Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zajrzał uczniom do plecaków

Utworzony przez Olenka321, 26 października 2009 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Plecak mojej córki pierwszoklasistki w czwartek ważył 5,2 kg i nie było tam żadnych zabawek. 3 Książki, 3 zeszyty, blok, papier kolorowy, kredki, nożyczki, książka i ćwiczenia do angielskiegi i strój na WF. Do tego Pani wręczyła im po raz kolejny 4 kartoniki mleka (to ta świetna akcja wspomagania chyba budżetu domowego mlekiem ze szkoły) Żałosne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny artykuł i zakłamane dane Przyjedzcie do kurowskiej szkoły poważyć plecaczki moje dziecko dzień w dzień dzwiga 5kg plecak i na dokładkę dostaje mleko(jałmużna unii dla polskibe )Wraca ze szkoły mokry i narzeka na ból pleców!Po co dzwigać tyle książek?! Jest bardzo trudno dyrektorowi poustawiać szafki w szatni na stroje do wf trampki książki - tu nie ameryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko nie nosi żadnych misiów, karteczek, pamiętników.... Tylko zeszyty, podręczniki i zeszyty ćwiczeń. Plus kanapka i coś do picia. Żadnych niepotrzebnych rzeczy. A tornister ciężki. Nie wiem skąd takie rewelacyjne wyniki kontroli mówiące o tym, że ponad połowa rzeczy w tornistrach to zbędny balast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki tej kontroli będą takie jak kontroli ubóstwa wśród emerytów w Unii Europejskiej – okazało się że najbardziej zagrożeni biedą są emeryci z Niemiec....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...