwinić dyrektora, ale przy kamerach dyrektor może bezbronnego po raz kolejny kolege pogrążać w tak gówniarski sposób, taka stara baba, buuu rozbawiłaś mnie do łez:))) a kamieniem to nikt nie będzie rzucał poprostu weź go i się walnij w łeb. Powiem tak twoja "Pani Super Dyrektor" nie udźwignęła ciężaru odpowiedzalności za sprawowaną placówkę, to tyle w temacie. ps. Aga nie spinaj sie tak, jakie stanowisko taka odpowiedzialność, twoja pani dyrektor powinna zachować twarz odchodząc na wcześniejszą emeryture.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
axel napisał:
Coś mi się wydaje ze jesteś znajomą pani Dyrektor, poza tym obrażasz patrona szkoły, i innych przed nią kierujących. Poza tym że sra we własne gniazdo to w sumie nic nie zrobiła, jest Bogu ducha winna. Właśnie nie jest łatwo obwinić dyrektora, ale przy kamerach dyrektor może bezbronnego po raz kolejny kolege pogrążać w tak gówniarski sposób, taka stara baba, buuu rozbawiłaś mnie do łez:))) a kamieniem to nikt nie będzie rzucał poprostu weź go i się walnij w łeb. Powiem tak twoja "Pani Super Dyrektor" nie udźwignęła ciężaru odpowiedzalności za sprawowaną placówkę, to tyle w temacie. ps. Aga nie spinaj sie tak, jakie stanowisko taka odpowiedzialność, twoja pani dyrektor powinna zachować twarz odchodząc na wcześniejszą emeryture.
Widzę, że lubisz łapać ludzi za słówka, ale niech tak będzie. Sam zobacz jak wygląda szkoła teraz, co się w niej pozmieniało na lepsze, a jak to wszystko było przed nią. Nie wiem czy oglądałeś wszystkie wypowiedzi uważnie, czy nie, ale Pani Grudniak nikogo nie pogrążyła. Dobrze by było, gdyby nauczyciel się wypowiedział i rozjaśnił trochę sprawę, bo na razie można snuć tylko domysły. Proszę Cię również o trochę bardziej kulturalne wypowiedzi w stosunku do mnie, bo ja z nikim zwady nie szukam. Wypowiadam tylko swoje zdanie na ten temat, a wybacz - to Tobie teraz słoma z butów wyszła. I myślę, że dobrze o tym wiesz. P.S.: Jeśli piszesz dosłownie, że to "moja Pani Dyrektor" to niestety nie masz racji, bo do mechanika nie chodziłam. Pozdrawiam. Peace, love, empathy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich nie mogłem wytrzymac i postanowiłem znow napisac po obeirzeniu paru reportarzy i wypowiedzi paru uczonych osob zaimujących sie edukacją w naszym kraju. Patrzac i słuchając ich wypowiedzi żal mi ich bo to o czym oni mowią ze to wina rodzicow lub nauczycieli podstawowek czy ginazium to nie prawda to wina postepu telewizji internetu ,didziemy do tego że za pare lat ochroniarz w szkole na lekcji lub na przerwie bedzie czyms normalnym a nie fantastyką a monitoring czymś normalnym bez czego szkoła normalni nie bedzie mogła fukcionowac.Nadal uważam że powinno byc ograniczenie wiekowe dla nauczycieli w szkołach średnich .Co sie tyczy pani derektor ona wogole nie powina piastowac tego stanowiska została ona skierowana na to stanowisko aby doczekac spokoinie emerytury, a tu pech taka afera i to na cały kraj. Wszyscy my mieszkancy Ryk wiemy że sporo stanowisk w naszej gminie jest obsadzane po znaiomosci i nie liczą sie kwalifikacje lecz to kogo sie zna i tak chyba już pozostanie.Przepraszam za błedy wina klawiatury-pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
Pani pedagog....kultura i szacunek to element wychowania....jak rodzice tego nie wpoja dziecku to kto ma wpoic.... braki w wykształceniu..??
Braki w wyksztalceniu nie mają tu nic do rzeczy. Znam wielu ludzi, ktorzy nie posiadaja wyksztalcenia, a posiadaja za to wysoka kulture. Dzieciom, mlodziezy, z ktorymi pracuje rodzice wpajali przemoc, ojciec zabil na oczach dziecka matke, rodzice pili, przeklinali i robili wiele innych rzeczy, ktorych te dzieci nie powinni widziec.... A jednak jakos staraja sie byc dobrymi ludzmi, ucza sie, probuja wymazac te wspomnienia, ktore sa dla nich bolesne. To wszystko idzie malymi krokami, ale idzie do przodu. Chlopak, ktory potraktowal w taki sposob w jaki widzielismy swojego nauczyciela chyba nie zyl na bezludnej wyspie z dzika zwierzyna, ale zyl wsrod ludzi. Majac tyle lat potrafi sie odroznic dobro od zla,a co on wybral? Mnie osobiscie jest ogromnie przykro, kiedy mlody czlowiek niszczy sobie zycie na wlasne zyczenie, chcialabym tez wierzyc, ze jego skrucha wynika z przemyslenia niektorych rzeczy. Masz racje ze rodzice powinni wpajac dobre cechy i potwierdzac je swoim zyciem. Jednak jesli oni tego nie zrobia to na takich mlodych ludzi powinni zwracac uwage sasiedzi, wychowawcy klas i my wszyscy. Moge tylko miec nadzieje, ze to bedzie nauczka na przyszlosc i ten mlody czlowiek wyciagnie z tego odpowiednie wnioski. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam Pani Pedagog, że tamtej osobie chodziło o Pani rzekome braki w wykształceniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zrobil porzadek w taki sposob: 1 krok---zwolnil dyrektorke za to ze nie wie co sie dzieje w jej szkole tzn na jej podworku. 2 krok-- NAtychmiast tych deb***i(smarkaczy) usunalbym ze szkoly w Rykach!! Niech rodzice szukaja szkol dla "swych pociech"niech te deb***e dojezdzaja do innej szkoly i naciagaja rodzicow na koszty---to bedzie tez nauczka dla rodzicow za zle wychowanie.Jesli w drugiej szkole znowy zaczna wyprawiac "cyrki" znowu wywalic i jeszcze kuratora poinformowac -niech bieze takich "oszolomow" pod swoja kuratele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kurator Oświaty i Starosta Rycki do tej pory nie podjęli w tej sprawie wiążącej decyzji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich szkołach w Lublinie-cicho sza ,aby nie u nas.Przecież ta dyrektorka ewidentnie pali głupa.Te bydlaki to śmiecie,dla nich kryminał a nie szkoła.Będzie gorzej jak Hall dłużej porządzi.Pozdrawiam nauczyciela z Ryk- trzymaj się kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...