Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 na liście głównej rządu! Budowa ma ruszyć wiosną

Utworzony przez andy232, 25 stycznia 2011 r. o 15:06 Powrót do artykułu
Buchachaa ta budowa siedemnastki odnosi się tylko do odcinka od Kurowa do Lublina a co z odcinkiem od Garwolina przez Ryki do Kurowa (Dokładnie chodzi o odcinek Ryki a Kurów) nic nie zrobią będzie tak jak jest. Pic na wodę tak się cieszycie no może tylko sam Lublin. Ponieważ o Północnej części Woj. Lubelskiego Włodarze Lubelscy zapomnieli. Nawet droga Lublin - Kurów - Puławy w zimę jest lepiej odśnieżona niż odcinek od Kurowa do Granicy Woj. Lubelskiego za Rykami biało, biało a od granicy Województwa Mazowieckiego czarna droga. I Lublin chce mieć dobrą drogę do W-wy może będzie taki odcinek krótki (Kurów - Lublin) jak obwodnica Garwolina i tylko tyle jej będzie. Jak rząd będzie miał kasę i miną wybory to nie będzie drogi S17 ale tak to bywa już. Przedwyborami to wszyscy obiecują a po to jak zawsze. Lubelskie jest to Polska F i nią będzie. Nawet drogi lokalne w dawnym Woj. Radomskim a obecnym mazowieckim są lepiej oznaczone niż ta sławetna S17. Jak zwykle "Prowincjonalny Lublin" dba o swoje kosztem innych miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już raz się cieszyłem z tej obwodnicy, kiedy parę lat temu obiecywali oddac ją do użytku w 2012r. Przekonywałem wszystkich swoich rozmówców, że na pewno powstanie, że to mus i konieczność! No i teraz mam! W 2013 rozpocznie się budowa, może. Kiedy się skończy? Możecie mi mówić, że jestem nieudacznik i tylko narzekam etc, ale nie chcę już drugi raz wyjść na durnia wśród znajomych. Nie mam zaufania do obietnic polityków. Będę się cieszył jak coś wybudują, teraz to ja tych rządzących mam głęboko gdzieś! I nie czuję żadnej wdzięczności za to, że łaskawie ewentualnie cos zrobią, choć już dawno zrobić to powinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacja dla studenta,który to rozkręcił!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo marszałek Hetman, brawo prezydent Zuk, wreszcie, wreszcie mamy na czele województwa i miasta dwóch konkretnych ludzi. Nie zapominajmy, ze cala akcja zaczęła sie od opublikowania w dniu 23 grudnia 2010 r. przez marszałka Hetmana i prezydenta Zuka wspólnego "Listu otwartego" w sprawie S-17 skierowanego do min. Rostowskiego i Grabarczyka. Hetman i Zuk - ci dwaj Panowie przede wszytskim zasługują na szacunek za odwagę i determinacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasuje tu jak ulał tytuł piosenki:"Jezu, jak się cieszę". Jeśli chodzi o mnie to cieszę się jak cholera, albo jeszcze bardziej. Zwłaszcza dlatego, że mam swoje lata i dużą szansę na to, że tego nie doczekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla wszystkich mieszkancow Lubelszczyzny, ktorzy zamiast mowic ze to nie ma sensu i ze to i tak nic nie zmieni zaangazowali sie w ta akcje! To jest zalazek prawdziwego spoleczenstwa obywatelskiego na Lubelszczyznie. Brawo dla lubelskich mediow ktore zamiast tylko karmic nas bzdurnymi newsami pociagnaly temat! Pamietajcie prosze tylko zeby nie spoczac na laurach - obiecali ze zaczna na wiosne wiec trzeba nad nimi stac i ich z tych obietnic rozliczac. Trzeba tez od jutra zaczac walke o kolejne zaniedbane tematy. Niech wladza wie ze my tu jestesmy i nie odpuscimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie Wielkie Podziękowania dla Wszystkich "Walczących" o S17. Dla tych którzy organizowali, jeździli, rozmawiali, protestowali, pikietowali, zbierali podpisy i dla tych, którzy podpisy składali. WIELKIE DZIĘKI I tak jak napisał "Pablo" na forum Kuriera Lubelskiego 25.01.11, godz:15:22 Parlamentarzystom i malkontentom nie dziękuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie mieli s17 naiwniaczki. Tuskaszenka rzucił kiełbasę wyborczą dla pożytecznych idiotów. Za rok okaże się, inwestycja będzie wstrzymana, pewnie do następnych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wyłącznie o znaczeniu prestiżowym dla zaściankowego Lublina. Gospodarczo nic nie znacząca. Już większe znaczenie dla województwa ma droga S19, która przecina się w okolicach Międzyrzeca z S2. Tranzyt międzynarodowy Północ-Południe mógłby przynieść wymierne dochody dla miast tranzytowych na terenie naszego województwa, a przy okazji kilkaset miejsc pracy przy obsłudze barów, hoteli, stacji paliw wzdłuż trasy. A co daje S-17, poczucie zbliżenia do stolicy, nic więcej - no może ułatwienie dla jeżdżących tą trasą do roboty do stolicy lub po zakupy i tylko tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ToMasz Myślę, że nie masz racji. Poza tym uważam, że wszyscy, którym tak źle u nas, powinni wyp.......ć tam, gdzie będzie im lepiej! Klimat tworzą mieszkańcy. Jak na wszystko będziemy narzekać, to zawsze będzie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś zastanowił się w jakich okolicznościach i na jakich warunkach musieli opuścic swoje posiadłości mieszkańcy terenów obecnych prac przy rozbudowie s17????????????????(Piaski - Lublin).i ile czasu na to mięli?????????? dodam że pieniędzy nie dostaliśmy, nawet nie wiemy ile warte są nasze posiadłości, musimy błąkac się po stancjach!!!!! do kitu są te wszystkie ustawy!!!!!!! usprawniły tylko pracę urzędasów żeby mogli pozbyć się ludzi z działek!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S19 teraz Twoja kolej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER DECYZJA TUSKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i region ma takie zaległosci ze i tak jest na koncu inwestycji drogowych.Nalezy sie cieszyc ze zrobiono pierwszy b. wazny kroczek oby ta wiadomosc nie uśpila mieszkanców i włodarzy regionu ,dlatego nalezy współpracowac z Mazowszemi marszałkiem Struzikiem aby na terenie Mazowsza połaczyli drogę S17.Dziękuje premierowi oraz ministrom za pozytywny wycinek drogi S - 17 i obwodnicy Lublina.Szacunek za poparcie p.Bienkowskiej i Grabarczykowi.Lubelszczyzna dziękuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...