Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd nad starostą Opola Lubelskiego

Utworzony przez JAN, 8 lipca 2008 r. o 10:03 Powrót do artykułu
A CO ZARZUCILI KOJTYCHOWI? przeciez to taki dobry chłopina..... co miał robic, jak ten dyktator mu kazał koniom wybieg zrobic. to nie fair. on jest najmniej winny.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesio napisał:
A CO ZARZUCILI KOJTYCHOWI? przeciez to taki dobry chłopina..... co miał robic, jak ten dyktator mu kazał koniom wybieg zrobic. to nie fair. on jest najmniej winny.....
Zgoda ale co robili nasi aktywni policjanci-komendanci tak bardzo aktywni w szukaniu haków na niewinnych nic nie wiedzieli biedacy o wałkach? Nic nie wiedzieli prokuratorzy przecież w jednym budynku pracują a nawet niektórzy w opolu mieszkają. Nic nie wiedzieli a może nikt nic nie zgłaszał czy i jak prowadzili postępowania. Ktoś temu wszystkiemu musi się przyjrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uderz sie chłopie w pierś i wyznaj publicznie: moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.... Zawsze to łagodniejszy wyrok może bedzie, bodaj piec lat ujeli to już coś. Szkoda życia, lepiej na kolana paść i prosić :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie znaczacy napisał:
uderz sie chłopie w pierś i wyznaj publicznie: moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.... Zawsze to łagodniejszy wyrok może bedzie, bodaj piec lat ujeli to już coś. Szkoda życia, lepiej na kolana paść i prosić :):)
a swoją drogą zenek wcale bym się nie przejmowała grożącym wyrokiem, pensjonat pięciogwiazdkowy na Kwiatowej na pewno nie będzie miał gorszych warunków niż masz w Karczmiskach. No chyba że drogowcy zdążyli zrobić Ci kort tenisowy. A i wizyta rodziny nie będzie już taka kłopotliwa i pełna dyskrecja za ogrodzeniem. Chwała temu komu zawdzięczamy tą lokalizację i miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka krótka jest wasza pamięć, wielu z was otrzymało od p. Rodzika pomoc. Jest to skromny człowiek, wykształcony , szanujący ludzi. ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ NIE ZNAJĄ GRANIC. Jestem przekonana o jego niewinności bo znam tego człowieka i darzę go wielkim szacunkiem. Panie Starosto jesteśmy z Panem. Wierzę , ze Sąd jest niezawisły i oczyści się Pan ze wszystkich zarzutów. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u hahhahahhaha:):) Rodzik szanujący ludzi. dzien dobry nie odpowiada, ręki nie podaje. Kultura rodem z karczmisk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny przedmówco nie obrażaj mieszkańców Karczmisk. CÓŻ CI ONI ZŁEGO ZROBILI. PANA ZACHOWANIE WŁAŚNIE ŚWIADCZY O PANA KULTURZE I O SZACUNKU DO INNYCH ludzi. Wymagajmy przede wszystkim od siebie, a dopiero później od innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbych napisał:
Szanowny przedmówco nie obrażaj mieszkańców Karczmisk. CÓŻ CI ONI ZŁEGO ZROBILI. PANA ZACHOWANIE WŁAŚNIE ŚWIADCZY O PANA KULTURZE I O SZACUNKU DO INNYCH ludzi. Wymagajmy przede wszystkim od siebie, a dopiero później od innych.
chodziło mi o to ze on z tamtond pochodzi, tam ma korzenie. A nie ze ludzie tam sa tacy sami jak on. Znam wielu karczmiaków - naprawde porzadni ludzie sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i doczekaliśmy się pierwszego na Lubelszczyźnie ( a może i w Polsce ) starostę postawionego w stan oskarżenia. Od dziś to już nie jest Zenon Rodzik, ale Zenon R.! Wyobrażacie sobie np. dożynki powiatowe, Zenek ma wystąpić i słychać taką zapowiedz: " A teraz wystąpi starosta opolski Zenon R. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i doczekaliśmy się pierwszego na Lubelszczyźnie ( a może i w Polsce ) starostę postawionego w stan oskarżenia. Od dziś to już nie jest Zenon Rodzik, ale Zenon R.! Wyobrażacie sobie np. dożynki powiatowe, Zenek ma wystąpić i słychać taką zapowiedz: " A teraz wystąpi starosta opolski Zenon R. "
To dopiero jest się z czego cieszyć. Reklama że hej dla naszego Opola i powiatu. Nie oskarżam nie bronię, jako laik moge tylko obserwować przebieg wydarzeń, ale żeby się "cieszy"? Z czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, czajnik z ciebie! Nikt się nie cieszy tylko wyśmiewa z tej absurdalnej sytuacji. Najważniejsi ludzie w Starostwie z zarzutami, nie chcą na czas postępowania przed sądem zrezygnować ze swoich funkcji. Jak się z tego nie śmiać. A co mam płakać, że Zenon R. & friends umoczyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny przedmówco nie obrażaj mieszkańców Karczmisk. CÓŻ CI ONI ZŁEGO ZROBILI. PANA ZACHOWANIE WŁAŚNIE ŚWIADCZY O PANA KULTURZE I O SZACUNKU DO INNYCH ludzi. Wymagajmy przede wszystkim od siebie, a dopiero później od innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden stronniczy artykuł lub skarga i kazdy z was może zostać wrobiony *umoczony|. Wazne jest aby wysłuchac drugą stronę, dac jej szanse na obronę poniewaz każdy ma niezbywalne prawo do obrony. Jeszcze Sąd nie wydał wyroku a wy już wszystkich sądzicie, a więc sądzicie według siebie.,i śmiejecie się nawet z samych siebie. Jakie to żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasmucony napisał:
Jeden stronniczy artykuł lub skarga i kazdy z was może zostać wrobiony *umoczony|. Wazne jest aby wysłuchac drugą stronę, dac jej szanse na obronę poniewaz każdy ma niezbywalne prawo do obrony. Jeszcze Sąd nie wydał wyroku a wy już wszystkich sądzicie, a więc sądzicie według siebie.,i śmiejecie się nawet z samych siebie. Jakie to żałosne.
Smuć się dalej. I zaprzeczaj faktom. Gdyby nic nie było na rzeczy, to prokuratura w Łukowie, nie prowadziłaby przez rok śledztwa i nie sformułowałaby aktu oskarżenia, kierując go do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda nienawiść ludzka nie zna granic. A najbardziej przykre jest to, że cały powiat jest wyśmiewany w prasie i piętnowany razem z władzami tylko dlatego, że pewna „ panienka „ nie zrobiła tam oszałamiającej kariery na jaką liczyła. Mści się na staroście tylko dlatego, że chłop miał odwagę pokazać jej gdzie jest jej miejsce. Akt oskarżenia opiera się na zeznaniach ojca tej „ panienki” , pracownika PZD, któremu notabene swojego czasu dyrektor teraz piętnowany , życie uratował przyjmując go do pracy i takie dostał podziękowania… szkoda słów na takie draństwo. Miałem się nie wpisywać ale nie wytrzymałem, pewnie świeżo upieczona redaktor dziennika wschodniego -AC , a zarazem córka pracownika oskarżającego i były pracownik starostwa powiatowego będzie mnie straszyć sądem i prokuratorem, bo ta pani lubi biegać po sądach ale trudno. Niech straszy a ja spytam… czy ten, który rzuca w innych kamieniem jest bez winy? Czy u pana na podwórku nie ma ziemi przywiezionej przez zarząd dróg…? Żeby oskarżać samemu trzeba być bez skazy…..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamieni to ta panienka jeszcze nie rzucała. Jak wyciagnie kolejne zarzuty, to rodzik dostanie kolejne 10 lat za wykorzystywanie urzedu i pieniedzy publicznych do robienia kampanii wyborczych na przestrzeni 10 lat:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Smuć się dalej. I zaprzeczaj faktom. Gdyby nic nie było na rzeczy, to prokuratura w Łukowie, nie prowadziłaby przez rok śledztwa i nie sformułowałaby aktu oskarżenia, kierując go do sądu.
Fakty są takie, drogi przedmówco, że nie ma nic gorszego od ślepej nienawiści, zawiści i złości. Mając układy w mediach można tak manipulować faktami że ze "świętego" zrobicie złodzieja. Praca w samorządzie to najgorszy i najmniej wdzięczny "kawałek chleba" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Kamieni to ta panienka jeszcze nie rzucała. Jak wyciagnie kolejne zarzuty, to rodzik dostanie kolejne 10 lat za wykorzystywanie urzedu i pieniedzy publicznych do robienia kampanii wyborczych na przestrzeni 10 lat:):)
No, no to mi pachnie szantażem - a za szantaż to ile jest lat ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Kamieni to ta panienka jeszcze nie rzucała. Jak wyciagnie kolejne zarzuty, to rodzik dostanie kolejne 10 lat za wykorzystywanie urzedu i pieniedzy publicznych do robienia kampanii wyborczych na przestrzeni 10 lat:):)
" on" a co ty taki poinformowany? z wywiadu jesteś czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Tak to prawda nienawiść ludzka nie zna granic. A najbardziej przykre jest to, że cały powiat jest wyśmiewany w prasie i piętnowany razem z władzami tylko dlatego, że pewna „ panienka „ nie zrobiła tam oszałamiającej kariery na jaką liczyła. Mści się na staroście tylko dlatego, że chłop miał odwagę pokazać jej gdzie jest jej miejsce. Akt oskarżenia opiera się na zeznaniach ojca tej „ panienki” , pracownika PZD, któremu notabene swojego czasu dyrektor teraz piętnowany , życie uratował przyjmując go do pracy i takie dostał podziękowania… szkoda słów na takie draństwo. Miałem się nie wpisywać ale nie wytrzymałem, pewnie świeżo upieczona redaktor dziennika wschodniego -AC , a zarazem córka pracownika oskarżającego i były pracownik starostwa powiatowego będzie mnie straszyć sądem i prokuratorem, bo ta pani lubi biegać po sądach ale trudno. Niech straszy a ja spytam… czy ten, który rzuca w innych kamieniem jest bez winy? Czy u pana na podwórku nie ma ziemi przywiezionej przez zarząd dróg…? Żeby oskarżać samemu trzeba być bez skazy…..
LALUNA!!!!!! jaka ty jestes wyrafinowana. Rodzik podał ci ręke bo poszłaś na zbity pysk z goku w chodlu. Na chleb byś nie miała dla dzieci. Majewskiego obsmarowywałaś anonimami, jakby kto tego nie wiedział. Teraz postanowiłaś ze swoim kochasiem wysłąć Rodzikowi i reszcie anonimy bo co - plan był wypieprzyc Rozwoda, aby twój luby wskoczył na jego stołek. 2 tys. miesiecznie to nie 4,5 jka kiedyś. Gra byłą warta świewczki. Plan jednak nie wypalił, bo Gąsior nie zgodził się rozegrać tak jak chcieliście:):) Czego boisz się, że skończysz ścierac kurz z ksiażek? Powinien Rodzik zrobić z toba porzadek raz na zawsze, wywalić na zbity pysk - NIEŹLE GO ZAŁATWIŁĄŚ ANONIMAMI. bRAWO, ALE BLONDYNKI TO TAK MAJĄ..... myślą d....ą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...