Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd odłoży reformę edukacji? MEN zaprzecza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 08:50 Powrót do artykułu
BURDEL NA KÓŁKACH. Oto Dobra Zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brałam udział w ankiecie Vulcan, jedno z pytan mi się nie wyświetliło - było to pytanie kluczowe. odpowiedziałam na pytanie nr 3 a potem już było pytanie nr 5, wtedy zupełnie nie zwróciłam na to uwagi . nie wiem, czy ankieta celowo była żle opracowana, ale jej wynik z pewnością był błędny i nie powinien być powoływany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne wygaszenie gimnazjów i wprowadzenie systemu 8+4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pogłoski rozpowszechniane przez przeciwników likwidacji gimnazjów system 8+4 powinien wejść od następnego roku bo jest lepszy, tańszy, prostszy i sprawniejszy Tak aby ostatni dyrektor gimnazjum mógł zamknąć drzwi w 2019 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opóźnienia chcą tylko gimnazja i ich poplecznicy należy wygasić ten zły typ szkoły wprowadzona reforma zostanie na dziesiątki lat, a samorząd z PO zawsze będzie przeciwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8+4 oraz wygaszenie gimnazjów to system na który czekają Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadnego odkładania - -likwidować gimnazja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej, ktoś wkleja identyczne komentarze tutaj i pod artykułem Dziennika Wschodniego. Leniwe trolle, zmieniajcie choć trochę. Czyżby PIS słabo płacił i nie macie motywacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście identyczne tutaj i pod artykułem Kuriera Lubelskiego... autokorekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8+4 oraz wygaszenie gimnazjów to system na który czekają Polac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8+4 oraz wygaszenie gimnazjów to system na który czekają Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadnego odkładania - -likwidować gimnazja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opóźnienia chcą tylko gimnazja i ich poplecznicy należy wygasić ten zły typ szkoły wprowadzona reforma zostanie na dziesiątki lat, a samorząd z PO zawsze będzie przeciwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne wygaszenie gimnazjów i wprowadzenie systemu 8+4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, napisz to w jednym komentarzu, ludzie myślą. Mam dzieci w gimnazjum, to dobre szkoły, mądrzy nauczyciele, ambitny program. Po co psuć edukację niszcząc niezły system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same komentarze w Dzienniku Wschodnim, Kurierze i pewnie innych gazetach. Tyle pracy dzisiaj dla PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym wypadku niech MEN nie odkłada "odkręcania" tej fatalnej reformy. Na nią od 1999 r. czekała cała patriotyczna Polska, nauczyciele zatroskani losem swoich uczniów jak swoich własnych dzieci.. A tak zwani "nauczyciele" niech się zastanowią, o co naprawdę im chodzi. Moim zdaniem o święty spokój i dolce far niente.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygaście i podstawówki, i licea-głupim narodem(przepraszam suwerenem) łatwiej kierować!!!Wtedy na pewno będziemy potęgą w Europie i świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepsuć łatwo, naprawić trudniej... Marnowanie potencjału gimnazjów będzie niewybaczalnym błędem... Aby wzmocnić liceum nie trzeba burzyć systemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co odkładać. Trzeba naprawić straszliwe błędy poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...