Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Sam jestes POKRAKA i widocznie do szkoly nie chodziles ,jesli nie potrafisz przeczytac tekstu ze zrozumieniem. napisze drukowanymi literami specjalnie to tego kogos od pokraki NIKT NIE WIDZI NIC ZLEGO W WYSYPANIU ZIEMI NA PODWORKU NAWET SAD[jesli umiesz czytac to w artykule jest to napisane] CHODZI O BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE SPRZETU DO SPLANTOWANIA TERENUI NIEUISZCZENIE OPLATY ZA WYKONANA PRACE. Wyobraz sobie sytuacje ,ze masz legalnie dzialajaca firme [ wykopy,uslugi koparko-ladowarka],placisz podatki ,a taki sobie starostata prace ziemne ma wykonane za free ,poniewaz ma znajomosci w urzedzie i skorzysta bezplantie i niezgodnie z prawem ze sprzetu spolki urzedu miasta. Niech zrobi tak jeszcze skarbnik,wicestarosta,wojt ,soltys itd -jak myslisz czy utrzymasz sie na rynku ? Go to the top of the pageraport +Quote Post Człowieku o jakich ty mówisz pracach ziemnych, normalnie aż mnie rzuca. Powtarzam Ci jeszcze raz: Mieszkam nie daleko i bacznie obserwuję.rozmawiam z ludźmi. Jakoś nikt z sąsiadów nie zauważył ekipy pracującej u Pana Rodzika. Nie widać też wyrównanego terenu. Jest ot tak normalnie , jak u każdego, górki, dołki. Ta sprawa po prostu mnie irytuje. Zrobiono aferę na całe województwo a może i kraj, a ja powtarzam, tam nie widać równanego terenu, szkoda, że żaden sąsiad nie został powołany na świadka. Dla mnie jest to sprawa albo polityczna, albo zemsta. Tak niestety jest, że zawiść, zazdrość nie zna granic. Osoby publiczne często doświadczają przykrości, są posądzani o różne rzeczy, których nie zrobili, muszą wyjaśniać, tłumaczyć. Ot i cała prawda Komu na tym zależało i dlaczego? Niech mu Pan Bóg wybaczy
Jeśli tak zawzięcie bronisz starostę , który wykorzystywał sprzęt firmy państwowej (publicznej ) to znaczy ,że masz takie samo podejście do nadużywania władzy. Najwyższy czas po dwudziestu latach przemian społeczno-gospodarczych odsunąć jak najdalej od władzy takich ludzi jak wy. Widocznie w takich ludziach zmiany nigdy się nie dokonają .PRL już dawno się skończył, ale tacy jak wy tkwicie w nim po uszy i samym mówieniem frazesów o demokracji demona zła z siebie nie wypędzicie , nawet jeśli będzięcie używać imienia Pana Boga . Powołując się na Pana Boga : nie podpowiadajcie Mu komu ma przebaczać-On jedyny wie najlepiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+Quote Post Człowieku o jakich ty mówisz pracach ziemnych, normalnie aż mnie rzuca. Powtarzam Ci jeszcze raz: Mieszkam nie daleko i bacznie obserwuję.rozmawiam z ludźmi. Jakoś nikt z sąsiadów nie zauważył ekipy pracującej u Pana Rodzika. Nie widać też wyrównanego terenu. Jest ot tak normalnie , jak u każdego, górki, dołki. Ta sprawa po prostu mnie irytuje. Zrobiono aferę na całe województwo a może i kraj, a ja powtarzam, tam nie widać równanego terenu, szkoda, że żaden sąsiad nie został powołany na świadka. Dla mnie jest to sprawa albo polityczna, albo zemsta. Tak niestety jest, że zawiść, zazdrość nie zna granic. Osoby publiczne często doświadczają przykrości, są posądzani o różne rzeczy, których nie zrobili, muszą wyjaśniać, tłumaczyć. Ot i cała prawda Komu na tym zależało i dlaczego? Niech mu Pan Bóg wybaczy [/quote] Jeśli tak zawzięcie bronisz starostę , który wykorzystywał sprzęt firmy państwowej (publicznej ) to znaczy ,że masz takie samo podejście do nadużywania władzy. Najwyższy czas po dwudziestu latach przemian społeczno-gospodarczych odsunąć jak najdalej od władzy takich ludzi jak wy. Widocznie w takich ludziach zmiany nigdy się nie dokonają .PRL już dawno się skończył, ale tacy jak wy tkwicie w nim po uszy i samym mówieniem frazesów o demokracji demona zła z siebie nie wypędzicie , nawet jeśli będzięcie używać imienia Pana Boga . Powołując się na Pana Boga : nie podpowiadajcie Mu komu ma przebaczać-On jedyny wie najlepiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety Pan starosta jest z Karczmisk, sąsiad który go broni też.Widać u nich taka mentalność że można korzystać z państwowego bezpłatnie i wszystko im się należy. A tak w ogóle to za panowania Zenona miłościwego najwięcej inwestycji powiat poczynił w gminie Karczmiska,poza tym połowa urzędników w starostwie i kierowniczka wydziału geodezji też są z Karczmisk.Przypadek?Czy może w Karczmiskach jest jakieś zagłębie ludzi kompetentnych? Nie ma się czym przejmować-zbliża się czas rozliczeń samorządu, czyli wybory.Byle tylko ludzie nie zapomnieli o zasługach tych co rządzili ostatnie 4 lata w starostwie powiatowym Opole Lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No niestety Pan starosta jest z Karczmisk, sąsiad który go broni też.Widać u nich taka mentalność że można korzystać z państwowego bezpłatnie i wszystko im się należy. A tak w ogóle to za panowania Zenona miłościwego najwięcej inwestycji powiat poczynił w gminie Karczmiska,poza tym połowa urzędników w starostwie i kierowniczka wydziału geodezji też są z Karczmisk.Przypadek?Czy może w Karczmiskach jest jakieś zagłębie ludzi kompetentnych? Nie ma się czym przejmować-zbliża się czas rozliczeń samorządu, czyli wybory.Byle tylko ludzie nie zapomnieli o zasługach tych co rządzili ostatnie 4 lata w starostwie powiatowym Opole Lubelskie.
Ja nie jestem z Karczmisk i strasznie mi żal ludzi, którzy umieją pisać a nie więdzą co piszą. Inwestycje powiatowe w tej gminie to remont, docieplenie i elewacja oraz wymiana c.o w budynku SOSW oraz remont b. ośrodka zdrowia, który stoi jak widać pusty. Poza tym kawałek chodnika w kierunku Wilkowa wykonanego wspólnie z gm. Karczmiska. Tyle "gościu" na 12 lat rządów starosty i aż tyle, zresztą tylko takie zadania ma powiat w terenie: drogi i szkoły powiatowe. Więc pomyśl jeżeli jesteś w stanie to zrobić lub poczytaj coś na temat zakresu działania powiatu, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i oPolska sprawiedliwość. Wstyd i żenada. Tylko obrona swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat przyszły wójt.... A kamyki z przyszłej rozbiórki proszę wysłać do mnie! Oczywista, trzeba będzie tyż podrównać, jak u onego... Zapłata w niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie lubi Dziennik Wschodni Starosty, nie lubi.Poczekajmy do procesów cywilnych o odszkodowanie! Pewnie wtedy polubi, polubi.Może tzw. niewolnicy Dziennikowi pomogą kolejnymi kłamstwami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie lubi Dziennik Wschodni Starosty nie lubli! Poczekajmu na procesy o odszkodowanie wtedy pewnie polubi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Oj nie lubi Dziennik Wschodni S..... nie lubli! Poczekajmu na procesy o odszkodowanie wtedy pewnie polubi!
Napisali nieprawdę? Jaką? Nie było tego procesu? To jakaś nagonka, czy smutna prawda? Wstyd i zażenowanie - tylko przez czyje "znikomej szkodliwości czyny"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No niestety Pan starosta jest z Karczmisk, sąsiad który go broni też.Widać u nich taka mentalność że można korzystać z państwowego bezpłatnie i wszystko im się należy. A tak w ogóle to za panowania Zenona miłościwego najwięcej inwestycji powiat poczynił w gminie Karczmiska,poza tym połowa urzędników w starostwie i kierowniczka wydziału geodezji też są z Karczmisk.Przypadek?Czy może w Karczmiskach jest jakieś zagłębie ludzi kompetentnych? Nie ma się czym przejmować-zbliża się czas rozliczeń samorządu, czyli wybory.Byle tylko ludzie nie zapomnieli o zasługach tych co rządzili ostatnie 4 lata w starostwie powiatowym Opole Lubelskie.
O wypraszam sobie - mieszkam w Karczmiskach i potrafię odróżnić moje od "nie mojego"- mamusia i tatuś tak nauczyła/nauczył. Nie znam tego gościa i nie mam ochoty głupio go bronić... Poza tym, Opole Lubelskie i okolica dysponuje podobnym kapitałem ludzkim. Wielu marzy o dorwaniu się do "samorządówko -budżetówki", bo emerytura będzie solidna, żona i teściowa będą dumne, dzieci ujrzą wyraźniejszą przyszłość, prywaciarzowi nie trzeba się kłaniać, można pogonić innych ... czyli wiele za niewiele Niedługo nowa układanka. Tylko nie wydrapcie sobie oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD. WSTYD. WSTYD. Tylko czy to dla takich "samorządowców" jest to uczucie znane? Czy wstyd tych, którzy się brzydzą takich "samorządowców' jak bohater artykułu, wystarczy, aby już nigdy samorządowcem nie był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
Ijuz wladcy Opola znow sie upieklo...nie ma sprawiedliwosci w tym kraju,glosujcie na PO to tak bedzie.....
Nie rozumiecie werdyktu. Starosta jest winny, tylko sprawa jest umorzona ze wzgledu na mala szkodliwosc spoleczna.Starosta bedzie sie teraz odwolywal i tak sie bedzie ciagnelo do wyborow /o to chodzi/. Jezeli wyrok utrzyma druga instancja to Starosta nie bedzi mogl przez trzy lata startowac w wyborach. Nic mu sie nie stalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często zabójcza jest jak to dawniej mówiono, pajdokracja, czyli rządy młokosów, czyli pospolicie rzecz biorąc gówniarzy. Jeszcze bardziej zabójcza jest taka pajdokracja, gdzie gówniarzom przybywa lat, a są nadal gówniarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Nie rozumiecie werdyktu. Starosta jest winny, tylko sprawa jest umorzona ze wzgledu na mala szkodliwosc spoleczna.Starosta bedzie sie teraz odwolywal i tak sie bedzie ciagnelo do wyborow /o to chodzi/. Jezeli wyrok utrzyma druga instancja to Starosta nie bedzi mogl przez trzy lata startowac w wyborach. Nic mu sie nie stalo.
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Nie rozumiecie werdyktu. Starosta jest winny, tylko sprawa jest umorzona ze wzgledu na mala szkodliwosc spoleczna.Starosta bedzie sie teraz odwolywal i tak sie bedzie ciagnelo do wyborow /o to chodzi/. Jezeli wyrok utrzyma druga instancja to Starosta nie bedzi mogl przez trzy lata startowac w wyborach. Nic mu sie nie stalo.
i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...