Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid kontroluje. Lekarze to największe brudasy

Utworzony przez Gość, 20 listopada 2011 o 16:03 Powrót do artykułu
brud u dentysty bo dentysta jest biedny , bierze tylko 100 min, za zabieg a to ledwo wystarcza na zycie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stomatolog za nie sterilizowanie narzędzi stomatologicznych powinien płacić karę 100 000zł. To cichy "zabójca". Kto wie ilu ludzi przez takiego człowieka zachorowało na żołtaczkę typu C i zmarło.
0
Uwaga! Na Biernackiego pielęgniarki nie używają rękawiczek przy usuwaniu wkłuć!!!
0
Może już czas mówić prawdę o lekarzach bo do tej pory byli traktowani jak święte krowy !
0
V jak Vendetta napisał:
Uwaga! Na Biernackiego pielęgniarki nie używają rękawiczek przy usuwaniu wkłuć!!!
Ale za to jak pięknie ustawiaja miasteczka namiotowe gdy żądają podwyżek. Oczywiście dla dobra pacjenta...
0
To jakiś absurd!!!!! Panie pielęgniarki to bardzo kompetentne osoby. Leżałem niedawno to wiem z jakim zaangażowaniem pracują. Nie zuważyłem tejże sytuacji co opisujesz Vendetto!
0
cyt ,,..w niemal 80 miejscach warunki nie pozwalały bezpiecznie przyjmować pacjentów. – W tym roku pracownicy mojej sekcji nałożyli mandaty na kwotę ponad 11 000 zł – zaznacza Beata Ociesa-Kryj..." Ale kara!! Po niecałe 150 złotych! Śmiech na sali!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: