Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że uposażeń sobie nie obcięli. By żyło się lepiej. Kolegom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd zamiast oszczędzać na dzieciach mógłby sprzedać jeden z samolotów F16. Miałby ogromne pieniądze a i tak samoloty te nie są potrzebne naszemu krajowi. Ich zakup od amerykańców kilka lat temu to jedna wielka rozrzutność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ten pis dobry. Tylko jakoś nic nie zrobił jak paśli sie przy korycie, a zamiast rozwoju myśleli jedynie o własnych D i rozliczaniu przeszłości. Czas panowie myśleć o przyszłości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie PiS-u ! Jeden lot mniej Pierwszej Damy helikopterem i sprawa załatwiona. A jak czerwonego wina i małpek na krzywy ryj pić zaprzestać - to i parę tysięcy dzieci na kolonie wysłać by można. Wreszcie sprawa F-16. Podobno pilnują naszego nieba. A ja się pytam KTO TO NASZE NIEBO CHCE NAM UKRAŚĆ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie z PIS-u oddajcie swoje wzięte z kosmosu premie to dzieci pojadą nie tylko na wakacje,ale i na ferie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to wszystko żałosne w tym kraju nigdy nie będzie dobrze ludzie nie maja pracy a tu na tym forum wypowiadają się ciemniaki i oskarżają PIS. Obudzcie sie POpaprańce teraz rządzi fałszywy lis Tusk i jego horda ogrów z PO którzy tylko patrza aby sie na takich jak wy ciemniakach obłowić Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe. Mam 25 lat i też nie widziałem morza. Moich rodziców zwyczajnie nie było na to stać. Ja wszystką zarobioną kasę podczas wakacji odkładam na studia, bo inaczej nie mógłbym studiować. Kończę właśnie studia. Jeśli znajdę pracę to jest szansa że w przyszłym roku mając 26 lat zobaczę morze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście to macie. Było nie głosować na Platformę Obywatelską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem na PO. Skąd to przypuszczenie. Nie wszyscy młodzi popierają Platformę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja nie głosowałem na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chcieliście to macie. Było nie głosować na Platformę Obywatelską.
to ministerstwo pracy lekką ręką oddało te pieniądze (nota bene należące do banku światowego póki co), a ten resort to PSL pełną gębą jak nie patrzeć, jeśli już pluć na kogoś to warto sprawdzić źródła i wyhamuj z czcionką, potrafimy czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PSL to w czyim rządzie jest, czasem nie premiera Tuska? A ten to skąd jest? Nie z PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszeczke mniejsze pensje dla urzednikow i dzieciaki zobacza morze,a nawet gory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8O3656 napisał:
To ciekawe. Mam 25 lat i też nie widziałem morza. Moich rodziców zwyczajnie nie było na to stać. Ja wszystką zarobioną kasę podczas wakacji odkładam na studia, bo inaczej nie mógłbym studiować. Kończę właśnie studia. Jeśli znajdę pracę to jest szansa że w przyszłym roku mając 26 lat zobaczę morze.
A ja mam 65 lat i też nigdy nie byłam nad morzem. Byłam w Gdańsku ale tam nie widać było morza, gdzież ono jest ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie można być w Rzymie i Ojca Świętego nie widzieć. To już twoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan z PSL powinien wiedzieć że ta partia od lat 50 oszukiwała rolników i robi to nadal i tak pewnie zostanie tylko zastanawia mnie fakt dlaczego rolnicy nadal wierzą czyżby wiedza nie zawitała pod strzechy ???a posłowie tak wytłumaczą się dlaczego ,i pewnie wiele zrobią dla ludu pracującego wsi i miast ale przy najbliższych wyborach i to jest pewne jak w banku a teraz nie zawracajcie im głowy oni jadą na swój zapracowany wypoczynek gdzieś gdzie ich nie wielu zobaczy bo nie wolno dźgać w oczy luksusami kiedy bieda ma głosować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...