Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Metalowe konstrukcje znikną pod betonem

Utworzony przez hh, 17 maja 2013 r. o 08:38 Powrót do artykułu
prawdziwa ameryka...! tylko osiem razy mniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej napiszcie ze jest gigantyczne opóźnienie na budowie, minimum półroczne. Od razu pisałem jak wybrano Dragadosa ze to bedzie katastrofa, to jedna z najgorszych firm budujacych drogi w POlsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie pazerne urzędasy wprowadzą tam opłaty za przejazd "żeby się im zwróciła" inwestycja za nasze podatki... więc większość będzie i tak omijać te skarbonke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak nienawidzić swojego, kraju, regionu, miasta! Weźcie się w garść zamiast biadolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie pazerne urzędasy wprowadzą tam opłaty za przejazd "żeby się im zwróciła" inwestycja za nasze podatki...
Sprawiedliwość musi być.Budują za podatki wszystkich kierowców to dla czego nie mieli by płacić więcej ci co przede wszystkim te ulice niszczą?Osobowe naszych ulic nie niszczą w zauważalnym stopniu jak ci co po kilkanaście ton wożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównanie "Sunshine Skyway Bridge" do tej estakady to tak jakby porównać gospodarkę Polski z USA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co wybudowano za rządów PO jest w mniemaniu PIS'owca jest źle zrobione za drogo i w ogóle do d...py, i odwrotnie ... Szkoda że kolejne rządy budują na kredyt, bo nie są w stanie wygospodarować pieniędzy w budżecie kraju! Tak to każdy by potrafił... Wybudowałem dom bez kredytu oszczędzając, zarabiając za granicą już na studiach...! Moje dzieci nie będą niczego spłacać po mnie ale po naszych "rządach" niestety tak...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Wszystko co wybudowano za rządów PO jest w mniemaniu PIS'owca jest źle zrobione za drogo i w ogóle do d...py, i odwrotnie ... Szkoda że kolejne rządy budują na kredyt, bo nie są w stanie wygospodarować pieniędzy w budżecie kraju! Tak to każdy by potrafił... Wybudowałem dom bez kredytu oszczędzając, zarabiając za granicą już na studiach...! Moje dzieci nie będą niczego spłacać po mnie ale po naszych "rządach" niestety tak...!
Och, ależ to proste. Podnieśmy podatek dochodowy do poziomu dajmy na to 50%. To będzie odpowiednik Twojego oszczędzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PiSu zbudowano obw Międzyrzeca Podlaskiego, wiadukt nad torami został zle zbudowany i jest teraz tam ograniczenie 60km/h. Wniosek taki ze PiS tez nic nie umie tak samo jak PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
Jak można tak nienawidzić swojego, kraju, regionu, miasta! Weźcie się w garść zamiast biadolić.
Nie kraju czy miasta,ale tych czerwonych,komunistycznych deb***i którzy tym zarządzają i to wszystko na obecną chwilę niszczą. TUSK ze swoją ekipą zniszczy wszystko. Czy jest sens teraz płacić podatki,gdy wszystko przewalają na przekręty,afery,wysokie odprawy,nagrody,zegarki itd. Można by wymieniać godzinami. Jak nie biadolić ? odpowiada ci życie w takim kraju ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WoyTeQ napisał:
Porównanie "Sunshine Skyway Bridge" do tej estakady to tak jakby porównać gospodarkę Polski z USA...
amerykanska gospodarka sie wali, polskiej gospodarki juz dawno nie ma, sa tylko walki i przekrety rzadzacych i oligarchow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...