Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Brud w pizzeri Capri w Bełżycach. "Brakowało fragmentów podłogi"

Utworzony przez BMH, 18 listopada 2011 r. o 13:12
Kazdy tutaj widze pier***i glupoty . Taka prawda ze Gosia jest dobra d*** , ma zajebista figure i nie jest brzydka , Pizza Zajebista , ceny chujowe (mogl by zejsc troche) Najgorsze jedzenie i najgorsza klitka w Belzycach to Simon Bar. Jadlem wszystko co tam robia , nawet frytki umią spier***ic chociaz nie wiem jak to robia . sosy to ku*** w piwnicy bym lepsze zrobil w 10 minut niz u sajmona tam maja taką chujnie .. Ogolnie: Dwojak - Winiar + Słońce + 17 + Capri + Simon - kto tam probowal cos zjesc wie jak bylo ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosiu jesteś mi coś dłużna ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Jogi' timestamp='1321917784' post='561148'] no chyba tak skoro wie gdzie Darek wozi pizze, buahaaaa i jaka znawczyni po ilu barach się buja....! [/quote No chyba jak zamawiam poza bełzyce to wiem gdzie wiezie!!! HHAAAHHHAAHHAAA! a po barach sie nie bujam bo nie jestem dresem jesli juz to chodze na piwo itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba rodzina
żadna rodzina tylko lojalna klientka inie mam pow3odu zeby po Darku i Gosi jezdzic bo nic mi złego nie zrobili i nie wylewam swoich flustracji na forum tak jak niektórzy piszacy wczesniej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandarynka napisał:
żadna rodzina tylko lojalna klientka inie mam pow3odu zeby po Darku i Gosi jezdzic bo nic mi złego nie zrobili i nie wylewam swoich flustracji na forum tak jak niektórzy piszacy wczesniej!!!!
no chyba nie taka lojalna:)bo jak tak ci odpowiada Capri to co szukałaś w innych barach - oj nie ładnie,nie ładnie i nie obrażaj ludzi którzy chodzą do Słońca, bo ja chodzę a nie czuje się jakimś menelem i co tak emocjonalnie do tej sprawy podchodzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek -to dopiero konkurencja działa. Znajomi polecili mi simon bar jadłem pizze i gyrosa PYSZNE !!! Co Konkurencja nie może znieść że najwięcej ludzi przychodzi do Simona. O pizzeri w biedronce źle słyszałem. W Sloneczku -nie jadłem, Dwojak- jadłem pizze okropna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
no chyba nie taka lojalna:)bo jak tak ci odpowiada Capri to co szukałaś w innych barach - oj nie ładnie,nie ładnie i nie obrażaj ludzi którzy chodzą do Słońca, bo ja chodzę a nie czuje się jakimś menelem i co tak emocjonalnie do tej sprawy podchodzisz?
nie emocjonalnie tyle ze mam takie samo prawo sie wypowiadac jak kazdy inny wiec nie wiec co sie ciskasz?! a co do lojalnosci to do capri trafiłam po tym jak reszta niby lokali zawiodła takze nie wiem po co w ogole takie teksty:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heeeheehe!!!!! Powygryzajcie się idioci! Ludzie chodzą wszędzie bo taka jest prawda! Jednym smakuje tu a innym tam. Ten lubi to a drugi tamto.A do kogo by nie poszli to klienci zawsze plują na jego konkurencję żeby się podlizać bo może więcej sosu za to dostaną hehehehe! Każdy chce się jakoś utrzymać bo jest coraz ciężej i tyle! Ale po co zaraz takie obelgi pod czyjś adres kierować? Czy ktoś z was chciałby na swój temat takich rzeczy się oczytać? Powyciągajcie od razu całą ich rodzinę i od podszewki wytrzepcie,pewnie było by ciekawie? Jejku! Jaką wy macie cholerną pożywkę jak się komuś noga powinie! H I E N Y!!!!! A mówicie że mohery to czy tamto robią. Posłuchajcie siebie....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Heeeheehe!!!!! Powygryzajcie się idioci! Ludzie chodzą wszędzie bo taka jest prawda! Jednym smakuje tu a innym tam. Ten lubi to a drugi tamto.A do kogo by nie poszli to klienci zawsze plują na jego konkurencję żeby się podlizać bo może więcej sosu za to dostaną hehehehe! Każdy chce się jakoś utrzymać bo jest coraz ciężej i tyle! Ale po co zaraz takie obelgi pod czyjś adres kierować? Czy ktoś z was chciałby na swój temat takich rzeczy się oczytać? Powyciągajcie od razu całą ich rodzinę i od podszewki wytrzepcie,pewnie było by ciekawie? Jejku! Jaką wy macie cholerną pożywkę jak się komuś noga powinie! H I E N Y!!!!! A mówicie że mohery to czy tamto robią. Posłuchajcie siebie....?
nie przesadzaj z tymi obelgami,przecież nikt nikogo nie wyzywa, ani nikt nikomu nie ubliża- nie siej większej sensacji, po to jest forum aby wyrazić swoją opinie, a nóż coś się w Capri zmieni, a myślę,że się zmieni bo już będą wiedzieć co się ludziom podoba, a co nie i na pewno wyjdzie im to tylko na dobre:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie przesadzaj z tymi obelgami,przecież nikt nikogo nie wyzywa, ani nikt nikomu nie ubliża- nie siej większej sensacji, po to jest forum aby wyrazić swoją opinie, a nóż coś się w Capri zmieni, a myślę,że się zmieni bo już będą wiedzieć co się ludziom podoba, a co nie i na pewno wyjdzie im to tylko na dobre:D
Może Gośce cycki urosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
pizza z biedronki może i lepsza a co do obsługi to chyba lekkie nieporozumienie te baby na kasie masakra nieprzyjemne pasztety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasztety? Ty jesteś pedał albo lezba. Kurna czepia się obsługi. Jakieś kompleksy masz. Śmieć normalny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMH napisał:
Dziwicie się, że w Bełżycach było brudno ?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta knajpa zatrzymala sie w czasie..bylam tam pierwszy raz i napewno nie wroce ani nie polece nikomu bo aż wstyd..pizza wybrakowana, śladowe ilosci sera jak i innych skladnikow w sumie to ciezko bylo stwierdzic z jakich skladnikow zrobiona byla ta pizza..podanie rowniez nas zaskoczylo na papierowych podkladkach no i jeszcze ta plastikowa taca zamiast talerza..masakra..grzaniec piwny tez bez rewelacji podany jako podgrzane piwo z sokiem bez rurki..czuc bylo posmak metalu, chyba piwko juz dluzszy czas stalo w beczczce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuj wam do dupy soł macz :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...