Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody, domy, kredyty czyli Ile ma poseł z lubelskiego?

Utworzony przez Koza, 23 listopada 2011 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Bidulka z tej Magdy, tyle lat w samorządach, ponad 4 lata w sejmie, mąż biznesmen i tylko mieszkanie 51m2 na krechę Ci posłowie zarabiają stanowczo za mało, my wszyscy powinniśmy zacisnąć pasa, mięso jeść raz na miesiąc, a oni powinni dostać podwyżki żeby ich zarobki wynosiły przynajmniej 50 tys. miesięcznie, bo przy takich zarobkach ciężko im wiązać koniec z końcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy parlamentarzyści są niezaradni życiowo.Ja od niejednego z nich mam lepiej.Np mam tylko 500 PLN zadłużenia w kasie zapomogowo-pożyczkowej.Pracuję w budżetówce .Skończyłem zaocznie studia z marketingu w Wyższej SZkoole Biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie podajecie ile Jacek czerniak zarobił zasiadając w radzie MPEC w Chełmie ? Koleżanka prezydent załatwiła ciepły dodatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Matuszczakiem, czy zbyt trudno policzyć majątek w akcjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kucharski ma tyle tych mieszkan, ze administrowanie nimi pochlania mu duzo czasu do tego stopnia, ze nie miał czasu pozdejmować plakatów wyborczych m.inn. w Świdniku. Czyzby zmierzał ubiegać sie o stanowisko Prezesa PZPN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pic na wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na oświadczenie majątkowe pani Elżbiety Kruk (zdjęcie 4/24). Ma samochód marki Peugeot 206 z roku uwaga 200. To chyba jakiś zabytek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...