Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ijuz wladcy Opola znow sie upieklo...nie ma sprawiedliwosci w tym kraju,glosujcie na PO to tak bedzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma PO do decyzji sądu??????? Tym bardziej że Rodzik nie jest z tego ugrupowania. A może wybuch wulkanu na Islandii to też wina PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuj na PO ,za miesiąc będziesz im buty pastował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lubelskim to nawet pijanym kierowcom się nie zabiera praw jazdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i sie ch**owi upieklo!! wypi******c go na zbity ryj! wielki Polityk sie znalazl! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanach ten spór zostałby rozwiązany tego samego dnia przy biurku prokuratora. Za wykorzystywanie pracowników , którym płaci się z pieniędzy publicznych do własnych celów wszyscy polecieliby na samo dno . A u nas Sądy, rozprawy . Pieniądze poszły w błoto , bo żaden nie skazany . Opole Lubelskie to ewenement w skali woj. I uwaga wszystko ale to absolutnie wszystko jest załatwiane po znajomościach . Praca w urzędzie miasta czy w policji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W glowie sienie miesci. Wielki mi to starosta ,ktory zarabiajac sporo powyzej 6 tyc.zl. a mysle ,ze duzo wiecej z dodatkami nie jest w stanie wynajac prywatnej firmy i zaplacic te glupie 500zl za wyrownanie ziemi . WSTYD Druga sprawa to obrona Powisla przed powodzia-za to powinien dostac kule w leb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam odnosnie zarobkow-wlasnie sprawdzilem ------11.500 brutto/miesiac [jedenascie tysiecy piecset zlotych miesiecznie] Przy takich zarobkach szkoda mu bylo tych 500 zl MENDA - nic wiecej nie trzeba dodawac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwicie sie . Przeciez cala inteligencja i ludzie ktorym zalezalo na rozwoju naszej ojczyzny -wszyscy oni zgineli w Katyniu.Charkowie,na Syberii,a reszta ktora sie ostala musiala emigrowac bo zycia w nowym systemie nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
Ijuz wladcy Opola znow sie upieklo...nie ma sprawiedliwosci w tym kraju,glosujcie na PO to tak bedzie.....
Jaki sędzia taki wyrok jaka władza takie prace a swoją drogą teraz trzeba by się jakoś odwdzięczyć bo to że zrzucili ziemię to dobrze ale wyrównywać na własny koszt . A sąd odbywał się rozumiem w Opolu Lubelskim ? jeżeli tak to wszystko jasne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd panie Rodzik ,wstyd. Honoru za grosz pan nie masz,podobnie jak reszta twoich przydupasow ze starostwa . Przyjda wybory -zapamietamy i rozliczymy cie za wszystko zlodzieju. Niewazne ze kwota wg. sadu wyrzadzonej szkody wynosi 500zl. Wazne jest to ze ty to ukradles ZLODZIEJU z publicznych pieniedzy . STAROSTA ZLODZIEJ PS.jak cie zobacze w Opolu to przywitam cie slowami ,,dzien dobry zlodzieju,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz już wiem gdzie poszły pieniądze na drogi!to skandal że taka menda robi wszystko dla siebie bardzo chce tego pana zaprosić do wszystkich ulicznych robót za min. 500zł brutto miesięcznie z drugiej strony popisał sie jak pan burmistrz -leń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangrena toczy społeczeństwo! Ile lat trzeba czekać na nowy przewrót?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenio Rodzik zawsze odwalał maniany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, jeżeli jesteście tacy święci to sami rzućcie W NIEGO kamieniem. Ta sprawa od samego początku była szyta grubymi nićmi ,aby ludzi wrobić. Mieszkam nie daleko i bacznie obserwuję.rozmawiam z ludźmi. Jakoś nikt z sąsiadów nie zauważył ekipy pracującej u Pana Rodzika. Nie widać też wyrównanego terenu. Jest ot tak normalnie , jak u każdego, górki, dołki. Ta sprawa po prostu mnie irytuje. Zrobiono aferę na całe województwo a może i kraj, a ja powtarzam, tam nie widać równanego terenu, szkoda, że żaden sąsiad nie został powołany na świadka. Dla mnie jest to sprawa albo polityczna, albo zemsta. Tak niestety jest, że zawiść, zazdrość nie zna granic. Osoby publiczne często doświadczają przykrości, są posądzani o różne rzeczy, których nie zrobili, muszą wyjaśniać, tłumaczyć. Płaczecie o swoje drogi, że nie takie, że mogłyby być lepsze, a my mamy drogę gminną prowadzącą do Kościoła, do Urzędu, do szkół, do Centrum Karczmisk ot zwyczajną, żużlówkę, którą w zimie trudno przejechać , a latem nogi są brudne po kolana., po prostu są zakużone. Doprowadzone są jedynie światła. Cieszymy się i z tego. Pozdrawiam gorąco wszystkich forumowiczów, Szczęść Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzasadnienie wyroku mowi o tym ,ze wywoz ziemi nie byl problemem i nikt sie o to nie czepia. Chodzi o wyrownanie terenu koparka i niekoniecznie ,,dusigrosz ,,Rodzik chcial by tam bylo idealnie rowno-byc moze chcial miec lekkie dolki i zaglebienia. Odnosnie tekstu o tym ,ze kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem. Czy zarabiajac 11.500zl. miesiecznie nie stac go bylo na uczciwe wynajecie operatora koparki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za k... deb***e i pokraki siedzą na tym forum Z ziemią z wykopów przeważnie nie ma co zrobić więc wysypuje się u najblizszego chętnego żeby nie wozić daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosnie stanu drog -jesli ci odpowiada droga gruntowa,lub zuzlowa to twoja sprawa. Gdy bylem mlodszy i na wywiadowce mialem takie sobie oceny to mowilem rodzicom,ze sa gorsi ode mnie. Wiesz co mi zawsze mowili? To ,ze sa takze lepsi i to do nich powinienem rownac i brac z nich przyklad. Tak samo w tym wypadku musimy wymagac od wladz samorzadowych ,ktore maja nam sluzyc i sa oplacane z naszych podatkow ,po to by nasz region byl lepszy a nie gorszy od innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes POKRAKA i widocznie do szkoly nie chodziles ,jesli nie potrafisz przeczytac tekstu ze zrozumieniem. napisze drukowanymi literami specjalnie to tego kogos od pokraki NIKT NIE WIDZI NIC ZLEGO W WYSYPANIU ZIEMI NA PODWORKU NAWET SAD[jesli umiesz czytac to w artykule jest to napisane] CHODZI O BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE SPRZETU DO SPLANTOWANIA TERENUI NIEUISZCZENIE OPLATY ZA WYKONANA PRACE. Wyobraz sobie sytuacje ,ze masz legalnie dzialajaca firme [ wykopy,uslugi koparko-ladowarka],placisz podatki ,a taki sobie starostata prace ziemne ma wykonane za free ,poniewaz ma znajomosci w urzedzie i skorzysta bezplantie i niezgodnie z prawem ze sprzetu spolki urzedu miasta. Niech zrobi tak jeszcze skarbnik,wicestarosta,wojt ,soltys itd -jak myslisz czy utrzymasz sie na rynku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes POKRAKA i widocznie do szkoly nie chodziles ,jesli nie potrafisz przeczytac tekstu ze zrozumieniem. napisze drukowanymi literami specjalnie to tego kogos od pokraki NIKT NIE WIDZI NIC ZLEGO W WYSYPANIU ZIEMI NA PODWORKU NAWET SAD[jesli umiesz czytac to w artykule jest to napisane] CHODZI O BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE SPRZETU DO SPLANTOWANIA TERENUI NIEUISZCZENIE OPLATY ZA WYKONANA PRACE. Wyobraz sobie sytuacje ,ze masz legalnie dzialajaca firme [ wykopy,uslugi koparko-ladowarka],placisz podatki ,a taki sobie starostata prace ziemne ma wykonane za free ,poniewaz ma znajomosci w urzedzie i skorzysta bezplantie i niezgodnie z prawem ze sprzetu spolki urzedu miasta. Niech zrobi tak jeszcze skarbnik,wicestarosta,wojt ,soltys itd -jak myslisz czy utrzymasz sie na rynku ? Go to the top of the pageraport +Quote Post Człowieku o jakich ty mówisz pracach ziemnych, normalnie aż mnie rzuca. Powtarzam Ci jeszcze raz: Mieszkam nie daleko i bacznie obserwuję.rozmawiam z ludźmi. Jakoś nikt z sąsiadów nie zauważył ekipy pracującej u Pana Rodzika. Nie widać też wyrównanego terenu. Jest ot tak normalnie , jak u każdego, górki, dołki. Ta sprawa po prostu mnie irytuje. Zrobiono aferę na całe województwo a może i kraj, a ja powtarzam, tam nie widać równanego terenu, szkoda, że żaden sąsiad nie został powołany na świadka. Dla mnie jest to sprawa albo polityczna, albo zemsta. Tak niestety jest, że zawiść, zazdrość nie zna granic. Osoby publiczne często doświadczają przykrości, są posądzani o różne rzeczy, których nie zrobili, muszą wyjaśniać, tłumaczyć. Ot i cała prawda Komu na tym zależało i dlaczego? Niech mu Pan Bóg wybaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...