Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wniosek: Masz kasę-jesteś bezkarny... Co za chore prawo!!!!!!!!!!! Życie ludzkie jest warte 50 tysięcy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomroczność jasna go zaślepiła od nadmierniej ilości taniego wina i nie zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
braksłow napisał:
Wniosek: Masz kasę-jesteś bezkarny... Co za chore prawo!!!!!!!!!!! Życie ludzkie jest warte 50 tysięcy??
Gdyby to ksiądz spowodował taki wypadek,to NA PEWNO by nie był aresztowany i NA PEWNO nie musiał by wpłacać kaucji.A gdyby odbyła się rozprawa,to by był winien zabity motocyklista bo nie przepuścił nieprawidłowo jadącego księdza. Ale to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
braksłow napisał:
Wniosek: Masz kasę-jesteś bezkarny... Co za chore prawo!!!!!!!!!!! Życie ludzkie jest warte 50 tysięcy??
Jak człowieczku nie wiesz czemu służy kaucja to się nie ośmieszaj takimi wypowiedziami, za te 50tysi będzie czekał na sprawę w domu, ale sprawa się odbędzie bez względu na wpłatę lub jej brak. ps. jak ci idzie nauka do testów gimnazjalnych? (bo więcej lat chyba nie masz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baldachimowy napisał:
Gdyby to ksiądz spowodował taki wypadek,to NA PEWNO by nie był aresztowany i NA PEWNO nie musiał by wpłacać kaucji.A gdyby odbyła się rozprawa,to by był winien zabity motocyklista bo nie przepuścił nieprawidłowo jadącego księdza. Ale to inna sprawa.
Tata Cie chyba w domu bije i próbujesz być na siłę śmieszny. Zmartwię Cie - nie wychodzi Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jaką prędkością jechał pan motocyklista????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z prędkością światła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flight napisał:
z prędkością światła.
nie flight , z III predkoscia kosmiczna . Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych Kuby:( Pijani mordercy w polsce sa bezkarni, a zanim jakis "mundry" pokroju "rafałka" napisze kolejny komentarz.... pomysl ze mogl to byc ktos z twojej rodziny, ktory ginie przez pijanego morderce, ktory potraktowal czlowieka jak worek, nie zatrzymal sie,nie probował ratowac, pomóc... nie potrafie sobie wyobrazić cierpienia Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z prawidłową, a ciągnik był nieoznakowany i nawet się nie zatrzymał i może by przezyl ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora: er Garbów i Zagrody to dwie różne miejscowości. Nie uczyli tego w szóstej klasie? To jak dotarłeś do gimnazjum? Wsiądź na rowerek i poznaj okolicę. Na zdrowie ci wyjdzie i ludzi nie będziesz wkurzał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego bydlaka mniej na drodze co z tego ze motocyklista nie jest winny ale gnał z taką predkoscia ze mogl by zabic dziecko na poboczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa: Ty gówno wiesz idioto. Nie wiesz z jaką prędkością jechał Kuba więc po co się wypowiadasz śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tyś zł to zamało i dla takiego skur.....a to i dożywocie za mało jak dla mnie może wracać kara śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jednego bydlaka mniej na drodze co z tego ze motocyklista nie jest winny ale gnał z taką predkoscia ze mogl by zabic dziecko na poboczu
nie wiesz czy jechał szybko, a nie jechał, był niedaleko domu i nawet sie nie spodziewał że jakis alkoholik u wyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze jechał małym moto które jeździ max 100km/h??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fell napisał:
a moze jechał małym moto które jeździ max 100km/h??
nawet policja ustalila ze max jechał 110km/h a w chwili uderzenia było ok 40km/h to tyle a nawet czasami wiecej zwykłym samochodem ludzie jeżdżą a jak ciągnik był nieoznakowany to o tej godz z daleka nie bylo go widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Do autora: er Garbów i Zagrody to dwie różne miejscowości. Nie uczyli tego w szóstej klasie? To jak dotarłeś do gimnazjum? Wsiądź na rowerek i poznaj okolicę. Na zdrowie ci wyjdzie i ludzi nie będziesz wkurzał...
a to takie metropolie,że uczą w każdej szkole... i nie mądruj się tak bo chyba dość niedawno coś tam się właśnie pozmienialo z tymi nazwami, jesli ktoś nie mieszka może nie wiedzieć ,a Ty sobie siądź na dupinie lokalny patrioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga hamowania jest bardzo krotka...nie jechał szybko.Nie wiem...mogł widziec ciagnik ktory nagle mu wyjechał...tez bys sie nie spodziewał Szkoda chłopaka,dobry czlowiek był,takie pogodny,zawsze usmiechniety...Kierowca ciagnika zawsze na bani....nie ma uprawnien do jazdy, glowy tez nie ma:( Bezczelnie mowi ze nic nie poczul...w to nigdy nie uwierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu alkohol nie miał nic do rzeczy. W chwili skręcania ciągnika z doczepionym sprzętem ramię tego ładowacza "zachodzi" i na dodatek kołysze się. Jeśli nawet traktorzysta widział motocyklistę, to nie przewidział, że ładowacz zachowa się inaczej niż przyczepa. Motocyklista też mógł nie przewidzieć, że tym razem skręcającego w lewo nie da się ominąć prawym skrajem jezdni, więc zmniejszył jedynie prędkość. Jednak "zachodzące" ramię ładowacza zatarasowało niespodziewanie całą szerokość jezdni i tragedia gotowa. Kiedyś miałem podobny wypadek na motocyklu. Zbliżałem się do ciągnika z deskami na przyczepie, który sygnalizował skręt w lewo. Jechałem dość szybko, asfalt wydawał się szeroki... miejsca dużo, jednak deski wystawały więcej niż powinny, niż się tego spodziewałem... a raczej nie spodziewałem. Przyznam szczerze, że do głowy przedtem mi nie przyszło, że przy ostrym skręcie takiego "zaprzęgu" nie da się go motocyklem nawet po rowie ominąć. Rozwaliłem kask, połamałem się, ale żyję... miałem więcej szczęścia. Traktorzysta był trzeźwy, ale też się nie zatrzymał. Odnalazła go dopiero policja na podstawie zaznań świadków, którzy na szczęście nie odjechali z miejsca wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich na forum, czas zweryfikowac te bzdury które tu piszecie , byłam świadkiem całego zdarzenia i doskonale widziałam co zaszło! Po pierwsze motocyklista wyprzedzał mnie chwile przed wypadkiem jak wariat w terenie zabudowanym miał napewno nie mniej niz 100km/h!!!! więc niech zaden idiota nie pisze że mial prędkosc taką jak powinien bo to nie prawda! po drugie ciągnik włączył się już do ruchu a motocyklista poprostu nie wychamował, poniewaz na liczniku podczas hamowania miał 180km!!!!! licznik zatrzymał sie na 130km osobiscie widziałam maszyne, jego droga hamowania miała 100m oświadczył policjant, oczywiscie w kazdym artykule pisza kompletne bzdury ciągnikiem ciągnał niespełna 5 km, a motocyklista uderzył w tył maszyny rolniczej czyli jakbyście troche pomyśleli to ten gośc od ciągnika nie wymusił pierwszeństwa na drodze tylko juz na niej był! Możecie pisac i wrzucac kolejne bezsensowne komentarze że zabijecie rodzine traktorzysty itp... bzdury i obelgi ale najpierw zastanówcie sie nad sobą czy żadnej z was nigdy nie siadł po piwie za kółko bo dam sobie ręke uciąc że najwięcej maja do powiedzenia Ci ktorzy nie raz jechali po piwku?! Uwazam ze z tego co widziałam i z relacji świadków to wina leży po obu stronach, za pijanstwo powinni karac ale za zapier***anie 180km/h powinni zabierac prawo jazdy dożywotnio! Poza tym mała dygresja i zastanówcie się nad tym dobrze czy gdyby taki motocyklista zabił kogos z waszych bliskich jak by to wtedy wyglądało. szkoda i jegnego i drugiego obaj młodzi i całe życie było przed nimi, ale to jest własnie życie w którym czasem dokonujemy złych wyborów....jeden nie żyje ale drugi ma jeszcze gorzej bo musi z tym życ do końca życia i więzienie to pestka przy tym co dzieje się w głowie takiej osoby , pracuje z takimi ludżmi i wiem co pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...