Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 do Garwolina na gwiazdkę 2018 roku? Zdjęcia z budowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 o 07:20 Powrót do artykułu
Panie redaktorze, chyba się Panu odcinki pomyliły. Na Kołbiel nie ma decyzji Wojewody. Jeszcze trochę poczekamy !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chciałem tylko zauważyć że firma PORR zmieniła nazwę, i jest teraz PORR S.A. Jakieś nie sprawdzone te informacje.
0
Jak mi się podoba to słownictwo inżynierskie - będziemy jeździli po nitkach.
0
Czyli na Wielkanoc 2019! Pozdrawiam :)
0
undefined napisał:
Panie redaktorze, chyba się Panu odcinki pomyliły. Na Kołbiel nie ma decyzji Wojewody. Jeszcze trochę poczekamy !!!
 Oj, od kilku dni chyba już jest.
0
i co na to Pan Piotr z Lublina co mało stoi?
0
Oj chyba nie ma. Decyzja została podpisana na odcinek Garwolin - początek obwodnicy Kołbieli. A nie na obwodnicę.
0
Brawo PIS. W końcu Lubelszczyzna będzie miała normalne drogi.
0
Akurat wPISdu nie ma z tym nic wspolnego... Udalo im sie nie popsuc tego co zrobili poprzednicy... Ale jak na nich to wielkie osiagniecie
-1
undefined napisał:
Brawo PIS. W końcu Lubelszczyzna będzie miała normalne drogi.
 dyzurny idiota to dzieki PO mamy ta droge , za pisu pewnei nawet obwodnicy by nie było
-1
PO to najwięcej dało ... chyba tobie
-1
Oby się udalo
1
Niestety te drogi to nie zasługa pisupisu. To tak jakby Gierkowi zawdzięczać odbudowę Zamku Krółewskiego w Warszawie. (decyzje zapadły za Gomółki).
1

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: