Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salmonella na weselu. Czym się zatruli się goście?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 r. o 23:41 Powrót do artykułu
Bardzo mnie ciekawi jak ta sprawa się zakończy i kto poniesie konsekwrncje, ja w tym lokalu już nigdy nie zagoszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł powinno być 20000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym chata bogata tym goście rzygają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszna kara, masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł to Sanepid lubelski daje za nic zwykle bo musi kasę zebrać… więc nie wierzę że właściciel coś zawinił w tej sprawie…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo mnie ciekawi jak ta sprawa się zakończy i kto poniesie konsekwrncje, ja w tym lokalu już nigdy nie zagoszcze
Po co się produkujesz. I tak nie gościsz w żadnych lokalach-żresz salceson jak ci twoja stara da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to konkurencja,strasznie dziwne te zatrucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmmmmmm to teraz po takim artykule powodzenia w biznesie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abc lecz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak dalej będę tam czasami po drodze jadał. W odróżnieniu od biedy tam jest smacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co jest złego w jedzeniu salcesonu żałosny człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za co ten mandat? chyba nie za salmonellę? musiał być syf podczas kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi zdaniem jeżeli byłaby to wina restauracjii to na pewno nie 5 dań byłoby z bakterią a conajmniej cała grupa, może to pracownik nabroił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tam moja noga nie postanie . Byłem tam parę tygodni temu. Nie zachorowałem ale może dlatego , że wódką się odkażałem . Dzisiaj jadę auto oddać od dezynfekcji i konkretnego mycia bo stało na parkingu przed tym lokalem zakażonym. Gdyby to że piłem wódkę to bewnie też bym zachorował i może kopyta bym wyciągnął . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak "karmią" w tej izbie ale do bidy to już nigdy nie wstąpie . Byłem tam ostatnią sobotę . Masakra jakaś . Ciemno jak w "d..e" , brak mozliwości zapłacenia kartą , jedzenie takie samo jak wszędzie , dymu tyle co wędzarni . Nigdy więcej . masakra .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałam udział w jednej z uroczystości 27 sierpnia, która miała miejsce w Jakubowej Izbie. Muszę powiedzieć, że sporo osób narzekało na liczne problemy zdrowotne i są w trakcie badań lekarskich. Mam nadzieję, że właściciel restauracji weźmie odpowiedzialność za zaistniałą sytuację bo jak na razie sądząc po wypowiedziach na temat salmonelli nie widzi w tym swojej winy. Myślalam, że jest to profesjonalna firma, jednak pozory mylą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie bidy co Ty gościu gadasz ? Wcale nie jest tam ciemno, kartą płacić można bez problemu, jedzenie jest bardzo dobre a ten dym to nie wiem gdzie widziałeś. Typowy polaczek dla którego wszystko jest be. porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo pracowników pracuje tam tylko na weekendy pewnie nie mają nawet książeczek zdrowia i aktualnych badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przepytać gości i pracowników jak często myją i czy w ogóle myją ręce po wyjściu z toalety. Bo jak widzę w pracy czy w pubie to mało kto. Brudny ten naród :(. Dodam jeszcze: polanie wodą z kranu to nie mycie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może miał syf i gluty na zapleczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...