Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sami tańczą jak gwiazdy

Utworzony przez sztukmistrz z Lublina, 21 lutego 2010 r. o 13:51 Powrót do artykułu
"...Oskar chodzi na Lipową do "dziewiątki"." Droga Pani redaktor, należało sprawdzić, że jeśli Oskar chodzi na Lipową, to do "piątki" czyli 5 LO im. Marii Skłodowskiej-Curie; natomiast jeśli uczęszcza do "dziewiątki", jak to Pani napisała, to na pewno owe 9 LO nie mięści się przy ul. Lipowej; a gdzie? to niech już Pani sama ustali/sprawdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztukmistrz z Lublina napisał:
"...Oskar chodzi na Lipową do "dziewiątki"." Droga Pani redaktor, należało sprawdzić, że jeśli Oskar chodzi na Lipową, to do "piątki" czyli 5 LO im. Marii Skłodowskiej-Curie; natomiast jeśli uczęszcza do "dziewiątki", jak to Pani napisała, to na pewno owe 9 LO nie mięści się przy ul. Lipowej; a gdzie? to niech już Pani sama ustali/sprawdzi.
Drogi Sztukmistrzu jak byś przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że to są GIMNAZJALIŚCI a nie licealiści :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
Drogi Sztukmistrzu jak byś przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że to są GIMNAZJALIŚCI a nie licealiści :]
hmm... tak szybko ktoś rozszyfrował moją pułapkę, jestem rozczarowany; czyli jednak więcej osób niż mi się wydawało czyta uważnie i myśli miałem nadzieję, że pisząc tak dobitnie o tej "pomyłce" pani redaktor, większość osób nawet nie pomyśli i nie sprawdzi wieku tych tancerzy i nie skojarzy go z gimnazjum; a można było wpaść w sidła, bo przecież "piątka" (LO) pasuje do Lipowej no ale cóż, gratuluję uwagi w niedzielne popołudnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...