Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Rośnie estakada nad Bystrzycą

Utworzony przez Mario, 30 czerwca 2013 r. o 06:33 Powrót do artykułu
"Dragados" powinien zakończyć budowę odcinków 3 i 4 (obwodnicy) w grudniu 2013 roku. Czy uważacie, że prace zostaną wykonane i droga będzie przekazana do odbioru technicznego ? Prosimy Kurier o pokazanie zdjęć z odcinków S-17 na których "prawie" nic się nie dzieje - to taka motywacja do pracy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co ja gdzies doczytałem to termin jest do marca 2014 chodż to dziwne bo zimą i tak nic nie robia ze względu na warunki atmosferyczne. A chciałbym poruszyc temat odanego odcinka Kurów - Jastków to jest chore jedzie sie expresówką 15 min a potem trzeba stać w korku 40 żeby z niej zjechać bo musimy ustąpić jadącym stara drogą od Garbowa a i podobnie sie stoi żeby wskoczyć na exspresówkę od strony Lublina .Pozdrawiam mądrych co tak zrobili tylko pogratulować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"WYWIERCILI PALE" TO CIEKAWOSTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie i tak zasłonia wszystko piep... ekranami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdjęcie na górze jest z aktualne ? jeśli tak to oni naprawdę są w wielkiej d....pie z pracami biorąc pod uwagę to że mamy jeszcze maks 5 -6n miesięcy prac a potem zima i do marca - kwietnia zero robót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie czy już światła postawili przy zjeździe przy bidze ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z S-19 Lubartów - Kraśnik ?!!! Premier mówił że do końca 2012 r. a tu ani widu ani słychu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi ekranami racja. To też było pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu, że będzie to jeden z najpiękniejszych odcinków S17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...