Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Sędziowie uznali, że policjant zareagował prawidłowo, bo motocyklista chciał go staranować." ... i dlatego wpakował mu parę kulek w plecy. Tylko pamiętajcie - w Polsce nie obowiązuje zasada precedensu. Jak ktoś was zaatakuje, a potem się odwróci i będzie odchodził to nie wsadzajcie mu noża w plecy, bo ten krętacki wyrok z Chodla jest ważny tylko w Chodlu. Was już nie będzie dotyczył - dostaniecie 12 lat. Ale sąd musiał tutaj "załatwić" sprawę, bo nie mógł pójść do opinii publicznej sygnał, że można uciekać policji. Policjant był ŹLE WYSZKOLONY, NIE UMIAŁ POSŁUGIWAĆ SIĘ GLAUBERYTEM, policja powinna za to ponieść konsekwencje, jako instytucja, ale wiadomo, jak to z tym odgryzaniem i kto komu ogonów jest... Ktoś poniósł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W książce "Asfaltowy salon" Waldemar Łysiak opisuje jak został zatrzymany przez policjanta, który kazał mu otworzyć bagażnik. Łysiak czynił to bardzo powoli, nie wykonując gwałtownych ruchów. Gdyby policjant poczuł się zagrożony, mógłby go zastrzelić. Młodzi, nie wierzcie tym, co mówią "róbta co chceta". Prawo jest dla zwykłych ludzi. Tylko nomenklatura jest ponad prawem. Jak to mawiają : Rycho, Grzecho i Miro - co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha, rzecz z Łysiakiem działa się w USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sąd,brawo policja-po co im odszkodowanie-życia synowi nie wróci a ja nie mam zamiaru płacić podatków na takich łakomych wyzyskiwaczy i darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo sąd,brawo policja-po co im odszkodowanie-życia synowi nie wróci a ja nie mam zamiaru płacić podatków na takich łakomych wyzyskiwaczy i darmozjadów.
Jak dostaniesz od takiego niewyszkolonego policjanta przez przypadek kulkę w łeb, to przynajmniej średni iloraz inteligencji ludzkości podskoczy do góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
Jak dostaniesz od takiego niewyszkolonego policjanta przez przypadek kulkę w łeb, to przynajmniej średni iloraz inteligencji ludzkości podskoczy do góry.
W czym jest nie wyszkolony? Czego jesteś instruktorem, ze tak sie wypowiadasz? Odbezpieczył, oddał strzał. Przyniosło efekt. Przyniosło. Gdzie byli rodzice jak jeździł bez prawa jazdy i miał daleko prawo. Jak sie bawił w kotka i myszkę z policjantami. Brawo Policja, Sąd. Aby tak dalej. I ja też nie mam zamiaru dokładać się do odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor - słowa od takiego imbecyla jak Ty, gorzej bolą niż ta kula policyjna. A kończąc wypowiedź której miałem nie pisać do takiego ograniczonego człeka jak Ty, ale się jednak zdecydowałem ponieważ chcę Ci uświadomić jakim kretynem jesteś i jak jesteś mocno niedoinwestowany intelektualnie. Następnym razem poproś policjanta aby strzelił Ci prosto w ten pusty zakuty, zraniony świadomością prostactwa mózg - to wtedy właśnie IQ na świecie skoczy do góry w taki sposób, że sejsmografy odnotują ruchy "intelektualnych płyt tektonicznych" 8 w skali RICHTERA. Nie pozdrawiam i błagam już nie proszę, abyś albo zajął się leczeniem lub własną edukacją, ewentualnie skorzystaj z w/w mojej porady i poproś policjanta. Pa dzicino .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
"Sędziowie uznali, że policjant zareagował prawidłowo, bo motocyklista chciał go staranować." ... i dlatego wpakował mu parę kulek w plecy. Tylko pamiętajcie - w Polsce nie obowiązuje zasada precedensu. Jak ktoś was zaatakuje, a potem się odwróci i będzie odchodził to nie wsadzajcie mu noża w plecy, bo ten krętacki wyrok z Chodla jest ważny tylko w Chodlu. Was już nie będzie dotyczył - dostaniecie 12 lat. Ale sąd musiał tutaj "załatwić" sprawę, bo nie mógł pójść do opinii publicznej sygnał, że można uciekać policji. Policjant był ŹLE WYSZKOLONY, NIE UMIAŁ POSŁUGIWAĆ SIĘ GLAUBERYTEM, policja powinna za to ponieść konsekwencje, jako instytucja, ale wiadomo, jak to z tym odgryzaniem i kto komu ogonów jest... Ktoś poniósł?
Coz ty wypisujesz za bzdury???? Pamietam opis wydarzenie sprzed kilku lat i wyraznie wyartykuowano fakt niezatrzymania sie domniemanego przestepcy do kontroli policyjnej!!!!! A wiec nie ma o czym mowic i ubolewac!!! Z pewnoscia tragedia dla rodziny byla taka, jak sie okazuje niepotrzebna smierc ich syna: Rozumiem jednak reakcje funkcjonariusza, ktory wykonywal swoje obowiazki!!!! Wszak blokada miala na celu zatrzymac domniemanych przestepcow!!!! Ale coz mozna dyskutowac z osoba nie umiejaca czytac tekstu ze zrozumieniem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy piszecie, tu chodzi o ludzkie życie!!! mordercy za zabójstwo idą do więzienia i nikt ich nie zabija i pistoletem policjant go nie straszy za bestialskie zachowanie! A tu niewinny chłopak, który złamał prawo nie zatrzymując się przed policją ma być zastrzelony, przecież to koszmar!!! jestem przerażona jakie bezduszne piszecie wypowiedzi, tylko inaczej byście pisali gdyby dotyczyło to Waszego członka rodziny. "z punktu widzenia jest punkt myślenia!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt jest taki że policja nie była przygotowana, bo jeśli by faktycznie przyjechali na to rondo Ci przestępcy, to co policja by zrobiła gdyby się nie zatrzymali, PEWNIE TO SAMO CO Z TYM MOTOCYKLISTA _ BY ŚMIERTELNIE POSTRZELIŁA (ZASTRZELIŁA!!!!!!) BO NIE BYŁA PRZYGOTOWANA DZIWIE SIĘ ŻE SĄD TEGO NIE WIDZI, BRAK SŁÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
ludzie co wy piszecie, tu chodzi o ludzkie życie!!! mordercy za zabójstwo idą do więzienia i nikt ich nie zabija i pistoletem policjant go nie straszy za bestialskie zachowanie! A tu niewinny chłopak, który złamał prawo nie zatrzymując się przed policją ma być zastrzelony, przecież to koszmar!!! jestem przerażona jakie bezduszne piszecie wypowiedzi, tylko inaczej byście pisali gdyby dotyczyło to Waszego członka rodziny. "z punktu widzenia jest punkt myślenia!!!"
niewinny? bez prawa jazdy = niewinny? jak niewinny , to czemu się nie zatrzymał, tylko uciekał? a jakby Ci ten "niewinny" chłopak rozjechał matkę czy ojca pedząc na motorku to dalej byłby niewinny, czy domagał(a)bys się wsadzenia go za kratki i sama wołała o odszkodowanie?? walnij siew baniak z ta niewinnością motocyklisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem takiego samego zdania ,motocyklista powinien się zatrzymać i poddać kontroli bezwarunkowo , samo nie zatrzymanie ŚWIADCZY O JEGO DOMNIEMANEJ WINIE, policjant tylko wykonywał swoje obowiązki.Zal mi rodziny która ponisła stratę syna, ale gdzie byli że dopóścili do tego iż jeździł bez prawa jazdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem takiego samego zdania ,motocyklista powinien się zatrzymać i poddać kontroli bezwarunkowo , samo nie zatrzymanie ŚWIADCZY O JEGO DOMNIEMANEJ WINIE, policjant tylko wykonywał swoje obowiązki.Zal mi rodziny która ponisła stratę syna, ale gdzie byli że dopóścili do tego iż jeździł bez prawa jazdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zrobił chłopak , który chciał być policjantem. Tragedia dla rodziny - współczuję. Wiem ,że ciężko być obiektywnym w takiej sprawie budzącej tyle emocji. Jeżeli chcecie już pisać swoje opinie, to pomyślcie chwilę zanim napiszecie coś czym możecie zranić bliskich Marcina, oni i tak wiele już przeszli. Jedna chwila zmieniła życie wielu osobom, nie tylko rodzinie zabitego, ale także rodzinom policjantów biorących udział w obławie. Więcej rozsądku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie byl niewinny z tego co juz wiadomo ale powinien sie zatrzymac. Wiedzial co grozi. Czasu juz nikt nie cofnie ale z tym odszkodowaniem to przesada. Nawet niepowinni sie starac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...