Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Ekspresówka z Lublina do Warszawy coraz bliżej. Pozwolenie na budowę odcinka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2016 o 14:22 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze, kiedy to podpisano? "Umowę na budowę tego odcinka podpisano pod koniec 2105 roku. "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem mile za***ony. sądziłem że ten wojewoda wstrzyma inwestycje lub będzie ja odwlekal a tu proszę....
0
A kiedy dwa tory do Wawy ??? za życia :::))
0
Redaktor antycypuje
0
a kiedy wycinka drzew? wycinkę można przeprowadzać tylko o określonych porach roku?
0
W sezonie legowym nie wyniesz drzew 
0
To jeszcze parę lat minie jak dopiero w 2105 roku podpiszą.
0
2105 rok . sciencie ficion
0
ciekawie to brzmi: "UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI DOSTANĄ ZAWIADOMIENIA" że już nie są użytkownikami wieczystymi:) czyli "księga wieczysta" już nie wieczysta!
0
Właśnie wracałem z Warszawy i ostatni odcinek wykonywany przez Mota-Engil szkoda gadać... Węzeł Kurów już wygląda jak po 10 latach użytkowania, łaty jak na jakiejś starej krajówce, część najazdów na obiekty poprawiana dopiero ostatnio. W GDDKiA cisza. Ale miejmy nadzieje ten odcinek pójdzie lepiej. Bliżej Warszawy przy drodze już powstają bazy na składowisko kruszywa i materiałów.
0
Data w artykule z dalekiej przyszłości :-P
0
no właśnie 20105 ;)
0
sam sie kolego popraw bo jest 2105r a nie 20105r
0
2105 r ? :) Byl teatr w budowie teraz bedzie ekspresówka w budowie ;)
0
2105 rok ciekawych czasów doczekaliśmy
0
tak zajadle atakują PIS, że w prostej innej informacji im się popierniczyło...
0
"Umowę na budowę tego odcinka podpisano pod koniec 2105 roku. " KIEDY???
0
Każdy wie o jaką datę chodzi a DEBILE się podniecają
0
Umowa z 2015 roku dotyczyła zaprojektowania, otrzymania wszystkich zezwoleń do rozpoczęcia budowy i wybudowania. Tryb "projektuj i buduj". Decyzja wojewody to właśnie ten etap dotyczący otrzymania zezwoleń na budowę. Teraz ta sama firma może wreszcie zacząć budowę.
0
Rozpocząć budowę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: