Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To po co kierownicy budów zarabiają krocie zeby pużniej sie coś nie zgadzalo! zajrzec do kieszeni kierownikowi budowy i wykonawcy do kieszeni z przed lat nałożyć kare pieniężna!!!!!czy to jak zwykle ukladowcy robili danej parti i CICHO SZA SIE JAKOŚ ZALATWI A NAJLEPIEJ OBECNY WYKONAWCA NIECH PLACI BO PRAWO W POLSCE DLA UKŁADOWCÓW I BOGATYCH.JEZELI SCHRZANILI OBECNI NIECH ODPOWIEDZĄ JEŻELI CI CO ROBILI TEŻ POWINNI NAWET PO ILUŚ LATACH!!!!!!WKOŃCU SIE OBŁOWILI KASĄ JAKIŚCZAS TEMU WIĘC NIECH TERAZ ZAPŁACĄ ZA BUBEL WKOŃCU PŁACI SIE ZA PRACE DOBRZE WYKONANA W POLSCE A NIE ZA BUBLE!!!!!!!!!CHOCIAŻ WĄTPIE W TO CO TERAZ ROBIĄ JAK POSTĘPUJA I BEZ KONSEKWENCJI!!!!!RĄCZKA RACZKE MYJE I TO DRAMAT W POLSCE PRAWA NIE MA ALBO JEST DLA UKŁADOWCOW I BOGATYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tomek napisał:
czy to jak zwykle ukladowcy robili danej parti i CICHO SZA SIE JAKOŚ ZALATWI A NAJLEPIEJ OBECNY WYKONAWCA NIECH PLACI BO PRAWO W POLSCE DLA UKŁADOWCÓW I BOGATYCH.JEZELI SCHRZANILI OBECNI NIECH ODPOWIEDZĄ JEŻELI CI CO ROBILI TEŻ POWINNI NAWET PO ILUŚ LATACH!!!!!!WKOŃCU SIE OBŁOWILI KASĄ JAKIŚCZAS TEMU WIĘC NIECH TERAZ ZAPŁACĄ ZA BUBEL WKOŃCU PŁACI SIE ZA PRACE DOBRZE WYKONANA W POLSCE A NIE ZA BUBLE!!!!!!!!!CHOCIAŻ WĄTPIE W TO CO TERAZ ROBIĄ JAK POSTĘPUJA I BEZ KONSEKWENCJI!!!!!RĄCZKA RACZKE MYJE I TO DRAMAT W POLSCE PRAWA NIE MA ALBO JEST DLA UKŁADOWCOW I BOGATYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak wygra PiS to będzie dobrze? Stop układom i nieuczciwości?? Dobry gospodarz za sterem państwa??? Oj człowieku... Poczytaj więcej o świecie, to i wiedzę będziesz mieć pełniejszą i błędów ortograficznych popełniać będziesz mniej. PS: Nawiązanie od PiS w mojej wypowiedzi w reakcji na pisowe wyrażenie-klucz "BO PRAWO W POLSCE DLA UKŁADOWCÓW I BOGATYCH".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pro publico bono Czymże jest maleńka wioseczka z kilkunastoma gospodarstwami w porównaniu z całym regionem który dzięki szybkiemu zbudowaniu S-17 będzie miał szansę na rozwój. A na wsi i tak maja swoje studnie, więc na te kilka dni mogą wyrzec się luksusów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: