Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sadownicy: Chcemy co najmniej 40 gr

Utworzony przez Gość, 23 sierpnia 2008 r. o 13:03 Powrót do artykułu
piep...ony pasożyt napisał:
widzę , że reprezentujesz podobny poziom kultury do Sadowinka , a twoja reakcja świadczy, że w dziedzinie kompleksów jesteś osobą doświadczoną, ja nie muszę uciekać się do ubliżania i poniżania innych, żeby wyrazić swoją opinię w danym temacie, co więcej - bardzo lubię polskie jabłka i cenię ciężką pracę sadowników, jednak jak słyszę , że sadownik tylko dokłada do interesu , to jakoś nie wierzę, powiedzcie Wieśniaku i Sadowniku ile zarobiliście na czysto w ubiegłym roku i ile z tej kwoty zapłaciliście podatku ( forum jest anomimowe możecie śmialo się chwalić) , jak w każdej branży zdarzają sie i tu lata chude ale są i lata bardzo tłuste i wtedy pasowałoby podzielić się częścią zarobku ze złym państwem tak jak to robią miliony osób w tym pięknym kraju , cena jabłek w tym roku jest fatalna, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przynajmniej nie opowiadać jak to się jest poszkodowanym pod względem fiskalny ps. a z moją tatowizną wszystko w porządku
A widzisz jak zabolalo. Gdy obraża się innych- to okej, a gdy ktoś w tym samym stylu odpowie, to juz jest "poniżej poziomu". Wiedz o tym, "chodząca kulturo", że z sadem nie mam nic współnego. a mój komentarz wynikł z tego, że w naszym chorym kraju jest tak, że jak jakaś grupa społeczna, gospodarcza, itp. zaczyna protestować, to zaraz wszyscy inni aż się ślinią, bo będą mogli im dowalić. Sadownik powinien zmienić profesję , np. na nauczyciela, nauczyciel - ten dar...." też powinien zmienić profesję na , no właśnie na jaką? Co by się nie wydarzyło, jakichkolwiek argumentów by nie używali, to i tak totalna krytyka. A co do ciebie, pilnuj swojego poziomu, bo twój komentarz jest żałosny - "podzielić się z państwem",... daj przykład jak ty się dzielisz. A to Państwo to pośrednicy, którzy zbijają kasę na sadowniku i niektórzy, powtarzam, NIEKTÓRZY, OSZUKUJĄ FISKUS JAK SIĘ PATRZY. Idź do sklepu i kup jabłka za 40gr kilogram, i podaj nam wszystkim do wiadomości, gdzie tak tanio kupiłeś, wlaściciel się ucieszy z reklamy i obrotów. A ten mój nick to , a zresztą, z tak inteligentną osobą konwersuję, że sama rozgryzie jego znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się kłócicie skoro nas wszystkich okrada władza. Każdy bardziej lub mniej tyra i ma okresy niepowodzeń, trudności finansowej, czy to pogoda czy też niszczenie przez urzędnika. Władza zawsze ma podwyżki ,żadnej odpowiedzialności. Weźmy tak burmistrza, samej podwyżka 24kanty na rok. Starosta podobnie. Skądś trzeba brać kasę na podwyżki, tym bardziej, że jeszcze urzędnik też potrzebuje i na łapóweczki. Pracować pracuje coraz mniej a darmozjadów więcej i więcej. Appol i podobni musi zarobić również i spłacić zobowiązania wobec ptaszka. Miasto płaciło rachunki appolu dzięki przyjaźni z burmistrzem ptasznikiem. Teraz przyszła kolej na sadowników. Głosowaliście na tę bandę teraz płaćcie wystawione rachunki. Dzięki wam mamy takie władze, wy mieliście dobre ceny i mocno gdzieś nasze zdanie,że to są oszuści. Teraz mamy starostę z psl przed obliczem sądu opolskiego, burmistrza przed tym procesem. Panowie sadownicy i rolnicy zastanówcie się na kogo głosujecie, na kogo możecie liczyć w potrzebie. Ta swołocz załatwia dla siebie na podreperowanie swojej reputacji(czytaj oszukanie wyborców), pisze program o dofinansowanie projektu poprawy wizerunku władz samorządowych. W istocie co to znaczy?. Znaczy to wyłudzanie pieniędzy, zadłużanie nas mieszkańców lokalnej społeczności. Oni przejmią kasę a zobowiązania będą wisiały nad naszymi głowami i głowami naszych dzieci. Pieniążki pójdą na imprezki, wyjazdy, bale, kampanie itp. Tego jeszcze nie widzicie?. Nikt nigdy nikomu za darmo kasy nie dał i nie daje, jak myślicie unia daje za darmo kasę na hulanki samorządowe?. Tak podłej władzy jeszcze nigdy nie było jak w okresie kilku ostatnich lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast jabłek, powinni wysypać arbuzy(dal niezorientowanych: arbuzy to psl z wierzchu zielony w środku czerwony). Skutek zdecydowanie byłby lepszy. Wiedzielibyśmy wtedy po co mamy władze?. Dziś władza jest tylko do robienia swoich kancików i lewej kasy, no i podwyższania podatków, by starczyło na ich pobory. Tylko na tym polega ich rządzenie. Z radnymi potrafią zaszczuć każdego. Ano podobno z okrętu arbuz, który zaczyna tonąć przesiedli się na tratwę POzamiataną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do ceny to sie zgadzam zbyt niska ale określenia "powiślok" także od niedawna mieszkam na powiślu tak zachłannych i samolubnych ludzi nie spotkałam wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego mediatorem w rozmowach byl burmistrz wrobel a nie starosta którys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czego mediatorem w rozmowach byl burmistrz wrobel a nie starosta którys
W tym jest metoda negocjacji, by nic nie zrobić wysyła się osoby z małymi kompetencjami. A te osoby mają na kogo zwalić winy, by na sprawie zyskać na popularności. Oni wszyscy powinni być na miejscu z ludźmi i naprawdę pomagać. Pozorować działania z określonym już wcześniej skutkiem jest wyjątkowo podłe. Tak zawsze jest w opolu z naszymi władzami zamykają odziały jeden za drugim wcześniej już nagrane i uzgodnione, ale pozory co oni zrobić chcą jacy oni za ludźmi?. Tak ze wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do ceny to sie zgadzam zbyt niska ale określenia "powiślok" także od niedawna mieszkam na powiślu tak zachłannych i samolubnych ludzi nie spotkałam wcześniej
lata 70-te i 80-te, powiślaki mają kokosy, kupują domy w Lublinie na Sławinku i tzw. poczekajce, w Poniatowej - na tzw. Hamburgu (nie będę wyjaśniała dlaczego akurat Hamburg, ale inteligentni się domyślą)....pierwsze lata XXI wieku, na Powiślu prawie każdy ma sad....nie ma siły, jest tego po prostu za dużo, ludzie sięgnijcie do zdrowego rozsądku, czasy komuny się skończyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadownik napisał:
mediacja Pana Burmistrza polegała na tym że zaproponwał aby wypuścic puste samochody z przetworni i blokowac dalej .Zachował się jakby miał doczynienia z idiotami
bo on ma na co dzień do czynienia z idiotami. w UM w Opolu otaczają go sami tacy i się do tego przyzwyczaił. Mam propozycję jak się jeszcze raz pojawi pod Apolem to dziada na taczkę, taczkę na przyczepę i wywieść dziada do Idalina. Niech spada z Opola tam skąd przyszedł. Dosyć szkodzenia nasszej gminie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
A widzisz jak zabolalo. Gdy obraża się innych- to okej, a gdy ktoś w tym samym stylu odpowie, to juz jest "poniżej poziomu". Wiedz o tym, "chodząca kulturo", że z sadem nie mam nic współnego. a mój komentarz wynikł z tego, że w naszym chorym kraju jest tak, że jak jakaś grupa społeczna, gospodarcza, itp. zaczyna protestować, to zaraz wszyscy inni aż się ślinią, bo będą mogli im dowalić. Sadownik powinien zmienić profesję , np. na nauczyciela, nauczyciel - ten dar...." też powinien zmienić profesję na , no właśnie na jaką? Co by się nie wydarzyło, jakichkolwiek argumentów by nie używali, to i tak totalna krytyka. A co do ciebie, pilnuj swojego poziomu, bo twój komentarz jest żałosny - "podzielić się z państwem",... daj przykład jak ty się dzielisz. A to Państwo to pośrednicy, którzy zbijają kasę na sadowniku i niektórzy, powtarzam, NIEKTÓRZY, OSZUKUJĄ FISKUS JAK SIĘ PATRZY. Idź do sklepu i kup jabłka za 40gr kilogram, i podaj nam wszystkim do wiadomości, gdzie tak tanio kupiłeś, wlaściciel się ucieszy z reklamy i obrotów. A ten mój nick to , a zresztą, z tak inteligentną osobą konwersuję, że sama rozgryzie jego znaczenie.
z każdej zarobionej na czysto złotówki płacę podatek dochodowy w stosownym procencie, nie piszę do innych "aleś głupi" , "deb***" tylko dlatego , że mają inne zdanie ode mnie - oto cała subtelna różnca między nami, a o zmianie profesji pisalem tylko w konekście wypowiedzi sadownika , który pisał o strasznych obciążeniach podatkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piep... ony pasożyt napisał:
z każdej zarobionej na czysto złotówki płacę podatek dochodowy w stosownym procencie, nie piszę do innych "aleś głupi" , "deb***" tylko dlatego , że mają inne zdanie ode mnie - oto cała subtelna różnca między nami, a o zmianie profesji pisalem tylko w konekście wypowiedzi sadownika , który pisał o strasznych obciążeniach podatkowych
Tylko winny sie tłumaczy. Ja też mógłbym napisać, że chodziło mi o "kontekst". Wszechobecna zawiść i tyle kieruje wieloma osobami, piszą zawistne komentarze a później "odwracają kota ogonem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
Tylko winny sie tłumaczy. Ja też mógłbym napisać, że chodziło mi o "kontekst". Wszechobecna zawiść i tyle kieruje wieloma osobami, piszą zawistne komentarze a później "odwracają kota ogonem".
Takie komentarze piszą nasi panujący, po to,by rozbić temat. Skłócają i prowokują- wtedy się dobrze rządzi, kiedy jest dwie strony- trzecia korzysta. Do żadnego konsensusu nie dojdzie, zwalają winę na sadowników,ośmieszać i prowokować. A w oczy na spotkaniach pozoranci będą składać się jak tapczany,układni,wyrozumiali itp. Zachowywać pozory potrafią doskonale, by po chwili poza oczy dokopać jeszcze mocniej, bo wie się komu i jak-ludzie w zaufaniu się odkryli przed wyjątkowymi szujami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola z boku napisał:
Takie komentarze piszą nasi panujący, po to,by rozbić temat. Skłócają i prowokują- wtedy się dobrze rządzi, kiedy jest dwie strony- trzecia korzysta. Do żadnego konsensusu nie dojdzie, zwalają winę na sadowników,ośmieszać i prowokować. A w oczy na spotkaniach pozoranci będą składać się jak tapczany,układni,wyrozumiali itp. Zachowywać pozory potrafią doskonale, by po chwili poza oczy dokopać jeszcze mocniej, bo wie się komu i jak-ludzie w zaufaniu się odkryli przed wyjątkowymi szujami.
Jacy panujący. z panowaniem jakimkolwiek nie mam nic współnego. Oceniam sytuację sadowników, jest ona bardzo trudna, a co niektórzy wszystko spłycą do osobistych urazów do władzy, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić tych Wandalinioków z pod Appolu bo jak nabiorą się kasy to znowu nakupują traktorów i po 30 agregatów będzie wisieć na chłodniach a baby dostaną w prezęcie tylko gumofilce i do roboty!!!-kartofle zapyziałe!!! wam jeszcze trzeba dokupić po 5 ha i batem po jajach!!powiśloki takie same -tylko baby ich chodzą w trampkach a chłopy w kraciastych kapeluszach -cieczą śmierdzą na odległość brudasy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śwagier wandalinioka napisał:
Gonić tych Wandalinioków z pod Appolu bo jak nabiorą się kasy to znowu nakupują traktorów i po 30 agregatów będzie wisieć na chłodniach a baby dostaną w prezęcie tylko gumofilce i do roboty!!!-kartofle zapyziałe!!! wam jeszcze trzeba dokupić po 5 ha i batem po jajach!!powiśloki takie same -tylko baby ich chodzą w trampkach a chłopy w kraciastych kapeluszach -cieczą śmierdzą na odległość brudasy!!
zapomniał wół jak cielęciem był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
Jacy panujący. z panowaniem jakimkolwiek nie mam nic współnego. Oceniam sytuację sadowników, jest ona bardzo trudna, a co niektórzy wszystko spłycą do osobistych urazów do władzy, itp.
Jak głosowałeś na bande psl to mas teraz skutki. Potworzyli czapy dogadali się umocnili a teraz stawiają warunki. Dotyczy to handlu hurtowego,giełd,przetwórców. Dobrze o tym wiesz ale teraz głupio ci się przyznać. Nie ma sprawy jeżeli nie widzisz związku poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy. Mas władze gminy za wasze głosy, powiatu, sejmiku,= i premiera pawlaka. Jedź do nich wszystkich zobaczymy ile ci pomogą. Nie widzisz oni mają wszystko i mogą wszystko. Appol to kto sprowadził nie pamiętasz?. Kto mu szedł na ręke, kto dofinansowywał. Na giełdzie nie siedzi towarzysz nowak,powiesz,że nie ma wpływu na cene. Sam jesteś panujący próbujesz skłócić sadowników i siejesz ferment. Gdzie dwóch się bije ty skorzystasz!. Najlepiej ogłupić ludzi prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
Jacy panujący. z panowaniem jakimkolwiek nie mam nic współnego. Oceniam sytuację sadowników, jest ona bardzo trudna, a co niektórzy wszystko spłycą do osobistych urazów do władzy, itp.
Winny się tłumaczy. To chyba Twoje własne słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piep... ony pasożyt napisał:
Winny się tłumaczy. To chyba Twoje własne słowa.
pasożytujesz na wszystkim gdzie się da. Pieprzyć nie ma cię kto. Praca wicka polega na twoim siedzeniu na kompie i opluwaniu ludzi. Nie masz argumentów, nadrabiasz to opluwaniem. Masz drugi etat poza wickiem opluwacza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwali się dyżuranci z urzędu. Chcą uciec z tematu, widać dopieka im prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwer napisał:
odezwali się dyżuranci z urzędu. Chcą uciec z tematu, widać dopieka im prawda.
jakiego kulturalnego języka używają?? Czy kiedykolwiek oni potrafili z mieszkańcami prowadzić dialog??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na ruch władz w sprawie sadowników i szpitala. Może radni pomogą?. Co zrobili i co robią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...