Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To machora jeszcze w tej radzie miasta miesza, ten stary komuch nie wiem, że prowadzenie przedszkoli jest ustawowym obowiązkiem samorządu? Jeśli przedszkole powołano to koniecznie musza być pieniądze i żadna zwłoka tu nie pomoże, wcześniej było kontrolować finanse placówki (są takie komisje rady jak: rewizyjna, budżetowa) a nie teraz domagać się jakichś dokumentów, to jakiś brak kompetencji rady. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Nauczyciele wystąpia pewnie do sądu i gmina zapłaci jeszcze odsetki. Ale cyrk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest rok 1968. Niech pan Wójtowicz nie zaskakuje przedszkola jak na manewrach wojskowych. Może czas pójść na emeryturę skoro nie można podjąć decyzji. Ciekawe ile wynosi dieta za każde posiedzenie komisji i sesje rady, może wystarczyłoby na pensje dla nauczycieli. Czas może spojrzeć na własne podwórko i zrobić porządki. Ciekawe czy pan pracuje za darmo i pana pracownicy też pracują charytatywnie. Może wtedy czynsze w spółdzielni byłyby niższe. A co do Rady Gminy - jaki oficer, takie wojsko!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy radni za nadzwyczajne posiedzenia "pieprze... o niczym" wzieli sowite DIETY?!!! Nic nie robią kijem mieszają we wszystkim i tylko mętna woda im z tego rządzenia wychodzi! Może za te nadzwyczaj udane debaty nie wezmą dietek? Chyba powinni być honorowi i skoro nauczyciele nie dostają pensji za wykonaną pracę to czemu ONI mają dostać kasę za NIC?!!! Może w następnych wyborach także wybierzemy stare niewykształcone osoby, żeby mieli dodatek do emerytur, a niech dalej zajmują miejsca na ciepłych posadkach, Plutą głupoty i nic nie robią z naszymi pieniędzmi tylko wchodzą w ciągły spór z burmistrzem! A niech dalej "burmistrz i część rady" swoje a "część radnych ze swoim KRÓLEM MACHORĄ" swoje, kto silniejszy, kto "linę przeciągnie na swoją stronę"! Może zawody na stadionie urządźmy? MŁODZI WEŻCIE SPRAWY W SWOJE RĘCE, BO TA GMINA DALEJ BĘDZIE SŁYNĘŁA TYLKO Z TAKICH OSIĄGNIĘĆ NASZYCH KOCHANYCH RADNYCH! A może MACHORA ma swojego człowieka na miejsce dyrektora? To wszystko to gra polityczna Machory i jego PIONKÓW. Może w jego mniemaniu Pani dyrektor jest za dobra, za dużo już zrobiła dla przedszkola, dzieciaków, nauczycielek...? To jak już tyle zrobiła to może odejść a raczej zostać wyrzucona za dobre sprawowanie. WSTYD I HAŃBA RADNI!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, to właśnie pan Wójtowicz i jego "klika" wetują ustawy, które są dobre dla innych ludzi.Sam burmistrz sobie z tymi pachołkami nie poradzi. Zmienić radę to jest wyjście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas już zmienić Radę! Młodzi do boju! Musimy się wziąść w garść i startować w wyborach. Wszystko co Burmistrz chce dobrego dla Bełżyc zrobić to od razu jest negowane przez Radę. To dla kogo jest ta RADA? Powinna służyć społeczeństwu!!! Wielkie podziękowania za wytrwałość dla Naszego Burmistrza - za to że z takimi ludźmi musi pracować. A Pan Radny Wójtowicz niech idzie na emeryturę i jedzie na jakie Karaiby aby z dala od Bełżyc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od samego początku istnienia obecnej Rady i Burmistrza gmina Bełżyce podupada gospodarczo jak i iwestycyjnie po prostu, władza dba o swój interes.....oczywiście o czymś trzeba "dyskutować", za tym idzie "dietka"......a jak wygląda obraz gminy???? "Najlepszą" wizytówką są drogi np. do Miłocina, Borzechowa,Chodla....itd, i ulice np. nowo oddana ul. Szkolna, gdzie po tygodniu "zwinięto" asfalt, a skrzyżowanie z ul. Kopernika ma tylko kierunki jazdy na wprost lub w lewo???? No ale będzie FONTANNA.....(oczko w głowie Burmistrza)....Najbliższe wybory szybko zweryfikują obecną władzę......nawet "klany" rodzinne nie pomogą!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan W. to ten sam od słynnych rozliczeń telewizji kablowej oraz wyasfaltowania za gminne pieniądze swojej prywatnej drogi. A na co Wy mieszkańcy Bełżyc czekacie? Lećcie na niego głosować do Rady, Spółdzielni i innych instytucji. Proponuję zresztą zmienić nazwę SM w Bełżycach na "Niedorozwój" na cześć prezia W. A największym "osiągnięciem" ostatnich lat i znamienitą "inwestycją" Bełżyc będzie Biedronka, bo to instytucja najbardziej "wspierająca" lokalny rozwój i dzięki niej "bogaci się" cała okolica... No ale cóż, jaki kraj takie zamachy, jakie władze takie inwestycje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ten Mahora zapomniał, co robił ze swoimi pracownikami. Jak transport z suporkiem jechał na budowę bloku to jeden samochód na budowę do spółdzielni, a drugi na budowę jego mieszkania. Drogę też wysypał tłuczniem za pieniądze gminy. Oszust << merytoryczny>>. Pracownicy spółdzielni w godzinach pracy budowali mu mieszkanie, on stawiał im wódkę a potem zwalniał jak nie przyszli do pracy z przepicia. Czas już zakończyć tą prezesurę! Ciekawe czy jego pracownicy pracowaliby za darmo. Przedszkole jest mu już nie potrzebne, bo wnuków nie ma, któreby do niego chodziły. Raz się dostał do władzy i w stołek pierdzi. Nie nikogo odważnego, żeby go z tego stołka zepchnął! Młodzi do boju!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cyt."(...)Nie przedstawiono ani analizy merytorycznej w oparciu o obowiązującą zasadę prowadzenia gospodarki finansowej gminy, ani przyczyn doprowadzenia do załamania gospodarki finansowej. (...)" Brzuch boli ze śmiechu na takie gadanie A gdzie była komisja finansów? Gospodarka finnsowa się załamuje, jeśli po przedstwieniu przez dyrektorkę przedszkola potrzeb finansowych na cały rok, na dzień dobry przedszkole dostaje mniejszy budźet. TU Panie bezradny Wójtowicz należy szukać początków załamania gospodarki finansowej (przedszkola). W innych tematach podobnie. A analizę merytoryczną w oparciu o obowiązującą zasadę prowadzenia gospodarki finansowej gminy niech przedstawi radnym Przewodniczący Rady po zreferowaniu tematu zapaści finansów gminy przez "ówczesnego" szefa dwóch kluczowych dla gospodarki gminy komisji. To już jest koniec słychać w oddali E tam, to Elektryczne Gitary?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co do tematu diet radnych. Podobnież za całą kadencję ubiegłą ( 4 lata) poprzednia Rada na swoją pracę( diety - itp.) miała budżet 3 razy mniejszy od obecnej ( 3 lata ).Słyszałam z wiarygodego źródła. I słyszałam tez, że pieniądze na przedszkole byłyby na pewno, gdyby radni ( "grupa trzymająca władzę") słuchali burmistrza. A oni robili wszystko by wywalić Czuryszkiewicza, a teraz robią wszystko,żeby osłabić Gorę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W wojsku mówią, że umiejętna strategia to klucz do zwycięstwa. Od dzisiaj przewodniczący dwóch kluczowych komisji Rady Miejskiej w Bełżycach "Machora" pociąga za sznureczki pacynek z tylnego siedzenia - po co bezpośrednio ponosić odpowiedzialność? Można by zadać pytanie, czy nie pociąga za sznureczki pacynki, która nazywa się Przewodniczący Rady Miejskiej. Rezygnując z funkcji przewodniczącego dwóch komisji nie zrezygnował on jak również jego koledzy z pobierania dwóch diet za posiedzenia komisji w tym samym dniu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można by przeznaczyć na przedszkole w Bełżycach lub we Wzgórzu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak Machora taki mądry, to niech zrezygnuje z diety radnego i niech pracuje społecznie dla mieszkańców Bełżyc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie spokój radnemu Wójtowiczowi. Człowiek normalnie w świecie nie potrafi i tyle. I Wasze czcze gadanie i pisanie nic nie pomoże. Jak ktoś się nie nadaje to nie i nie nalezy na niego głosować. Widząc nieocieplone bloki na spółdzielni mieliście dowód jakim jest gospodarzem. Zrozumiał, że się nie nadaje i zrezygnował. Lepiej późno niz wcześniej. I za to należy mu się pochwała. Ma mój głos w kolejnych wyborach. I nie mówcie, że rezygnacja to zwykły zabieg "kosmetyczny". Dobrze, że znaleźli się "chłopcy do bicia". Im też należy się uznanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta cała Rada już dawno powninna sie rozleciec ( a przynajmniej jej połowa na czele z Królem) nic nie robią tylko sie kłucą i myślą jak utrudnic innym życie!!! Wystarczy sobie obejżec jakie kolwiek posiedzenie Rady, normalnie cyrk na kółkach. Wszyscy mącą jak sie da i czepiają sie Burmistrza i nie rozumię kto jest ważniejszy Rada czy Burmistrz a może sołtys Figura??? Mam tylko nadzieje że na przyszłych wyborach będziemy mądrzejsi i nie oddamy swojego głosu na Tych ludzi!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sytuacja jest prosta. Król chce doprowadzić do zamknięcia przedszkola a wtedy będzie można otworzyć nowe przy Zespole Szkół Nr 2 którego dyrektorem jest żona Króla Król(owa)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O jakim przedszkolu mówimy ?Przy "dwójce" nie potrafią zorganizować" klubu przedszkolaka " a co mówić o przedszkolu! To wszystko przerasta naszych radnych:( Za rok wybory,może będzie lepiej?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy ktos w tej pieprzonej radzie pomyslal ze ludzie nie beda mieli za co zrobic swieta???? mogli pomyslec wczesniej o budrzecie, nie dosc ze dyrektorka przedszkola dostala mniejszy budrzet niz powinna to jeszcze go obcieli... a co??? nie wolno im??? a moze zrezygnowali by z diet ( bo i tak nic nie robia) i przeznaczyli te pieniadze dla pracownikow przedszkola. ciekawe czy oni zgodziliby sie pracowac za darmoche!!!!!!! a najciekawsze jest to, ze najwiecej zamieszania robia ci, ktorzy w kosciele stoja najblizej oltarza.... tacy sa najgorsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja bym proponował ten temat oddać w ręce TVN-u(naprzykład program taki jak uwaga) oni zrobią raz dwa porządek z tą naszą czarną władzą która myśli tylko o swoim tyłku jak tu się jeszcze nachapać kasy i przejąć całkowicie władzę a co do tego machory czyli prezesa to jemu należy się kontrola apsolutna kontrola jego majątku i za czyje pieniądze poatawił dom sobie i rodzinie myślę o najbliższych z jego otoczenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spokojnie byko. Wszystko legal. A jeszcze teraz te dietki. Pic polega na tym, żeby wiedzieć jak się ustawić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zainteresowana napisał:
a czy ktos w tej pieprzonej radzie pomyslal ze ludzie nie beda mieli za co zrobic swieta???? mogli pomyslec wczesniej o budrzecie, nie dosc ze dyrektorka przedszkola dostala mniejszy budrzet niz powinna to jeszcze go obcieli... a co??? nie wolno im??? a moze zrezygnowali by z diet ( bo i tak nic nie robia) i przeznaczyli te pieniadze dla pracownikow przedszkola. ciekawe czy oni zgodziliby sie pracowac za darmoche!!!!!!! a najciekawsze jest to, ze najwiecej zamieszania robia ci, ktorzy w kosciele stoja najblizej oltarza.... tacy sa najgorsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś niedoinformowany albo specjalnie manipulujesz. Przecież ci radni co teraz rządzą są daleko nie tylko od kościola ale i od Kościola.Chyba ze chodzi ci otych co to stawali blisko ol tarza zeby nagrywać co mówi ksiądz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 552

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: