Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Drogowcy cieszą się pogodą i nadrabiają

Utworzony przez Gość, 22 listopada 2013 r. o 12:35 Powrót do artykułu
"S17: Drogowcy ciszą się pogodą i nadrabiają"   żeby już w tytule robić błędy to już troche przegięcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://budownictwo.w...4191_1_0_1.html CYTAT Z ARTYKUŁU : "W grudniu 2010 r. Centralne Biuro Śledcze przeszukało siedzibę Dragadosa. Miało to związek ze śledztwem w sprawie kradzieży dolomitu spod śląskiego odcinka A1. Pół roku temu katowicka prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko zaangażowanym w ten proceder drogowcom. Prokuratorzy uznali, że robotnicy wywożący kruszywo z budowy nie wiedzieli, że popełniają przestępstwo. Postępowanie przeciwko ich szefom zawieszono z powodu złego stanu zdrowia jednego z nich." TAK TO W NASZYM PRAWORZĄDNYM KRAJU ( TAK PRZYNAJMNIEJ WSZYSCY NAM WMAWIAJĄ) - TEN KTO KRADNIE MILIONY JEST BEZKARNY. JEST PRZECIEŻ PRZEDSIĘBIORCZY I POMNAŻA SWÓJ PRYWATNY MAJĄTEK KOSZTEM INNYCH. TEN ZAŚ KTO UKRADNIE TZW. KURĘ LUB CUKIER JEST OSADZANY W ARESZCIE I NAZYWANY ZŁODZIEJEM W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO CO KRADNIE MILIONY. PRZECIEŻ OBYDWA CZYNY SĄ NIEDOZWOLONE I SCIGANE PRZEZ PRAWEM. WIDOCZNIE PRAWO NIE JEST TO SAMO DLA WSZYSTKICH DRAGADOS MA DOBRE SAMOPOCZUCIE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BŁĄD W TYTULE !!! ... ale poziom gazety ... niech Was ... "gęś kopnie" !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowiecka firma Techprobud przygotowała wniosek o ogłoszenie upadłości spółki Dragados, która budowała śląski odcinek autostrady A1. Chodzi o kilkumilionowe zaległości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko jestem ze Świdnika i mam wyremontowane wszystkie drogi do miasta :D . Dziękuję Panie Prezydencie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsza Jakość budowy drogi choćby o poślizg miesięczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja widzę - bo jeżdże - że na Warszawskiej maja jakiś kryzys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://budownictwo.w...4191_1_0_1.html CYTAT Z ARTYKUŁU : "W grudniu 2010 r. Centralne Biuro Śledcze przeszukało siedzibę Dragadosa. Miało to związek ze śledztwem w sprawie kradzieży dolomitu spod śląskiego odcinka A1. Pół roku temu katowicka prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko zaangażowanym w ten proceder drogowcom. Prokuratorzy uznali, że robotnicy wywożący kruszywo z budowy nie wiedzieli, że popełniają przestępstwo. Postępowanie przeciwko ich szefom zawieszono z powodu złego stanu zdrowia jednego z nich." TAK TO W NASZYM PRAWORZĄDNYM KRAJU ( TAK PRZYNAJMNIEJ WSZYSCY NAM WMAWIAJĄ) - TEN KTO KRADNIE MILIONY JEST BEZKARNY. JEST PRZECIEŻ PRZEDSIĘBIORCZY I POMNAŻA SWÓJ PRYWATNY MAJĄTEK KOSZTEM INNYCH. TEN ZAŚ KTO UKRADNIE TZW. KURĘ LUB CUKIER JEST OSADZANY W ARESZCIE I NAZYWANY ZŁODZIEJEM W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO CO KRADNIE MILIONY. PRZECIEŻ OBYDWA CZYNY SĄ NIEDOZWOLONE I SCIGANE PRZEZ PRAWEM. WIDOCZNIE PRAWO NIE JEST TO SAMO DLA WSZYSTKICH DRAGADOS MA DOBRE SAMOPOCZUCIE.
BZDURA TOTALNA  ŻE NIE WIEDZIELI CO KOPIA I GDZIE WOŻĄ  ,  KADRA MUSIAŁA WIEDZIEĆ  INSPEKTORZY  NADZORU TEŻ, JEST DOKUMENTACJ A GELOGICZNA  , WSZYSTKO  MUSI BYC UDOKUMENTOWANE ,  NIE MOGĄ  ROBIĆ  WYKOPÓW TAM GDZIE NIE MA WYMIANY KONIECZNEJ GRUNTU , TO  CO TAM  INSPEKTORZY  SPALI  MIELI CIEMNE OKULARY ,, BZDURA  .... ONI SA  WSZYSCY UMOCZENI  .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już w czerwcu" super. Chociaż o ile pamiętam to wszystko miało być gotowe do grudnia 2013r. Inwestor zaniedbał prace we wcześniejszym terminie a teraz zwala wszystko na pogodę. kalkulacja inwestycji nie powinna w naszym klimacie opierać się na założeniu, że zima trwa 2 miesiące a w lecie nie pada deszcz. Drogi Dragados - Polska to nie Hiszpania, ma inny klimat. Mam nadzieję, że GDDKiA odpowiednio rozliczy się z wykonawcami za ich zawinione poślizgi i zostanie trochę kasy na inne potrzebne drogi. Pozdrawiam wykonawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...