Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wjechał w grupę nastolatków

Utworzony przez xxx, 8 lutego 2009 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Szli prawidłowo, tzn z jakimś odblaskowym elementem na ubraniu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak... wracalem wczoraj ok północy trasa lublin-krasnystaw... w bystrzejowicach szly panienki jednym pasem dzieki Bogu mialy odblaskowe elementy to je bylo widac... kilkanascie kilometrow dalej w miejscowosci Ignasin (Piaski-Fajsławice) szło 5 łepków w kapturach całym pasem i rzucali w samochody butelkami po piwie... gdyby ktos niechcacy ich przejechał to tez byla by wina kierowcy i by go zamkneli?? bo mozna sie spodziewac w poslim prawie tego! a ludzi eby gadali ze ktos niedostasowal predkosci... to trasa szybkiego ruchu i piesi juz o ile są to powinni isc poboczem a nie calym pasem i napier...alac butelkami... dresowe chamy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej prodze powinni zrobic jakies oswietlenie. jezdziłem tamtendy w czoraj kolo pierwszej w nocy jak była zabawa.i nie widac tam pieszych jak chodza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodniki są, ale w Skierbieszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca zasługuje na potępienie,ale piesi w nocy na drodze są ogromnym zagrożeniem.Nie dosyć,że nie ustąpią miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi,to w dodatku idą po kilku obok siebie zajmują znaczną część drogi.Ponadto taki małolat o 2-giej w nocy powinien przebywać w domu a nie szwendać się po szosie. Okres kolędników już minął,więc to nie będzie tłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdej nocy z soboty na niedziele trzeba na zamojskich wioskach uważać. Naród chodzi nawalony, we wszystkich kierunkach. A wsie gdzie są zabawy najlepiej omijać. Nigdy nie wiadomo co takim imprezowiczom może przyjść do głowy... Mam jednak nadzieję, że ci nastolatkowie wyjdą z tego cało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni byli naje***i i napewno nie sli poboczeb.na ch*** dzieciom dają alkochol.ale chociarz tą noc zapamientajana długo i moze zmądrzeja i nie beda pili. szkoda tylko tego kierowcy bo teraz bedzie miał lipe przez tych deb***i!!! a jezdziłem tamtendy w czoraj i widziałem jak te łepki chodza ciezko im z drogi zejsc jak samochud jedzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój.... Osobiście nie znam tych chłopców, ale kojarzę z widzenia... To straszne, aż mnie zamurowało, jak się dowiedziałam.... Jest mi bardzo przykro. Mam nadzieję, że będzie z nimi wszystko dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda biednego kierowcy... kretyni sami wchodza pod kola. nie moge sie powstrzymac, niech te prymitywne dyskotekowe buraki naucza sie pokory, trzezwe czy pijane, ida cala droga, jesli widza nadjezdzajacy samochod, to jeszcze rzucaja w niego butelkami. po prostu zal, zycze im zeby zdechli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się człowieku co wypisujesz! Wstydzę się za ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamten gosc ma racje oni moga zdechnac!!! nie dorosli zeby pic to niech nie pija!!! a kierowca ma lipe przez szczeniaków!!! a dembowiaków wiesniaków nie jest szkoda tam jest sama ku*** i złodziej i sie nie umieja bic!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli nie umieją się zachować po alkoholu to nie powinni pić:// wszyscy najeżdzają na kierowce a czego nikt nie powie nic o nastolatkach!! gdzie sa rodzice zeby ich wychowywać zeby w tym wieku niepełnoletni pili!!! czy nie ma na to jakiejś kary?? szkoda mi chłopców owszem ale kierowcy również bo pewnie jest w szoku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory?? a czy tu gdzieś jest napisane że byli pijani?? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych chłopaków i to bardzo dobrze, wiem co tam się stało. Nie byli mocno pijani a na imprezie każdy pije i to jest normalne. Oni szli tak jak trzeba, ale nic dziwnego że tak się skończyło w końcu kierowca bez prawka a za coś musieli mu zabrać... To że był trzeźwy nie wiele znaczy po co jeździ jak nie umie... Życzysz im żeby zdechli a jak by to ktoś z twoich bliskich był... też byś mu tego życzył? To był wypadek... Chłopaki nie rzucali butelkami oni byli juz na przeciwko własnego domu jeszcze dwa kroki a nic by sie nie stało... Gdyby ten kierowca chwile później najechał... choć to nie musi być jego wina bo przecież nie znane są wyroki Boskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno teraz szukać tu winnego. Ja już dawno stwierdziłam, że firmy odziezowe powinny miec OBOWIĄZEK wszywania do swoich wyrobów elementów odblaskowych. Tak samo na butach. Spotyka sie już takie ciuchy, zwłaszcza kurtki zimowe, ale niestety nie za często. A jakże inaczej jest się WTEDY widocznym na ciemnej drodze. Ale to rozumie tylko kierowca. Pieszemu się wydaję, że jego kierowca widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli kierowca nie posiadał prawa jazdy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zdechli" Ty chyba jestes jakis poje**** !!!! znam jednego z tych chłopaków (bardzo dobrze) i wierz mi ze na to nie zaslugujeee ;( a jak wykazują źródła to oni szli prawidłowo ..hm a ten Twoj znakomity kierowca nie mial prawka ;/ i teraz moze pozbawic kogos zycia wiec nie pier*** glupot ;/ .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zdechli" ty kretynie zastanów sie co mówisz (idiota)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla bla bla sami sobie na to zapracowali i maja w zamian nagrode, pod wplywem alkoholu szli po drodze karajowej, bez odblskow, przepisowo? szczerze w to watpie... no tak, ale w grupie musza sami sobie imponowac... wlasna glupota, dyskotekowe bydlo to dyskotekowe bydlo, nie mozna inaczej tego nazwac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam jednego z tych kolesi i fakt może byli pijani i odwali na drodze ale o ile wiem( robię kurs na prawo jazdy) to kierujący powinien zachować szczególna ostrożność widząc pieszych (pod wpływem alkoholu) ale jeśli chłopak jest w stanie krytycznym to kierujący pojazdem nie jechał z predkoscia dozwolona ( 60km/h) tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...