Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
??? napisał:
Brawo. Proponuję krótkie ćwiczenie z wyobraźni. Jedziesz w deszczu, nie słyszysz sygnałów dżwiękowych radiowozu za tobą. Chłopaki w radiowozie powiadamiają posterunek przed toba, ci wyciągają kałasznikowy i walą na oślep. Mogą? Teoretycznie mogą. Co TY na to?
Twój ojciec postąpił bardzo nieodpowiedzialnie uprawiając seks bez prezerwatywy, bo inaczej by cię nie było i nie pisałbyś takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
Aha. Czyli za przejście przez ulicę na czerwonym świetle należy się dożywocie. A za naplucie policjantowi na buty - kula w łeb. Brawo, gratuluję sposobu myślenia. Policjant może wszystko. Cholera, a myślałem że PRL już dawno za nami.
a czy rodziona zapłaci odszkodowanie za to, że , że niedouczony ( z ich winy) synuś motocyklista jechał (1) bez prawa jazdy?? I że go nie douczyli, że (2)jak policja prosi, żeby się zatrzymać, to się grzecznie zatrzymujemy?? I że nie douczyli, że się (3) nie próbuje rozjechać policjanta?!?! I że nie douczyli, że (4)motor ma mieć tablice rejstracyjne?!?! Takie to oczywiste: synuś miał prawo używać motoru, ale w tej konkretnej sytuacji użył go źle ( z 4 powodów) . 4:1 dla policji chyba jest , nie?? Czy w tej sytuacji będzie odszkodowanie dla policjanta, albo podatników???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi "Goście" Pozwól, że teraz ja Cię zacytuję: "Asiu - wybacz, ale chyba Ty nie przeczytałaś artykułu, o którym mowa. Sąd nie wskazał winnym policjanta, który strzelał. Sąd wskazał winnym jego przełozonych, którzy nie zadbali o to, aby miał wiedzę, jak używać broni, którą miał w ręku. na tym polega zresztą cały rzekomy spór. Wszyscy moi adwersarze krzyczą: Strzelać do bandytów!!! A ja mówię - jeśli trzeba - strzelać. Ale w tym wypadku KONIECZNOŚCI nie było - motocyklista odjeżdżał. Nic nie mógł policjantowi zrobić. Mało tego - gdyby policjant miał w dłoni inną broń, i po prostu chybił i zastrzelił uciekającego - też bym specjalnie nie pyskował. Ale on miał P63. Pistolet maszynowy. I nie miał świadomości, że jak każdy pm., Czak rwie w górę po strzale. Koniec, kropka. Był żle wyszkolony, bo jego szefom zabrakło wyobraźni, albo amunicji na strzelnicę, albo mieli w głębokim poważaniu jego wyszkolenie. " Artykuł przeczytałam dokładnie i odpowiadałam tym, którzy pisali, ze za przejście na czerwonym kulka w łeb itd. Piszesz o tym, że nie było konieczności strzelania, bo motocyklista odjezdżał! No i co z tego ze odjeżdżał???? Nie zatrzymał się na kilkakrotne wezwanie do zatrzymania, nie zatrzymał się choć widział blokadę, nie zatrzymał się tylko wcześniej próbował rozjechać policjanta!!!!! Kurcze, co policjant miał zrobić?? Puścić wolno, niech sobie jedzie??? Biec za nim i próbować zlapać za błotnik? W takiej sytuacji uciekającego trzeba zatrzymać, a jak nie zatrzymał się na wezwania to policjant strzelił. Pytam po raz kolejny - co z tego, że odjeżdżał??? Zdajesz sobie sprawę jakie konsekwencje poniósłby policjant, bo puscił podejrzanego? Kogos, kogo zachowanie wskazywało jednoznacznie, że nie jest niewinny? Wiec czytaj mnie ze zrozumieniem, bo ja już dawno nie roztrząsam czy był winny policjant czy niewinny(bo to nie podlega dyskusji), tylko odpowiadam tym, co porównują "przejście na czerwonym" do próby ucieczki na nieoznakowanym motocyklu, próby rozjechania policjanta itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowany takim uzasadnieniem sądu! Szkoda,że sąd nie zarzucił policjantowi,że powinien wycelować i strzelić w linkę do gazu,uniemożliwiając w ten sposób dalszą jazdę motocykliście-przecież to byłoby najbezpieczniejsze dla kierującego. Przecież to paranoja : w ten sposób prawo i sądy w Polsce coraz częściej chronią przestępców. Mam gdzieś taką demokrację .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W plecy strzelać nie powinien.Co westernów nie oglądacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO POLICJA NAJPIERW POWINNA GO ZŁAPAĆ A NASTĘPNIE STRZELIĆ W POWIETRZE NA POSTRACH. A ONI OD RAZU STRZELAJĄ DO PRZESTĘPCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś nieporozumienie!!Pirat uciekał,nie było tablic rejestracyjnych w pojeździe uciekiniera,chciał rozjechać gliniarza......szaleniec na motorze. slepy jestes?? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi....r=0&title=1 sa tablice rejestracyjne.. zenada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a czy rodziona zapłaci odszkodowanie za to, że , że niedouczony ( z ich winy) synuś motocyklista jechał (1) bez prawa jazdy?? I że go nie douczyli, że (2)jak policja prosi, żeby się zatrzymać, to się grzecznie zatrzymujemy?? I że nie douczyli, że się (3) nie próbuje rozjechać policjanta?!?! I że nie douczyli, że (4)motor ma mieć tablice rejstracyjne?!?! Takie to oczywiste: synuś miał prawo używać motoru, ale w tej konkretnej sytuacji użył go źle ( z 4 powodów) . 4:1 dla policji chyba jest , nie?? Czy w tej sytuacji będzie odszkodowanie dla policjanta, albo podatników???
Kolego tu zginął młody chłopak. To nie mecz piłkarski lecz ludzkie życie!!!!! Czy te cztery powody są konieczne i wystarczają, by zabić człowieka??????????? Pstryk i masz kolejne życie???? Nie ta bajka..... P....rzyło niektórym, albo mają tak od urodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Ludzie przestancie pisac glupoty przypomnijcie sobie szczegółty sprawy ten policjant był z tejsamej lub pobliskiej miejscowości. Z widzenia napewno sie znali, ja bym się nie odważył strzelać do znajomej osoby. Brak opanowania ze strony policjanta
tak , z pewnoscią... - wiedział kto jedzie i strzelał do znajomej osoby! weż sie zastanów, co piszesz! A jakby znajoma Ci z widzenia osoba mordowała na Twoich oczach kogos , to też byś nic nie robił, bo znasz z widzenia?!?!?! "Znajomej" (?) osobie wolno wszytsko??? razem przy wódce siedzieli , czy co?? Kazdą osobe , która widziałeś teroretycznie znasz "z widzenia". Co za róznica , czy widziałes ja raz, czy 1500razy? Znasz ją z widzenia.Co za popieprz***one myslenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieeee napisał:
Kolego tu zginął młody chłopak. To nie mecz piłkarski lecz ludzkie życie!!!!! Czy te cztery powody są konieczne i wystarczają, by zabić człowieka??????????? Pstryk i masz kolejne życie???? Nie ta bajka..... P....rzyło niektórym, albo mają tak od urodzenia...
a jakby policjant zginął , bo gówniarz w niego wjechał?! tez byś tak mówił?? Dla mnie te cztery FAKTY po prostu są . Nie toleruje idiotów na drogach. Dobrze, że ktoś to przerwał- szkoda, że w ten sposób, ale widac było mu pisane i się w koncu doigrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRETYNI ,JAK MOŻECIE TAK PISAC,ŻE ZACHOWAŁ SIE W PORZĄDKU POLICJANT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZECIEZ W ARTYKULE JEST WYRAZNIE NAPISANE ,ŻE MOTOCYKLISTA MINAŁ POLICJANTA,A TEN ODDAL STRZAŁY W PLECY? TO JAKIE W TYM MOMENCIE ZAGROZENIE POWODOWAŁ? KIM JEST POLICJA,ŻE MOŻE POZBAWIAĆ KOGOŚ ZYCIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek to ty jestes kretynem i idiotą jezeli tak piszesz a to uzasadnienie sadu ze drugi strzał był nieprawidłowy jest naprawde żenujące . To nie jest film gdzie aktor wali w same 10-ki za każdym strzałem miałem do czynienia z bronią bardzo duzo i w dalszym ciagu mam i wiem że naprawde jest ciezko trafic do ruchomego celu i to jak sad okreslił w okolice koła tu dochodzi jeszcze stres i bardzo dynamicnie rozwijająca sie sytuacja a ty Misiek piszesz że go miinął ! No i co z tego policjant miał prawo użyć broni bo zagrożone było jego życie i zdrowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~Asia~~ ale jesteś ciemna... Aż brak słów... ;] Już pomiajjąc Twoje durne tłumaczenia że jak się motocyklista nie zatrzymał to można go zastrzelić heh Nie wiem... miałąś kiedyś styczność z motocyklem?! Albo przynajmniej rowerem? Jak tak to wytłumacz mi jak motocyklista mógł chcieć rozjechać policjanta? Jak Ty sobie to wyobrażasz? To nie jest czołg że jak się coś przejedzie to sie jedzie dalej jak gdyby nigdy nic... Po takim zderzeniu motocyklista na pewno by się przewrócił... Więc jaki by to miało sens dla niego? Może to policjant wyskoczył na drogę pod koła motocyklisty, a potem stwierdził że tamten chciał go rozjechać... Ale niektórzy wypowiadający się tutaj ludzie są tępi olaboga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probował rozjechac, uciekał, kluczył... Zachodziło podejrzenie, ze to ktoś z napadu na hurtownię w Kraśniku, a tam napadli z bronią w ręku. Na motorach. Motocyklista zachowywał się jak WINNY. Niewinny nie uciekałby, zatrzymałby się na wezwanie i byłoby po sprawie. A tak... Dla ciebie mogę być i tępa i głupia. A dla mnie prawo jest prawem i służy do tego by go przestrzegać. On nie przestrzegał i zginął. Niestety, takie są skutki czasem. Stała sie tragedia, zginął, chopć mógł żyć 80 lat, jego rodzice na pewno do końca swoich dni będą przeżywac. Ale do cholery, czy ktoś mu kazał tak się zachowywać????????????? Zobacz jak piszą Ci dla których policja to "psy", "mafia". Piszą, ze wychowani są w nienawiści do policji. Że śmierć za śmierć. Robią z Marcina bohatera. Imponuje im właśnie takie zachowanie, jazda na motorze bez uprawnien, bohater to ten co narozrabia i uda mu się uciec policji... takie zachowanie Cię nie razi??? tazy nie są tępi?? Nie, oni są ok. to policja zła bo ściga. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ominąć dobrze postawioną blokadę??? Jak można staranować ją motocyklem bez szwanku dla motocyklisty??? Jak można potem strzelać w plecy??? Czy policjanci mieli pewną informację, że jest to groźny terrorysta, morderca....??? Czy zabity użył wcześniej broni??? Zastrzelili niewinnego, przypadkowego człowieka i udają, że jest cacy.... Nie jest!!! Ktoś tą akcją kierował!!!! Ktoś wysłał uzbrojonego "strzelca wyborowego" na ulicę- kolesia, który dobrze(dla niego), że lufę ustawił od siebie... Pora posypać głowę popiołem i uznać, że coś się tu sp....ło!!!! Żeby kolejny pacan nie walił na oślep do rowerzysty, furmana lub pieszego... bo w mięsnym zginęły trzy parówki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czfurka+ napisał:
Zastrzelili niewinnego, przypadkowego człowieka i udają, że jest cacy....
NIEWINNEGO?!?!?!?! bez prawa jazdy, bez tablic rejestracyjnych , nie wykonującego poleceń policji, uciekajacego . Dalej jest niewinny?!?!?!? jesli był taki niewinny , to czemu uciekał?!?!? przyszły "kandydat na policjanta", który łamał prawo- ŚMIECHU WARTE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~~Asia~~ ale jesteś ciemna... Aż brak słów... ;] Już pomiajjąc Twoje durne tłumaczenia że jak się motocyklista nie zatrzymał to można go zastrzelić heh Nie wiem... miałąś kiedyś styczność z motocyklem?! Albo przynajmniej rowerem? Jak tak to wytłumacz mi jak motocyklista mógł chcieć rozjechać policjanta? Jak Ty sobie to wyobrażasz? To nie jest czołg że jak się coś przejedzie to sie jedzie dalej jak gdyby nigdy nic... Po takim zderzeniu motocyklista na pewno by się przewrócił... Więc jaki by to miało sens dla niego? Może to policjant wyskoczył na drogę pod koła motocyklisty, a potem stwierdził że tamten chciał go rozjechać... Ale niektórzy wypowiadający się tutaj ludzie są tępi olaboga
Mój drogo, naiwny Gościu. Poczytaj sobie, co może zrobić rozszalaluy motocyklista i wcale nie musi być "czołgiem": dodano: 28 czerwca 2009, 21:08 tagi:GłębokiemotocyklistaWypadek Głębokie: Motocyklista rozjechał rowerzystkę. Jedna osoba nie żyje. A to link do całego artykułu; http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/275691535 Życzę refleksji i weryfikacji poglądów, może dłużej i bezpieczniej będziesz żył, bo twoja naiwność nie wrózy nic dobrego. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
NIEWINNEGO?!?!?!?! bez prawa jazdy, bez tablic rejestracyjnych , nie wykonującego poleceń policji, uciekajacego . Dalej jest niewinny?!?!?!? jesli był taki niewinny , to czemu uciekał?!?!? przyszły "kandydat na policjanta", który łamał prawo- ŚMIECHU WARTE!!!!
Na pewno winy te nie są warte kary śmierci - w tym sensie człowiek ten poniósł niezasłużoną karę. Dalsza część twojego wywodu jest godna pracownika MO - "ucieczką potwierdził winę". Nie chce mi się wierzyć, że jesteś czynnym policjantem.....to z wiadomych względów jest niemożliwe. A jeśli - to selekcja jest....ŚMIECHU WARTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków
Dzięki Bogu, że więcej niesfornych motocyklistów nie trafiło tego dnia na policyjne blokady!!!!!!!!!!! Po jaką cholerę ten policjant strzelał - tak by zabić - skoro nie wiedział z kim ma do czynienia???? Jeśli nie jest jasnowidzem, broń ogląda na filmie lub obrazku - to niech wali w powietrze 10m powyżej uciekiniera. Swoje by zrobił, a motocyklistę - być może zatrzymaliby inni - bardziej obeznani z bronią policjanci. Ten człowiek by żył!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...